Sari la conținut

Anunturi noi de masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 41 minute, Uniculstef a spus:

La telefon nu îți va da detalii ,e foarte atenta ce vorbește,mergi la ea și acolo poți vorbi orice fata in 

Am fost la ea la masaj, a zis ca nu face si nici n a facut masaj cu + niciodata😢

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 32 minute, divizio1488 a spus:

Am fost la ea la masaj, a zis ca nu face si nici n a facut masaj cu + niciodata😢

@divizio1488,

Deci "+ = NU", am înțeles, ...dar masajul cum a fost, e chiar profesional sau e doar un frecus ... neuitând ca prețul pentru un masaj de relaxare cerut de Mony e 180 lei (preț conform cu lista de preturi insirata de Mony însăși ... pe 10 pagini!!!)

Deci?

P.S.: ok, "+" nu este în program ... dar asa o "chestie fericita" la sfârșit de program se întâmplă?

P.P.S.: anunțul a reapărut!

https://www.olx.ro/d/oferta/servicii-de-masaj-cluj-napoca-IDfk5kP.html

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 3 ore, Mocureloaded a spus:

@divizio1488,

Deci "+ = NU", am înțeles, ...dar masajul cum a fost, e chiar profesional sau e doar un frecus ... neuitând ca prețul pentru un masaj de relaxare cerut de Mony e 180 lei (preț conform cu lista de preturi insirata de Mony însăși ... pe 10 pagini!!!)

Deci?

P.S.: ok, "+" nu este în program ... dar asa o "chestie fericita" la sfârșit de program se întâmplă?

P.P.S.: anunțul a reapărut!

https://www.olx.ro/d/oferta/servicii-de-masaj-cluj-napoca-IDfk5kP.html

Da e profesional, mi a placut maxim, cu mine n a facut nici chestie fericita :( desii am intrebat.nu stiu cum ar fii trebuit sa o abordez, poate colegul care a mai fost poate sa zica cum sa procedez :P

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
La 31.05.2023 la 6:00, Uniculstef a spus:

Salutare,a avut anunț pe olx cu alta poza,făcea doar masaj la domiciliu, când venea la mine făcea de toate.Am vorbit cu ea zilele trecute și nu m ai vrea să facă decât masaj. Probabil daca mergi la ea o poți combina.

Cand s a intamplat asta? Cum ar trebui sa o abordez daca ma mai duc la masaj? 

Link spre comentariu
14 hours ago, divizio1488 said:

Da e profesional, mi a placut maxim, cu mine n a facut nici chestie fericita :( desii am intrebat.nu stiu cum ar fii trebuit sa o abordez, poate colegul care a mai fost poate sa zica cum sa procedez :P

Salut, Colegu. Ti-a plăcut la maxim la 180 lei sedinta de 50 min? Chiar daca a mai evoluat si face masaj mult mai bun decat cel descris/notat/calificat ca mediocru de colegul Mocu (reloaded), totusi pretul e fff mare! In Cluj pretul pietii e intre 80-120 lei 60 min, si aici ma refer la masaj "serios" de relaxare de calitate f buna, fara +-uri!

DAR: Alexandra zona Terapia ofera masaj de relax+ighinal+handjob la 120 lei, pe masa de masaj, 50 min, Ella ofera idem la 150 lei, 60 min. Din cate stiu eu. Si sunt bine informat.

De ce am da/ai da 180 pt un masaj simplu? 

  • Like 1
Link spre comentariu

Stimati colegi, a fost cineva la aceasta maseuza? Cică thailandez combinat cu masaj de relaxare. Are si poza, care ne pune pe ganduri.

https://m.olx.ro/d/oferta/masaj-thailandez-combinat-cu-masaj-de-relaxare-IDhxj7c.html

Am mai gasit azi un anunt nou de masaj, la rubrica serioasa, insa cu poza sugestiva, dar a si fost sters anuntul respectiv. 

E greu in Cluj sa gasesti calitate si sa fie si la pret corect. Desigur, chiar si berea sau cafeaua si ceaiul e scump(a) in Cluj, dar pretul masajului a luat-o razna. 

Sapt trecuta am gasit un anunt, masaj de relaxate pe masa de masaj + masajul zonei intime + handjob, 200 lei maxim o ora (stim ce inseamna asta, efectiv vreo 40 min). Domnita avea locatia in zona pietii Marasti, dar a poposit doar cateva zile in Cluj, cand am contactat-o a doua oara sa vad daca mai lasa din pret (la 200 nu m-am riscat), deja era in alt oras, se pare ca nu prea avea clienti in Cluj. Fiind un pic curios, am cautat pe publi, avea anuntul mutat pe Brasov. Sunt curios daca acolo ii va merge oare mai bine? Sincer nu cred. Eu nu inteleg ce au in cap aceste maseuze. Ea fiind complet noua si necunoscuta in Cj, fara referinte, cere 200 pt niste servicii de masaj care la o maseuza consacrata, o adevarata profesionista cum e Ella, costa 150 lei (si la ea ora e ora, 60 min!) sau la d-na Mona 110 sau 120 lei,  iar la Alexandra Terapia 120 lei. 

 

Link spre comentariu
Acum 4 ore, berkeley a spus:

Stimati colegi, a fost cineva la aceasta maseuza? Cică thailandez combinat cu masaj de relaxare. Are si poza, care ne pune pe ganduri.

https://m.olx.ro/d/oferta/masaj-thailandez-combinat-cu-masaj-de-relaxare-IDhxj7c.html

Am mai gasit azi un anunt nou de masaj, la rubrica serioasa, insa cu poza sugestiva, dar a si fost sters anuntul respectiv. 

E greu in Cluj sa gasesti calitate si sa fie si la pret corect. Desigur, chiar si berea sau cafeaua si ceaiul e scump(a) in Cluj, dar pretul masajului a luat-o razna. 

Sapt trecuta am gasit un anunt, masaj de relaxate pe masa de masaj + masajul zonei intime + handjob, 200 lei maxim o ora (stim ce inseamna asta, efectiv vreo 40 min). Domnita avea locatia in zona pietii Marasti, dar a poposit doar cateva zile in Cluj, cand am contactat-o a doua oara sa vad daca mai lasa din pret (la 200 nu m-am riscat), deja era in alt oras, se pare ca nu prea avea clienti in Cluj. Fiind un pic curios, am cautat pe publi, avea anuntul mutat pe Brasov. Sunt curios daca acolo ii va merge oare mai bine? Sincer nu cred. Eu nu inteleg ce au in cap aceste maseuze. Ea fiind complet noua si necunoscuta in Cj, fara referinte, cere 200 pt niste servicii de masaj care la o maseuza consacrata, o adevarata profesionista cum e Ella, costa 150 lei (si la ea ora e ora, 60 min!) sau la d-na Mona 110 sau 120 lei,  iar la Alexandra Terapia 120 lei. 

 

Am sunat de câteva ori dar nu mi-a răspuns. Ma gândesc sa nu fie cunoștința aia veche, mica de inaltime și plinuta, care spama cu multe anunțuri de masaj. 

La doamna Mona ce primești de 110 - 120 de lei? 

Link spre comentariu
1 oră în urmă, hammerxxl a spus:

Am sunat de câteva ori dar nu mi-a răspuns. Ma gândesc sa nu fie cunoștința aia veche, mica de inaltime și plinuta, care spama cu multe anunțuri de masaj. 

La doamna Mona ce primești de 110 - 120 de lei? 

Eu stiu de 150 de lei ora de masaj de relaxare.

Si primesti masaj de relaxare mai deosebit.

Manevrele sunt diferite de masajul clasic suedez. Primesti si masaj inghinal cu finalizare.

Poti face dus inainte si dupa masaj.

Se pare ca discutiile de aici sunt o reclama buna. In 26 ianuarie la 10 nu mai avea locuri libere toata ziua.

Este selectiva in alegerea clientilor .

Eu nu stiu sa faca altceva decat masaj.

  • Like 2
Link spre comentariu
16 hours ago, pepino02 said:

Eu stiu de 150 de lei ora de masaj de relaxare.

Si primesti masaj de relaxare mai deosebit.

Manevrele sunt diferite de masajul clasic suedez. Primesti si masaj inghinal cu finalizare.

Poti face dus inainte si dupa masaj.

Se pare ca discutiile de aici sunt o reclama buna. In 26 ianuarie la 10 nu mai avea locuri libere toata ziua.

Este selectiva in alegerea clientilor .

Eu nu stiu sa faca altceva decat masaj.

Salut, Pepino. Am încercat sa iti trimit mesaj privat, dar zice ca nu poti primi. Oare ai mesageria plina? Incearca sa mai stergi cate ceva.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 16 ore, pepino02 a spus:

Eu stiu de 150 de lei ora de masaj de relaxare.

Si primesti masaj de relaxare mai deosebit.

Manevrele sunt diferite de masajul clasic suedez. Primesti si masaj inghinal cu finalizare.

Poti face dus inainte si dupa masaj.

Se pare ca discutiile de aici sunt o reclama buna. In 26 ianuarie la 10 nu mai avea locuri libere toata ziua.

Este selectiva in alegerea clientilor .

Eu nu stiu sa faca altceva decat masaj.

Spune te rog unde e locația ... sa o pot identifica cu adevărat ... ca bănuieli am.

Și o mica descriere a aspectului fizic al ei ar fi binevenita (mica de înălțime cu sânii mari, înspre foarte mari și lăsați?).

Link spre comentariu
Acum 7 ore, Mocureloaded a spus:

Spune te rog unde e locația ... sa o pot identifica cu adevărat ... ca bănuieli am.

Și o mica descriere a aspectului fizic al ei ar fi binevenita (mica de înălțime cu sânii mari, înspre foarte mari și lăsați?).

Eu am raspuns la intrebarea despre d-na Mona.

165cm, subtire , blonda in jur de 48-52, finuta as zice chiar stilata.

Link spre comentariu
Acum 7 ore, berkeley a spus:

Salut, Pepino. Am încercat sa iti trimit mesaj privat, dar zice ca nu poti primi. Oare ai mesageria plina? Incearca sa mai stergi cate ceva.

Am golit casuta .

Nu stiu ce poate fi . Am avut doar 4 conversatii...

Link spre comentariu
1 oră în urmă, interesatul a spus:

Salutare. 

Nu am gasit niciun numar al Monei.  Nici aici , nici in alte scrieri.

Ma ajuta cineva? Mersi.

Are topic

Art-Masaj - 0747011747

Daca vorbim de aceeasi Mona din West Tower City

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...