Sari la conținut

Sarbatori fericite —


Postări Recomandate

  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila
  • Telefon: 0722710976
  • Indisponibila

Hello, ajutorul lui Moș Crăciun🎅😂 am eu o întrebare mai buna pentru voi. Cine merge la fete între 27dec - 1,2ian?..eu chiar sunt curioasa, pentru ca vreau sa revin si nu stiu daca este buna perioada🤭multumesc anticipat

Link spre comentariu
Acum 3 minute, aryanaaa a spus:

Hello, ajutorul lui Moș Crăciun🎅😂 am eu o întrebare mai buna pentru voi. Cine merge la fete între 27dec - 1,2ian?..eu chiar sunt curioasa, pentru ca vreau sa revin si nu stiu daca este buna perioada🤭multumesc anticipat

Da eu sunt ajutorul lui moș crăciun ,și cum nu primesc nici un cadou ,îmi scot cizmulițele încă de pe acum😜

  • Haha 1
Link spre comentariu
45 minutes ago, aryanaaa said:

Hello, ajutorul lui Moș Crăciun🎅😂 am eu o întrebare mai buna pentru voi. Cine merge la fete între 27dec - 1,2ian?..eu chiar sunt curioasa, pentru ca vreau sa revin si nu stiu daca este buna perioada🤭multumesc anticipat

Multi mergem, chiar avem nevoie de fete disponibile in perioada asta.

Link spre comentariu
Vizitator Rocky24
Reputație: 0
La 23.12.2022 la 17:28, aryanaaa a spus:

Hello, ajutorul lui Moș Crăciun🎅😂 am eu o întrebare mai buna pentru voi. Cine merge la fete între 27dec - 1,2ian?..eu chiar sunt curioasa, pentru ca vreau sa revin si nu stiu daca este buna perioada🤭multumesc anticipat

Mergem nu luam pauză

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 12/23/2022 at 5:28 PM, aryanaaa said:

Hello, ajutorul lui Moș Crăciun🎅😂 am eu o întrebare mai buna pentru voi. Cine merge la fete între 27dec - 1,2ian?..eu chiar sunt curioasa, pentru ca vreau sa revin si nu stiu daca este buna perioada🤭multumesc anticipat

 

On 12/27/2022 at 3:49 PM, aryanaaa said:

Sunt până vineri seara. Dacă prelungesc vă anunț!🥰

Ce surpriza placuta Ary😍

In ce zona ai locatia?Nu am vrut sa te deranjez pe wapp...ca nu stiu ce disponibilitate ai ...

As dori foarte mult sa te revad.😍

@aryanaaacampioana forever❤

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...