Sari la conținut

MIstress Unlimited 0755576565


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor! Stapana revine in Bucuresti, pentru zilele de luni, marti, si miercuri, respectiv 28, 29, si 30 noiembrie.

Programul va fi urmatorul:

luni 28 noiembrie: 8-16

marti 29 noiembrie: 8-21

miercuri 30 noiembrie: 8-15

Programarile se vor face din timp, si se vor confirma cu  2-3 ore inainte.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila

Cu o intarziere de o saptamana, las o noua recenzie:

Vizitat in urma unei programari cu o zi inainte pe wapp, confirmare cu o ora inainte. Aceeasi locatie, nu e central in oras, dar ai avantajul parcarii fara probleme si al discretiei maxime. Prelungirea Ghencea, studiou complet utilat, dus, apa calda, caldura, geluri de dus, prosoape curate. Sedinta complexa si completa, fetish, bdsm mediu spre hard si partea foarte buna, care lipseste multor stapane, dominare erotica cu mult tease and denial. O sedinta complexa, de 2 ore, tarif de decembrie - 500 lei/ora.

Pentru cei care vor dominare reala si profesionala este de vizitat. 

Incerc sa pun cateva poze din timpul sedintei.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Unlimited1x
Reputație: 0

Buna! 

Am fost la o sesiune ca la carte. 

Studioul frumos si dotat cu ce trebuie,locatie Curata,prosoape curate si albe. 

Spatiu generos,loc de parcare. 

Atitudine pro client,aspect frumos si profesionalism. 

Recomand cu incredere,persoana serioasa tot ce trebuie. 

Link spre comentariu
Vizitator Unlimited1x
Reputație: 0

Din cate am inteles va ajunge in Bucuresti din data de 19 decembrie pana in 21. 

Mi-a spus ca v-a modifica tariful la 500 Ron/1h pt clientii noi,cei fideli vor avea discaunt. 

Link spre comentariu
Acum 12 ore, Altcumva a spus:

"Colegii" ăștia care-i știți mai bine programul (pe ore) , serviciile și CNP-ul, decât și le știe "ea" însăși, sunteți plătiți la oră sau la procent? 😏

Eu zic sa le multumesti pentru informatii, nu mai face aluzii ca nu e cazul, f multe tipe nu vor sa plateasca cei 500 lei ceruti pentru a putea posta! In plus tipa (am fost mai demult la ea) asa procedeaza, ii pune pe clientii sai fideli sa i posteze venirile in bucuresti.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 14.12.2022 la 15:50, nirvana33 a spus:

Eu zic sa le multumesti pentru informatii, nu mai face aluzii ca nu e cazul, f multe tipe nu vor sa plateasca cei 500 lei ceruti pentru a putea posta! In plus tipa (am fost mai demult la ea) asa procedeaza, ii pune pe clientii sai fideli sa i posteze venirile in bucuresti.

E greu pentru unii sa gandeasca, ce vrei, pe langa faptul ca nu stiu ce inseamna o stapana adevarata, si probabil nu au habar de bdsm, in general, ei viseaza doar pesti, si alte chestii legate de asa ceva. Ar trebui sa le spuna cineva astora ca si noi “pestii”, oferim bani, atentii, si tot ce se poate stapanei(stapanelor), dar o facem cu placere si respect, pentru felul lor de a fi, si pentru atitudine. Bineinteles, sexul este exclus, si aici e tot farmecul(pentru cunoscatori).

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua! Stie cineva ceva de persoana(Mistress Unlimited) din acest anunt, ca am sunat de cateva ori, dar nu raspunde la nr de telefon: Stie cineva ceva de persoana din acest anunt, ca am sunat de cateva ori, dar nu raspunde pe nr:075557665. Urmeaza sa ajung in Bucuresti in urmatoarea perioada, si sunt in cautarea unei dominatoare complete. Din ce am citit in anuntul ei, se incadreaza in cerintele mele, numai ca nu pot lua legatura cu ea. Imi poate da cineva mai multe detalii, se merita sa insist, sau caut in alta parte? Multumesc!

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/mistress-unlimited/54e44g3069h87h982ehi3837g1f1589e.html

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumesc! Am citit ,voi incerca sa dau de ea.  Ma intereseaza sa stiu daca stie cineva daca va ajunge in perioada revelionului sau in ce perioada ii disponibila?

Sunt putin mai nou pe aici,pana acum o luna am avut stapana si am trait o perioada lunga ca D/s. 

Mi-as dori din nou sa gasesc pe cineva care doreste sa-i fiu sclav personal. 

Din cate am citit a avut si sclav personal. Sper sa reusesc sa dau de ea si sa o cunosc.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, este reala, si este ok, din toate punctele de vedere, chiar daca nu are fizic de fotomodel.

Din cate stiu, raspunde la telefon doar in perioadele in care tine sedinte, deci trebuie sa insisti. Bafta, si tine-ne la curent!

Vezi ca avea deja un topic din care poti obtine informatiile necesare.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Multumita sfaturilor voastre, am reusit, in final sa ajung la Mistress Unlimited. Ce pot sa spun, sunt fascinat, am intalnit o persoana cu mult bun simt, si pasionata de tot ceea ce face. Dar sa incep cu inceputul: promisiunea a fost respectata de ambele parti, cu o mica intarziere din partea mea, dar anuntata din timp, si nesanctionata de stapana. Locatia este undeva, in Ghencea, intr-o casa cu etaj. Studioul special amenajat, si dotat cam cu de toate, se afla la mansarda casei, unde se afla si o baie, pe care am folosit-o. Stapana este genul de femeie cu forme, aproximativ la 1,60m inaltime, putina burtica, dar nederanjanta, compensata, cu niste sani mari, frumosi, si fermi, iar picioarele si funduletul, deasemenea. Ceea ce m-a incantat foarte tare a fost atitudinea, pentru ca stapanei chiar ii place sa domine, si o face foarte bine, pentru ca stapaneste perfect arta seductiei, pe care o combina foarte bine cu dominarea propriuzisa. Sexul a fost exclus din start, insa mi-a permis sa finalizez, prin mijloace proprii, dupa ce s-a jucat indelung cu mintea, si simturile mele. Nu voi descrie toata actiunea in sine, pentru ca astea sunt chestiuni foarte personale, insa ideea e ca a fost cam ceea ce cautam. Tributul convenit, a fost 500 ron, din care 100 au fost platiti in avans, la cererea ei, iar restul de 400, i-am platit din proprie initiativa, la inceputul sedintei. 

Avand in vedere ca pentru mine a fost o experienta cat se poate de placuta, i-am spus ca as dori sa ne mai vedem, si daca se poate, in viitor sa-i devin sclav personal, lucruri care au parut ca o incanta, promitandu-mi ca se va gandi serios la propunerea mea.

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi-a cerut sa-i depun 100 ron in contul personal, care s-au scazut din costul sedintei, motivand ca sunt multi oameni neseriosi care fac programari, pe care ulterior nu le onoreaza, iar asta ii da peste cap tot programul, inclusiv programarile facute de oamenii seriosi. E simplu, odata ce am dat banii in avans, practic am facut confirmarea programarii. Sincer, daca ar fi fost vorba de vreo suma mai consistentă, as fi fost mai reticent, dar pentru 100 lei, m-am gandit ca nu isi permite nimeni sa-si strice reputatia, si bine am facut.

Link spre comentariu
  • Oras:Floreasca
  • Oras:Floreasca
Acum 2 ore, BDSMistul a spus:

Mi-a cerut sa-i depun 100 ron in contul personal, care s-au scazut din costul sedintei, motivand ca sunt multi oameni neseriosi care fac programari, pe care ulterior nu le onoreaza, iar asta ii da peste cap tot programul, inclusiv programarile facute de oamenii seriosi. E simplu, odata ce am dat banii in avans, practic am facut confirmarea programarii. Sincer, daca ar fi fost vorba de vreo suma mai consistentă, as fi fost mai reticent, dar pentru 100 lei, m-am gandit ca nu isi permite nimeni sa-si strice reputatia, si bine am facut.

Fix i-ai oferit datele contului personal, dacă așa ai procedat. Nume, prenume, simbol IBAN.

👏

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila

Cu întârziere de câteva zile recenzez o nouă vizită aici, ca de început de an. Programare luni pentru marți,  pe wapp, respectată,  noroc cu vacanța prelungită. O ședință ca cele obișnuite de acum, și nu prea, pentru că am avut parte de o surpriză. Mare..și foarte plăcută: fetișuri și proceduri diverse, cum ar fi: cbt, footfetish, facesitting, mumificare, facefucking, throutfucking, imobilizare, suspendare, flogging, spitting, toate la 4(patru) mâini!!! Da, citiți bine: se pare ca se formează o echipă de două domine, care sunt profi și se completează de minune. Despre noua apariție ce sa va spun, aceeași vârstă,  puțin mai skinny,  ochi verzi sau albaștri,  brunetă,  165 cm, 50 kg, cu o poftă nebună de a provoca durere și plăcere,  care umple perfect golurile inerente apărute pe parcurs. Practic nu ai timp să respiri, treci de la una la alta fără să ai timp să respiri sau să gândești,  dacă e durere, dacă e plăcere,  dacă e Unlimited sau e The New Entry Mistress...Una peste alta, un început de an pe care-l doresc oricui. Prețurile după cum ați citit mai sus, modificate pentru noi veniți,  500 ora.

Pentru doritori, încă o surpriză: în perioada 9-12 ianuarie ne putem bucura din nou la picioarele ei, și cine vrea, la picioarele lor. Îndrăzniți și nu o să vă pară rău. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 22 minute, Cautatorul13 a spus:

Cu întârziere de câteva zile recenzez o nouă vizită aici, ca de început de an. Programare luni pentru marți,  pe wapp, respectată,  noroc cu vacanța prelungită. O ședință ca cele obișnuite de acum, și nu prea, pentru că am avut parte de o surpriză. Mare..și foarte plăcută: fetișuri și proceduri diverse, cum ar fi: cbt, footfetish, facesitting, mumificare, facefucking, throutfucking, imobilizare, suspendare, flogging, spitting, toate la 4(patru) mâini!!! Da, citiți bine: se pare ca se formează o echipă de două domine, care sunt profi și se completează de minune. Despre noua apariție ce sa va spun, aceeași vârstă,  puțin mai skinny,  ochi verzi sau albaștri,  brunetă,  165 cm, 50 kg, cu o poftă nebună de a provoca durere și plăcere,  care umple perfect golurile inerente apărute pe parcurs. Practic nu ai timp să respiri, treci de la una la alta fără să ai timp să respiri sau să gândești,  dacă e durere, dacă e plăcere,  dacă e Unlimited sau e The New Entry Mistress...Una peste alta, un început de an pe care-l doresc oricui. Prețurile după cum ați citit mai sus, modificate pentru noi veniți,  500 ora.

Pentru doritori, încă o surpriză: în perioada 9-12 ianuarie ne putem bucura din nou la picioarele ei, și cine vrea, la picioarele lor. Îndrăzniți și nu o să vă pară rău. 

Cu scuze de off-topic... de ce la tine scrie '[bulina verde] Disponibila' ? 🤔

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In urma postarii colegului “Cautatorul 13”, am considerat ca este momentul sa ma laud si eu, cu participarea la o astfel de sedinta, in care Mistress Unlimited a fost acompaniata de aceasta noua stapana, superba. Mentionez, si probabil s-a vazut in postarile anterioare, ca sunt un client super fidel, care nu rateaza absolut niciuna dintre vizitele stapanei, in Bucuresti, insa am preferat sa nu fac recenzii, pentru fiecare intalnire in parte, pentru ca nu as fi avut nimic nou de spus, si practic ar fi trebuit sa ma repet, ca sunt foarte incantat,…….
Dar de data asta, vazand si postarea colegului, mi-am amintit ca am si eu ceva nou de spus: am vizitat-o pe stapana, la finalul saptamanii trecute, anului trecut, nu mai conteaza, iar in timpul programarii telefonice, mi-a comunicat ca are o surpriza pentru mine, surpriza constand intr-o partenera, o noua mistress superba, care m-a lucrat efectiv, cot la cot cu stapana, parand foarte incantata de ceea ce face, si ce va urma sa faca. Descrierea fetei, a facut-o perfect colegul “Cautatorul 13”, si nu cred ca as putea sa o fac mai bine, comportamentul si atitudinea stapanei au fost ireprosabile, ca de obicei, iar partenera ei, a fost mulata efectiv, dupa stapana. Atat numele noii stapane, cat si tributul, pentru sedinta cu ambele, sunt confidentiale, si nu le voi putea divulga decat cu acordul stapanei, dar tin sa mentionez ca desi sunt client fidel, si beneficiez de tribut preferential, in cazul acesta, fiind vorba de doua persoane, tributul  a fost pe masura, dar decent, dupa parerea mea, avand in vedere ca toate sedintele au depasit o ora, aceasta nefacand exceptie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...