Sari la conținut

Mess : [email protected] nimfomana vreau sex


Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

Fie cine-o fi...dacă e nimfomana...e de-a noastră...după poze nu are cum să fie matura ...e prea slabă să fie ea...dar stilul se aseamănă şi m-a făcut curios....acasă am ajuns şi nu am luat în freza oala cu ciorbă...deci e de bine...Nimfomana..aştept să dai un semn să punem capăt discuţiilor...cât despre grabă...suntem aici pentru sex...nu să îţi facem curte...deci niciodată nu e prea devreme..cât mai iute şi cât mai mult :))

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

eu zic ca ori e barbat si face misto ori e matura ori rog un moderator sa se ocupe de ea de o saptamana deja tot apare si scrie una alta despre ea si nimic nimeni nu stie nimic de ea...tare curioasa treaba

tu meriti ignor -disperat de viata esti :slap2  :pope nu ma fut cu toti fraierii..ceaooooo :pepsi

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

A sarit constanta pe arad, moaaaa

woooow lume noua pe la noi tzucutzi gura ta Talibane sunt pretena ta de o viata ..Jerry aka Fred vezi pozele sunt eu mi-le facut tata Nellu :laugh2  ma bucur ca ai revenit..am fost in vara la tine dar a esuat treaba :pepsi

Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

nimfomana a platit 400 ron pe Alex cu toti acesti baieti aici ... wow

stii de ce? pentru ca voi sunte-ti disperati de viata :pepsi  si Alex nu creaza nici o problema e un fin e o raritate!!!in schimb voi veniti si va terminati in  doua secunde..eu vreau pwlaaa  nu numai limbi :pepsi

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...