Sari la conținut

Curtea scolii


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 2 minute, Marcus6 a spus:

Sau se poate trece cu vederea 😝 ,trebuie sa fim mai buni🤭

Asta inainte sau după ce i-ai notat pe caiet la " restanțieri " ? 😁😂

  • Like 1
  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin
Chiar acum, 22leon a spus:

Asta inainte sau după ce i-ai notat pe caiet la " restanțieri " ? 😁😂

Înainte de a nota.

Nu știu de ce a postat chiar după mine sper că nu sa referit și la mine,am postat astăzi un pic da nu pe topice de recenzii și nu prea am jignit.pai na mai intru și eu pe aici mai glumim PS nu mai am reputație.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Chiar acum, Marcus6 a spus:

Înainte de a nota.

Nu știu de ce a postat chiar după mine sper că nu sa referit și la mine,am postat astăzi un pic da nu pe topice de recenzii și nu prea am jignit.pai na mai intru și eu pe aici mai glumim PS nu mai am reputație.

Cred ca ii doar coincidență, în funcție de cum a luat serverul posturile.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Nassau
  • Oras:Nassau

  

3 hours ago, kikisan said:

O experiență dezamăgitoare, inițial îmi spune că lucrează si mă programează pt ora 16.00, discutia fiind pe la 13.45. Tocmai cînd mâ pregăteam sa-i confirm programarea mă trezesc cu ms din partea ei că vezi D-ne a apărut o urgență si trebuie să părăsească Bucureștiul.
Dar ce s-a întîmplat dragă, a căzut porumbarul peste mă-ta mare, a luat foc șira de paie? 
Cînd fumam d'astea ca tine tu erai scrumieră, ai impresia că nu am mai întîlnit genul asta de atitudine execrabilă

 

Tu ori esti troll ori ai probleme grave la cap, du-te si fa-ti un control my friend.

 

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 17 minute, Albdom82 a spus:

Fac si eu putin spam daca tot facem..

Eu te-am vazut un om rational in postarile tale si recenzii si sunt de acord in general cu ceea ce spui.

Dar sa intri pe topicul unei fete in mod continuu timp de peste 6 luni si sa-i dai minus de fiecare data cand isi posteaza disponibilitatea trebuie sa intelegi ca nu e un lucru in regula, pare din afara ca ai facut o obsesie in legatura cu ea, de acolo si curiozitatea mea.

Sunt de acord ca e o lipsa de bun simt si respect din partea ei sa nu raspunda la mesaje (stii ca am avut si eu aceasi problema cu alta fata) dar cred ca e suficient sa incerci sa obtii o explicatie de la ea de 1-2 ori si chiar daca nu esti multumit sa treci mai departe. Eu mi-am obtinut explicatia, daca nu as fi obtinut-o as fi renuntat definitiv la orice idee de a mai vizita fata respectiva. 

Nu te supara dar asta e parerea mea sincera ca a unuia ce priveste din afara.

Colegule este opinia ta e dreptul tău sa ai una pana la urma, la fel cum e dreptul meu sa am una si sa acționez fara sa fiu influențat de acțiunile sau opiniile altora indiferent cine sunt ei.

doar așa de dragul discuției… nu am obsesie fata de nimeni, cum naiba sa fac obsesie pentru cineva pe care nici nu cunosc? 😂 o sa continui sa-i dau minus de fiecare data când îsi posteaza disponibilitatea sau pana da un răspuns de bun simt ca sa înțeleagă si prostimea. La fel cum am mai dat si o sa mai dau si altor fete care anunța ca primesc doar pe aia care au poza CU FATA la whatsapp.

Asta este modul prin care imi exprim dezacordul si nemulțumirea pentru comportamentul lor nepotrivit, dacă cuiva nu-i convine treaba asta sa dea frate 👍🏻la postare, ca doar nu ma apuc acum sa ma iau de colegii care dau 👍🏻
 

Ps. Te-am citat aici ca sa nu stricam topicul fetei pentru ca chiar dacă ea nu ne respecta eu o respect si imi arat dezacordul prin minus nu altceva ✌🏻

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 minute, Subteranaa a spus:

Colegule este opinia ta e dreptul tău sa ai una pana la urma, la fel cum e dreptul meu sa am una si sa acționez fara sa fiu influențat de acțiunile sau opiniile altora indiferent cine sunt ei.

doar așa de dragul discuției… nu am obsesie fata de nimeni, cum naiba sa fac obsesie pentru cineva pe care nici nu cunosc? 😂 o sa continui sa-i dau minus de fiecare data când îsi posteaza disponibilitatea sau pana da un răspuns de bun simt ca sa înțeleagă si prostimea. La fel cum am mai dat si o sa mai dau si altor fete care anunța ca primesc doar pe aia care au poza CU FATA la whatsapp.

Asta este modul prin care imi exprim dezacordul si nemulțumirea pentru comportamentul lor nepotrivit, dacă cuiva nu-i convine treaba asta sa dea frate 👍🏻la postare, ca doar nu ma apuc acum sa ma iau de colegii care dau 👍🏻
 

Ps. Te-am citat aici ca sa nu stricam topicul fetei pentru ca chiar dacă ea nu ne respecta eu o respect si imi arat dezacordul prin minus nu altceva ✌🏻

Ok, inteleg si iar sunt de acord cu ce zici. Nu e locul meu sa-ti spun cum sa actionezi, doar am spus cum se vede din exterior.

Ps- nu se merita acel efort de 5 sec.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 8 minute, Albdom82 a spus:

Ok, inteleg si iar sunt de acord cu ce zici. Nu e locul meu sa-ti spun cum sa actionezi, doar am spus cum se vede din exterior.

Ps- nu se merita acel efort de 5 sec.

Crede-ma ca nici 5 sec nu dureaza si   probabil ca ai dreptate când spui ca nu merita însă pentru mine este o placere, lăsați-mă sa-mi fac damblaua 😂 poate mai sunt si alții care inteleg din asta ca nu e ok comportamentul lor, măcar atat.

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 4 minute, Subteranaa a spus:

Crede-ma ca nici 5 sec nu dureaza si   probabil ca ai dreptate când spui ca nu merita însă pentru mine este o placere, lăsați-mă sa-mi fac damblaua 😂 poate mai sunt si alții care inteleg din asta ca nu e ok comportamentul lor, măcar atat.

Asta este precum.... 

Micile plăceri nevinovate ale vieţii ne fac să mai uităm de marile ei... neplăceri.😊

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 23 minute, Albdom82 a spus:

Intra pe topicul fetei si te lamuresti

 Mda . 

Am analizat situația și am vrut să dau și eu și eu un minus și am realizat că nu pot . 

Ce face cucoana   , e strigător la cer 😡

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth

Si ca sa fie foarte clara situația…

Nu am jignit fata 

Nu am trolat-o

Nu am făcut spam pe topicul ei doar am mai rapsuns la unele citări cu îndemnul de a muta discuția la DG

Doar ii dau minus când anunța ca e disponibila si de fapt nu e… placerea mea nevinovata cum zicea Scorpionul 😂

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0
Acum 1 minut, Subteranaa a spus:

Si ca sa fie foarte clara situația…

Nu am jignit fata 

Nu am trolat-o

Nu am făcut spam pe topicul ei doar am mai rapsuns la unele citări cu îndemnul de a muta discuția la DG

Doar ii dau minus când anunța ca e disponibila si de fapt nu e… placerea mea nevinovata cum zicea Scorpionul 😂

 

Poate înțeleg unii, ce inseamna acel, simplu dslike. 😉

Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 33 minute, Subteranaa a spus:

Si ca sa fie foarte clara situația…

Nu am jignit fata 

Nu am trolat-o

Nu am făcut spam pe topicul ei doar am mai rapsuns la unele citări cu îndemnul de a muta discuția la DG

Doar ii dau minus când anunța ca e disponibila si de fapt nu e… placerea mea nevinovata cum zicea Scorpionul 😂

 

Din ce am văzut pe topicul ei, de ani de zile asa face, nu prea comunica cu userii în afara de un mulțumesc sau de a-și anunța disponibilitatea... 

Dar din recenzii și poze are, pare ca este ceea ce trebuie... o sa încerc și eu la ea, poate prind loc anul asta

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 15 minute, extraterestru78 a spus:

Din ce am văzut pe topicul ei, de ani de zile asa face, nu prea comunica cu userii în afara de un mulțumesc sau de a-și anunța disponibilitatea... 

Dar din recenzii și poze are, pare ca este ceea ce trebuie... o sa încerc și eu la ea, poate prind loc anul asta

Nu zic ca nu e ce trebuie ca nu am fost, PT CA NU RASPUNDE 😂

incearca, doar ca ai șanse mai mari la loto 😂

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 18 minute, Subteranaa a spus:

Poate…. 

oricum fiecare înțelege ce vrea nu vezi🤣🤣

Daca te referi la mine, eu am inteles foarte bine despre ce e vorba si sunt de acord cu tine cand zici de lipsa bunului simt si a respectului - dar asta e o discutie. Eu am zis altceva, am zis ca nu e totusi un lucru in regula (fara suparare) sa urmaresti topicul unei fete timp de peste 6 luni si sa o minusezi de fiecare data cand posteaza disponibilitatea, dar daca asta e placerea ta.. eu doar mi-am exprimat o opinie despre ceea ce faci tu, nu despre ea. 

Oricum faci cum vrei tu, eu doar iti admir intr-adevar perseverenta si sunt curios cat o sa te mai tina.

 

 

 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 minute, Albdom82 a spus:

Daca te referi la mine, eu am inteles foarte bine despre ce e vorba si sunt de acord cu tine cand zici de lipsa bunului simt si a respectului - dar asta e o discutie. Eu am zis altceva, am zis ca nu e totusi un lucru in regula (fara suparare) sa urmaresti topicul unei fete timp de peste 6 luni si sa o minusezi de fiecare data cand posteaza disponibilitatea, dar daca asta e placerea ta.. eu doar mi-am exprimat o opinie despre ceea ce faci tu, nu despre ea. 

Oricum faci cum vrei tu, eu doar iti admir intr-adevar perseverenta si sunt curios cat o sa te mai tina.

 

 

 

Știu eu !! 🙋‍♂️

Până pune pl pe ea 🤭

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...