Sari la conținut

Caut uro in timpul masajului


andi2yz

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut!

  1. Caut o maseoza care sa ofere uro activ (sa urineze in gura mea).
  2. NU vreau sa aiba sex sau felatie in portofoliu. Motivul ar fi siguranta, sa scada sansa sa contactez vreo boala.
  3. Tehnica uro ar trebui sa fie urmatoarea. Sa stea deasupra mea si sa urineze usor direct in gura mea. Eu ma voi stradui sa inghit tot. Din cand in cand ea trebuie sa se opreasca pentru a imi permite sa inghit.
  4. Nu trebuie neaparat sa se pregateasca foarte mult inainte. Imi place si urina concentrata, deci nu e musai sa bea tone de apa cu ceva timp inainte. Poate sa fie si urina acumulata in mod natural in vezica.
  5. Intentionez sa vin regulat, de 3-4 ori pe luna, cam o data pe saptamana. Chiar daca nu are experienta, daca exista deschidere avem timp suficient sa ne perfectionam amandoi.

Daca consideri ca te incadrezi, lasa-mi un raspuns si te voi contacta! Eu am facut asta de vreo 20 de ori pana acum, am ceva experienta si cateva tehnici deja incercate. Din pacate nu mi-am gasit pe cineva cu care sa fac asta regulat si asta caut.

Multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
On 12/14/2022 at 4:04 PM, andi2yz said:

Salut!

  1. Caut o maseoza care sa ofere uro activ (sa urineze in gura mea).
  2. NU vreau sa aiba sex sau felatie in portofoliu. Motivul ar fi siguranta, sa scada sansa sa contactez vreo boala.
  3. Tehnica uro ar trebui sa fie urmatoarea. Sa stea deasupra mea si sa urineze usor direct in gura mea. Eu ma voi stradui sa inghit tot. Din cand in cand ea trebuie sa se opreasca pentru a imi permite sa inghit.
  4. Nu trebuie neaparat sa se pregateasca foarte mult inainte. Imi place si urina concentrata, deci nu e musai sa bea tone de apa cu ceva timp inainte. Poate sa fie si urina acumulata in mod natural in vezica.
  5. Intentionez sa vin regulat, de 3-4 ori pe luna, cam o data pe saptamana. Chiar daca nu are experienta, daca exista deschidere avem timp suficient sa ne perfectionam amandoi.

Daca consideri ca te incadrezi, lasa-mi un raspuns si te voi contacta! Eu am facut asta de vreo 20 de ori pana acum, am ceva experienta si cateva tehnici deja incercate. Din pacate nu mi-am gasit pe cineva cu care sa fac asta regulat si asta caut.

Multumesc!

N-ai mai ajuns la Randunica?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 19.01.2023 la 18:26, incepator5 a spus:

Ai fost la ea pentru uro? Cum a fost experienta? Ne poti lasa o recenzie?

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
La 25.01.2023 la 13:44, andi2yz a spus:

Ai fost la ea pentru uro? Cum a fost experienta? Ne poti lasa o recenzie?

Omule ! Tu știi să citești ? Am zis „încearcă” și „cred”,
n-am fost pentru așa ceva, n-am astfel de fantezii
cum să fie experiența ? care experiență ?
am vorbit acum mult timp, nu mai țin minte, și nu stau să las așa ceva din motive lesne de-nțeles.
Ai acolo un număr, nu ai telefon ? Ce crezi ? Nici eu.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...