Sari la conținut

Curtea scolii


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut.

Deschid topicul Curtea Scolii ca mi-a  facut observatie moderatoarea @cleopatra01 ca m-am certat cu unu pe topicul unei fete si mi-a spus cand mai ma enerveaza careva sa il citez la DG si nu stiu unde sa il citez ca sa nu stric alt topic. Problema e ca eu ma enervez des ca nu suport infumuratii, increzutii, prostii cu gura mare, laudarosii si in primul rand mincinosii. Asa ca aia de ma veti supara o sa va chem la bataie in curtea scolii :D.

Nu e doar curtea mea...puteti sa ma chemati si voi sau sa chemati pe ala care v-a suparat!...Scandal sa fie 😂😂😂

  • Haha 9
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Il chem pe colegul @,potrivitu 

Mi-ai spus pe topicul lu Antonia din Sibiu

"Ce om sensibil !! 

Saraci și proști v-am lăsat, mai săraci și mai proști v-am găsit .  "

Tu nu mai suparat momentan dar nici tu nai inteles mesajul meu. Nu m-a deranjat ca mi-a dat minus. Pe vechiul cont de mi l-a dungat pisicuts aveam multe minusuri si ma durea fix in pl de ele. I-am replicat colegului @unclem ca eram sigur ca nu a inteles mesajul. Unii se prind mai greu...

  • Like 2
  • Confuz 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, popatatu a spus:

Il chem pe colegul @,potrivitu 

Mi-ai spus pe topicul lu Antonia din Sibiu

"Ce om sensibil !! 

Saraci și proști v-am lăsat, mai săraci și mai proști v-am găsit .  "

Tu nu mai suparat momentan dar nici tu nai inteles mesajul meu. Nu m-o deranjat ca mi-a dat minus. Pe vechiul cont de mi l-o dungat pisicuts aveam multe minusuri si ma durea fix in pl de ele. I-am replicat colegului @unclem ca eram sigur ca nu o inteles mesajul. Unii se prind mai greu...

 Am înțeles perfect mesajul tău , așa că stai în banca ta. 

Bla,  bla....zi dracu ce ai de zis. 

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, ,potrivitu a spus:

 Am înțeles perfect mesajul tău , așa că stai în banca ta. 

Bla,  bla....zi dracu ce ai de zis. 

Tu ai venit cu chef de bataie ( era metaforica descrierea 😂😂😂)

Pai daca ai inteles mesajul meu de ce  dracu m-ai citat cu "ce om sensibil"??? Nu sunt frate sensibil...ba din contra, sunt insensibil 😂

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, popatatu a spus:

Tu ai venit cu chef de bataie ( era metaforica descrierea 😂😂😂)

Pai daca ai inteles mesajul meu de ce  dracu m-ai citat cu "ce om sensibil"??? Nu sunt frate sensibil...ba din contra, sunt insensibil 😂

 Vorbim împreună și ne înțelegem separat se pare .  Mă refeream că am înțeles mesajul acela în care m-ai jignit fără motiv.  Fix după ce mi-am șters contul,  crezând probabil că nu îți voi mai răspunde. Și tu băiat 🤭

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo
10 hours ago, popatatu said:

Salut.

Deschid topicul Curtea Scolii ca mi-a  facut observatie moderatoarea @cleopatra01 ca m-am certat cu unu pe topicul unei fete si mi-o spus cand mai ma enerveaza careva sa il citez la DG si nu stiu unde sa il citez ca sa nu stric alt topic. Problema e ca eu ma enervez des ca nu suport infumuratii, increzutii, prostii cu gura mare, laudarosii si in primul rand mincinosii. Asa ca aia de ma veti supara o sa va chem la bataie in curtea scolii :D.

Nu e doar curtea mea...puteti sa ma chemati si voi sau sa chemati pe ala care vo suparat!...Scandal sa fie 😂😂😂

 

10 minutes ago, cevaa said:

 

 


Mutati va rog conversatia aici.
Si poate mai facem un topic de cearta? 🤪🤪 
Dureaza o eternitate sa gasesti informatii utile pe un topic spamat 🙄

In alta ordine de idei. I was learning a bit of english from this guy and his account seems even more weird than the lover boy spamming the topic. then again, only the girls know.. he might be french although no linking works are used, so.. 😅
nimfomanes = nimfo + romanians? 🤔😁


👍👍

Sper sa nu se piarda topicul asta 

Distractie placuta 😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 oră, ,potrivitu a spus:

 Vorbim împreună și ne înțelegem separat se pare .  Mă refeream că am înțeles mesajul acela în care m-ai jignit fără motiv.  Fix după ce mi-am șters contul,  crezând probabil că nu îți voi mai răspunde. Și tu băiat 🤭

Dar nu te-am jignit. Nu la tine ma refeream, doamne fereste, nici nu aveam de ce. Citisem postarile cu injuraturi de mai inainte si ma refeream la cei care injurau. Nu mai retin numele lor dar la ei faceam referire cand am spus citatul repectiv.

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 ore, popatatu a spus:

Dar nu te-am jignit. Nu la tine ma refeream, doamne fereste, nici nu aveam de ce. Citisem postarile cu injuraturi de mai inainte si ma refeream la cei care injurau. Nu mai retin numele lor dar la ei faceam referire cand am spus citatul repectiv.

Păi fi și tu mai atent   , că m-ai citat pe mine atunci , după ce am spus" rău pământul " că îl susține 😏 pe "bunul tău baiat."  În realitate,  o lepra clonata. Așa că,  motiv aveai. 

  Apropo.  

Mișto topicul, am un fraier pe care trebuie să îl invit aici . Baiat de baiat,  zău.  🤭 

 E marinarul sacăz,  a rupt fazanul pe bucuresti.  

@lexluthor , altă mută. 

  

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 30 minute, cleopatra01 a spus:

Bun, aveti loc de joaca.

Sa nu indrazniti sa imi dati rapoarte la urarile de bine pe care vi le faceti reciproc!

 Distractie placuta!

M ați văzut pe mine sa fac vreo postare aici? Vedeți că sunt adus în discuții și jignit ,de ce nu sunteți corecta?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 42 minute, marcus6 a spus:

M ați văzut pe mine sa fac vreo postare aici? Vedeți că sunt adus în discuții și jignit ,de ce nu sunteți corecta?

Ba da mielusel te-ai facut. Te-ai pisat pe tine.

Pai ma nesimtitule sa iti aduc aminte pe cati ai injurat tu pe topicul ala cu UL, inclusiv pe administratorul Pisicuts si chiar si pe Cleopatra. Tu vorbesti ma analfabetule de corectitudine. Te plangi ca esti jignit spurcatule? Las ca te invat eu minte maine sa mai dai minusuri. Chiar ma bucur ca am dat de un prost si un prefacut ca tine. 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 22 minute, popatatu a spus:

Ba da mielusel te-ai facut. Te-ai pisat pe tine.

Pai ma nesimtitule sa iti aduc aminte pe cati ai injurat tu pe topicul ala cu UL, inclusiv pe administratorul Pisicuts si chiar si pe Cleopatra. Tu vorbesti ma analfabetule de corectitudine. Te plangi ca esti jignit spurcatule? Las ca te invat eu minte maine sa mai dai minusuri. Chiar ma bucur ca am dat de un prost si un prefacut ca tine. 

???

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo
On 1/1/2023 at 11:12 PM, fakeaccount said:

 

Tu nu ai observat recenzia foarte convenabila legata de "grosime" fix dupa ce am fost, asa de "!!"? 😆 Are un noroc extraordinar 😁

On 1/4/2023 at 4:52 PM, cevaa said:


@aimeeyvett Eu sunt mai curios de LOT ca citisem ceva interesant cu cateva pagini in urma.. ai si dimensiunile preferate sau trebuie sa tinda sper inexistenta? 😅

"Hai sa ne tavalim in curtea scolii"! :)
Daca am pus intrebarea inseamna ca probabil voi fii descalificat? Nu trimit poze cu mitica 🤫😇 @aimeeyvett

Link spre comentariu
  • Oras:Acolo
  • Oras:Acolo
46 minutes ago, Albdom82 said:

Nu stiu ce fel de barbati sunt aia care au atata rautate in ei fata de o fata.

Eu am fost la Lucia de 2 ori asta-vara, spre rusinea mea nu i-am facut recenzie dar pot sa va spun ca este una din cele mai frumoase fete de pe acest forum, poate chiar cea mai FRUMOASA, si concurenta e mare. Doar ca este putin mai distanta fata de client, ca si un mic minus, dar este o fata cu un suflet foarte bun, iti dai seama de asta, doar ca nu te poti apropia de ea, e mai rece de felul ei..

Stai calm romeo ca fiecare fata are momentele ei, iar in acest context depinde cateodata si numai cine trage paiul scurt in ziua respectiva si ramane cu filmul neimplinit. Nu cred ca este fata care sa lucreze numai cand se simte cu chef de oricine si orice nebunie astfel incat sa nu existe intalniri "ratate" sau clienti frustrati. cateodata oamenii o iau si personal datorita sincronizarii cu vietiile lor private 😏 .. nu as zice oricum rece, doar cu destule experiente in spate. destule cat sa si coaca ceva care sa scoale mortii din 2017 😜

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 05.01.2023 la 4:38, popatatu a spus:

Salut.

Deschid topicul Curtea Scolii ca mi-a  facut observatie moderatoarea @cleopatra01 ca m-am certat cu unu pe topicul unei fete si mi-o spus cand mai ma enerveaza careva sa il citez la DG si nu stiu unde sa il citez ca sa nu stric alt topic. Problema e ca eu ma enervez des ca nu suport infumuratii, increzutii, prostii cu gura mare, laudarosii si in primul rand mincinosii. Asa ca aia de ma veti supara o sa va chem la bataie in curtea scolii :D.

Nu e doar curtea mea...puteti sa ma chemati si voi sau sa chemati pe ala care vo suparat!...Scandal sa fie 😂😂😂

Mi-am dat seama ca esti pus pe scandal de cand ti-am vazut postarile pe topicul Antoniei din Sibiu 🫣. Nu incurajez asa ceva, dar te felicit pentru topic! Macar de s-ar certa toti aici si sa ramana topicele fetelor curate. Spor la ce ai de gand! 🫡

  • Like 7
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.
2 hours ago, cevaa said:

Tu nu ai observat recenzia foarte convenabila legata de "grosime" fix dupa ce am fost, asa de "!!"? 😆 Are un noroc extraordinar 😁

Nu știu la ce te referi. Dar ce pot spune acum este că îmi place ideea din spatele topicului 😀

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 6 minute, MisterX a spus:

Mi-am dat seama ca esti pus pe scandal de cand ti-am vazut postarile pe topicul Antoniei din Sibiu 🫣. Nu incurajez asa ceva, dar te felicit pentru topic! Macar de s-ar certa toti aici si sa ramana topicele fetelor curate. Spor la ce ai de gand! 🫡

Vând "frigidere, combine frigorufice(goale)" pt acest topic... 😀 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 minute, scorpion1970 a spus:

Vând "frigidere, combine frigorufice(goale)" pt acest topic... 😀 

Cand am vazut ca m-ai citat pe topicul asta m-ai speriat! 😂😂😂

  • Like 2
  • Haha 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...