Sari la conținut

MIstress Unlimited 0755576565


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost ieri și reconfirm cele relatate de colegi.

Locația: Prelungirea Ghencea, nu sunt probleme cu parcarea in zonă, se poate parca lejer pe trotuarele aflate oricum în lucru  😂. Foarte curat, baie dotată cu tot ce trebuie, posedă un studio special amenajat pentru bdsm, dotat cu fff multe accesorii!

Tipa: drăguță, sexy, f sociabilă, deschisă și atentă la preferințele și evident limitele clientului, deci clar atitudine proclient, se simte că i și place ceea ce face.

Comunicare perfectă, stabilit ziua și ora pe WhatsApp, cu reconfirmare cu 2 ore înainte.

Prețul 400/h, cum dealtfel au relatat și alți colegi, dar am stat mai mult decât am plătit, nu stă cu ochii pe ceas...nici nu știu cum a trecut timpul!

Se vede că e profesionistă, știe și simte "cât, cum și când".

Cu siguranță voi reveni!

PS din ce am înțeles săptămâna asta e in București până vineri, adică stă ceva mai mult ca de obicei

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, AdrianRe a spus:

Ceva poze, pune cineva?

Cel mai probabil nu va pune nimeni poze, nu din rautate, sau din alte motive, ci din respect pentru ea. Cine o cunoaste, o respecta, si nu va dori sa-si strice relatia cu ea, sub nici o forma, pentru ca este unica, si speciala. Dupa parerea mea, este suficient faptul ca ofera confirmare video, si mai mult decat atat, daca mergi la ea, si nu iti place, nu e genul care sa tipe dupa tine, sa-i platesti “deranjul”. Asa cum am scris si in primul comentariu, are un job respectabil, si nu doreste sa se expuna, mai ales ca nu este cazul, avand in vedere ca si-a castigat respectul in fata multora dintre noi, si intr-un fel sau altul, are viitorul asigurat.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Fruti14
Reputație: 0
Acum 19 ore, DevotedSlave a spus:

Stapana va ajunge in aceasta noapte la Bucuresti. Maine dimineata isi va incepe activitatea incepand cu ora 10 pana la ora 21. 
Vineri de la 8-21. 
Sambata de la 9-17 .Pentru mai multe detalii aveti numarul de contact :0755576565

Destul de dubios ca ii stii asa bine programul…

Stapana si-a luat manager?🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 20 ore, Fruti14 a spus:

Destul de dubios ca ii stii asa bine programul…

Stapana si-a luat manager?🤔

Nu este nimic dubios, si este chiar simplu de explicat. Stapana mentine legatura permanent, cu anumiti clienti, pe care se poate baza, oricand, astfel incat multi dintre noi, stim cu exactitate, cand vine aici, in Bucuresti. Acel orar, este doar orientativ, pentru ca, pana la urma este o stapana pro client, si atata timp cat esti o persoana ok, nu te va da afara, pentru ca s-a facut ora 21, si teoretic si-a incheiat programul. Dupa parerea mea, acel orar este destinat in mod special clientilor noi, pentru a trasa un interval orar, in care poate fi vizitata. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila

Vizitat azi: o ședință ca la carte. Programare pe wapp la numărul de mai sus, cu o zi înainte, confirmare azi cu 1 oră înainte, de nota 10. Locație în prelungirea Ghencea, o vila, loc parcare, vila pregătită special cu studiou pentru bdsm, nota 10. Baie ok, gel, prosop, nota 9. Mistress este o prezență fermecătoare, 25 ani, 155 cm, 55-60 kg, burtica nederanjanta, carne tare pe ea, sâni nr. 3, bruneta cu parul lung, ca nota 8. Ca servicii, pot sa spun ca face orice, consensual, grijulie, dar sadica în același timp, îi place ce face și face bine. Se vede de la o poștă experienta 8n domeniu. Am savurat o ședință complexa, de duritate medie as zice, timp de 2 ore. Pentru cei care doresc un real bdsm, o recomand cu tărie, eu o sa revin de câte ori va fi în București. 

Link spre comentariu
Vizitator subtoc
Reputație: 0
Acum 18 ore, Cautatorul13 a spus:

Vizitat azi: o ședință ca la carte. Programare pe wapp la numărul de mai sus, cu o zi înainte, confirmare azi cu 1 oră înainte, de nota 10. Locație în prelungirea Ghencea, o vila, loc parcare, vila pregătită special cu studiou pentru bdsm, nota 10. Baie ok, gel, prosop, nota 9. Mistress este o prezență fermecătoare, 25 ani, 155 cm, 55-60 kg, burtica nederanjanta, carne tare pe ea, sâni nr. 3, bruneta cu parul lung, ca nota 8. Ca servicii, pot sa spun ca face orice, consensual, grijulie, dar sadica în același timp, îi place ce face și face bine. Se vede de la o poștă experienta 8n domeniu. Am savurat o ședință complexa, de duritate medie as zice, timp de 2 ore. Pentru cei care doresc un real bdsm, o recomand cu tărie, eu o sa revin de câte ori va fi în București. 

Tribut si ce are in meniu pe parte de dominare? Nu trebuie sa povestesti cu lux de amanunte! Multumesc!

Link spre comentariu

A spus cineva ca, Stapana nu este din Bucuresti si ca, vila este inchiriata si ca este echipata pt BDSM. Eu am intrebat daca are cineva un contact (nr de tel) al posesorului vilei pt ca sunt interesat sa o inchiriez pt filmari (dar doar daca accepta Stapana mea,  alta persoana decat persoana din acest topic) 

Link spre comentariu
Acum 13 minute, bre1990 a spus:

A spus cineva ca, Stapana nu este din Bucuresti si ca, vila este inchiriata si ca este echipata pt BDSM. Eu am intrebat daca are cineva un contact (nr de tel) al posesorului vilei pt ca sunt interesat sa o inchiriez pt filmari (dar doar daca accepta Stapana mea,  alta persoana decat persoana din acest topic) 

Contacteaza-ma in privat.

Iti dau eu numarul

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru barbatii cu bun simt, aflati in cautarea unei dominatoare adevarate, am un mesaj, din partea acestei minunate stapane, care suna cam asa:

Buna ziua tuturor! Voi transmite mesaje prin persoanele mele fidele cu privire la programul meu de activitate si dorintele mele. 
Voi incepe cu 4 reguli principale:
1.Doresc sa cunosc persoane seriose pt relatii de lunga durata, si nu doresc sa fiu contactata de persoanele care nu vor sa-mi ofere tributul stabilit, pentru ca nu am timp de irosit, aiurea. 
2.De felul meu, nu ma fut si nu sug pula, sunt dominatoare, deci, ofer strict dominare.
3.Nu ma deranjati cu apeluri telefonice in perioada in care nu sunt in Bucuresti. Imi puteti trimite mesaje DOAR pe whatsapp. 
4.Poze cu mine veti gasi doar pe pagina de ONLYFANS,v-as ruga sa nu le folositi in alte parti. 
Programul de activitate pt luna mai este in zilele de 3,4,5 mai in intervalul orar 8-21. 
Ultima programare este la 21. 
Programarile se vor face inainte cu o zi si in ziua programarii se va face o confirmare inainte cu 2-3h. 
In cazul in care nu veti face confirmare voi considera ca nu veniti si automat se va anula programarea. 
Apropo,veti avea loc sa faceti dus si veti primi prosoape curate, pentru fiecare persoana, in parte. 
Locatia este dotata cu calorifere(pt vremea rece) si aer conditionat (pt vremea calda) . 
Va astept la o lectie pe care nu o veti uita curand. 😈

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Focsani
  • Oras:Focsani
La 30.04.2022 la 8:40, mustaine a spus:

Pe OnlyFans are 3 (TREI) poze, la modica suma de 17 USD/luna. 

https://onlyfans.com/mistressunlimited

3 poze pot fi de ajuns, mai mult decat pozele, pe mine ma intereseaza recenziile, care cam toate sunt pozitive.

de asemenea mesajul pe care il transmite e credibil, in ceea ce ma priveste.

deocamdata timpul nu-mi permite sa -i fac o vizita

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 30.04.2022 la 8:40, mustaine a spus:

Pe OnlyFans are 3 (TREI) poze, la modica suma de 17 USD/luna. 

https://onlyfans.com/mistressunlimited

Ideea este in felul urmator: daca doresti cu adevarat sa vii, dar nu esti convins ca e genul tau, iti poate oferi confirmare video, si daca nu iti place de ea, o poti refuza, politicos. Dar trebuie sa tii cont, ca pe langa felul in care arata, exista alte chestii mult mai importante, respectiv, calitatea serviciilor, si atitudinea fata de tine. Degeaba te duci la vreun top model, care nu stie cum sa scape de tine, incat la final ajungi sa regreti orice leut, pe care l-ai platit, pentru ca nu vei mai avea nici o placere. Ea este altfel, cu totul, si cu totul deosebita, prin atitudine si comportament, impecabile, mult peste ceea ce ai intalnit pana acum. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...