Sari la conținut

MIstress Unlimited 0755576565


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Bdsmistule tu ești un sclav de a stăpânei.. Care faci reclama.....eu nu fur curent aștept sa vina cineva cu recenzii noi despre stăpâna noi avem toate mesajele pe telefon cu ce am discutat cu acesta stăpâna.și voi care va dați sclavi veniți cu postări ca bla bla intalniri cu stăpâna... Ce fain a fost...pe când stăpâna va folosește drept cei care anunță sosirea ei în București... Rușine.... De ce nu postează stăpâna când revine....? 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ii este frica stăpânei sa își pună singura anunț ca să nu vadă cineva din Brașov care lucrează la spitalul..din Brașov? Sau vreți sa postez eu pe site-ul spitalu... Din Brașov numele stăpânei și care e al 2-lea ei job? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In cazul in care nu stiai,stapana are o gama de clienti fideli,care ii trec pragul lunar. Ii ajunge exact pt cat sta ea 2-3 zile. Daca vor sa o viziteze toti,nu ar avea timpul necesar.

Lunar este contactata de sclavii ei,sa vada cand mai revine.Candva,isi va face un abonament pt prezentare,din cate mi-a spus. 

Unele persoane mai anuntau aici cand vine si experientele avute.

Da,sunt un sclav care ii trece pragul de cateva luni,nu ratez nici o intalnire de a ei,conexiunea si sesiunile sunt prea magice. Pot spune ca abia astept sa incerc noul vacuum bed din latex si alte nebunii de ale ei. 

Se vede cat curent furi si cat de rau intentionat esti. 

Daca si ea ti-ar face la fel la locul de munca,cum te-ai simti? 🙂 se vede cat de frustrat si rau intentionat esti. 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bdsmistule recunoaște ca ii faci doar reclama.. Ok o sa postez asta pe site-ul spitalului.... Sa vadă alții ce face ea... Și prezentatorii ei care mint si ii fac reclama ca fiind sclavii.. Urmărește site-ul spitalui unde lucrează în brasov

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ne lasi si noua siteul ? Prea curios m-ai facut. 

Nu e vorba de reclama ii vorba ca aici este singurul loc unde imi pot exprima sentimentele si trairile.Doar nu ma duc la iubita mea sau la prieteni sa le povestesc. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Exact fraza asta mia zis-o și stăpâna prin mesaj... CA FUR CURENT...(am mesajele pe telefon) oare nu ești chiar stăpâna asta cu un alt nume? Ok postez pe siteul spitalului și îți tr link-ul sa vezi dacă asa dorești.... 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Un cadru medical al spitalului județean Brașov practica ședințe de dominare contra cost in București in anumite perioade... În 16 și 17 martie luna aceasta ea e în București. Se poate găsi ca stăpâna la nr 0755576565. Zice ca face jocuri medicale ace injecții bisturiu. Incredibil oameni buni... Mai jos găsiți 1 audio de al ei de câteva secunde găsiți pe Facebook pe forumuri.... 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, ivcivc a spus:

Un cadru medical al spitalului județean Brașov practica ședințe de dominare contra cost in București in anumite perioade... În 16 și 17 martie luna aceasta ea e în București. Se poate găsi ca stăpâna la nr 0755576565. Zice ca face jocuri medicale ace injecții bisturiu. Incredibil oameni buni... Mai jos găsiți 1 audio de al ei de câteva secunde găsiți pe Facebook pe forumuri.... 

Si linkul siteului ai uitat sa-l pui.🙂

Multumesc! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

E distribuit pe Facebook plus pe niște grupuri din Brașov eu am fost f serios cu doamna stăpâna dar dacă ea vorbește ceva o data și face alceva asa ii trebuie sa o vadă lumea. Pai dacă eu îți zic ție un preț si când ne vedem aia fac nu îți dublez prețu ca ea de exemplu nu e totuna sa facă o injectie în fund sau în alta parte... Ea zice ca e cu totul diferit și costa. Sa ne pregătim financiar când merg ca mai discutam preturile când ajung

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Haideți oameni buni care poate ați luat teapa scrieți pe forum sa nu pățească și alții... Cum a fost întâlnirile voastre cu aceasta spapana.... (va rog sa nu postați sclavii ei personali sau vestitorii primăveri care anunță venirea ei) 

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
1 oră în urmă, ivcivc a spus:

Haideți oameni buni care poate ați luat teapa scrieți pe forum sa nu pățească și alții... Cum a fost întâlnirile voastre cu aceasta spapana.... (va rog sa nu postați sclavii ei personali sau vestitorii primăveri care anunță venirea ei) 

Bravo 

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
Acum 22 ore, BDSMistul a spus:

In cazul in care nu stiai,stapana are o gama de clienti fideli,care ii trec pragul lunar. Ii ajunge exact pt cat sta ea 2-3 zile. Daca vor sa o viziteze toti,nu ar avea timpul necesar.

Lunar este contactata de sclavii ei,sa vada cand mai revine.Candva,isi va face un abonament pt prezentare,din cate mi-a spus. 

Unele persoane mai anuntau aici cand vine si experientele avute.

Da,sunt un sclav care ii trece pragul de cateva luni,nu ratez nici o intalnire de a ei,conexiunea si sesiunile sunt prea magice. Pot spune ca abia astept sa incerc noul vacuum bed din latex si alte nebunii de ale ei. 

Se vede cat curent furi si cat de rau intentionat esti. 

Daca si ea ti-ar face la fel la locul de munca,cum te-ai simti? 🙂 se vede cat de frustrat si rau intentionat esti. 

 

Dute dracu, cu rabla ta ,ca sint o groaza de stapine, mult mai frumoase, decât babuinul asta

Link spre comentariu

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
Acum 10 ore, geogeo66 a spus:

Dute dracu, cu rabla ta ,ca sint o groaza de stapine, mult mai frumoase, decât babuinul asta

Exact tot așa, am vorbit, cu ia aproape vreo luna de zile, -ba,sa ii trimit acontat 1mil lei -dar cind a văzut ca merg,la banca sa  ii pun ,nu mai știu la ce banca, era, da,da zice ești serios,iam dat pe doamna de la banca, sa vorbească cu ia și a văzut, ca am intenția de ai pune bani-ca ma trimis la vreo 3 bănci-ba,la I NC

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...