Sari la conținut

Anunturi noi de masaj


Postări Recomandate

Dragi colegi, sunt in drum spre Cluj, si am "frunzarit" publi24 in cautare de masaj bun in Cluj. Am gasit 2 anunturi interesante, cu poze sugestive. A fost cineva? Primul anunt e la rubrica "alte servicii" si poza sexy sugereaza mai mult decat un simplu masaj de relaxare sau terapeutic, oare e vorba si de masaj inghinal si handjob? Ma gandesc ca altfel nu si-ar fi pus astfel de poze. Eu am sunat-o de vreo 4-5 ori in cursul zilei de ieri si azi dar niciodata nu a raspuns, nici la apel nici la mesaj. Poate vreun coleg a fost mai "norocos"?

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/alte-servicii/anunt/masaj-de-relaxare-cu-bete-de-bambus/5597eh2dgf7d7722d3215fhf18f9575f.html

Alt anunt care apare de ceva vreme, dar maseuza nu-mi raspunde la mesaje, nici la apel, si ea are poza provocatoare. Nu stiu ce sa cred. 

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/masaj-de-relaxare/i144d50h43517g79105e7237iff2i7f9.html

Am mai gasit un anunt f scurt, cu poza, care era fara numar de tel sau Whatsup. Publicat in 2 ian, dar a si fost sters sau dezactivat. Cam ciudat. Cu ceva nume gen Yvette. Poate a reusit cineva sa comunice cu ea prin mesaje publi? 

Link spre comentariu

Am ajuns iar la Cluj,  am studiat olx si publi, căutând masaj de relaxare cu bonus masaj inghinal si eventual in zona intima. Pe olx e un anunt promovat  cu poza pus de o domnita care mi se pare cunoscuta,  cica numai masaje serioase face in zona hotelului Platinia. Asa scrie in anunt. Poate a fost cineva la dansa si ma poate lamuri si pe mine daca chiar asa este.

Dar ar fi binevenite si alte recomandari, in afara de Ella si Alexandra Terapia, cele doua "puncte" stabile, dar care mai tot timpul au agenda plina si au program comunist (scurt), doar cateva ore pe zi, si nu activeaza niciodata sambata, duminica si in sarbatori legale.

Multumesc, astept si mesaje private. Voi poposi cca 3-4 zile in Cluj.

Link spre comentariu
  • Oras:Anywhere
  • Oras:Anywhere
3 hours ago, berkeley said:

Am ajuns iar la Cluj,  am studiat olx si publi, căutând masaj de relaxare cu bonus masaj inghinal si eventual in zona intima. Pe olx e un anunt promovat  cu poza pus de o domnita care mi se pare cunoscuta,  cica numai masaje serioase face in zona hotelului Platinia. Asa scrie in anunt. Poate a fost cineva la dansa si ma poate lamuri si pe mine daca chiar asa este.

Dar ar fi binevenite si alte recomandari, in afara de Ella si Alexandra Terapia, cele doua "puncte" stabile, dar care mai tot timpul au agenda plina si au program comunist (scurt), doar cateva ore pe zi, si nu activeaza niciodata sambata, duminica si in sarbatori legale.

Multumesc, astept si mesaje private. Voi poposi cca 3-4 zile in Cluj.

nu ne dai si linkul la anuntul cu pricina ?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Salutare,a avut anunț pe olx cu alta poza,făcea doar masaj la domiciliu, când venea la mine făcea de toate.Am vorbit cu ea zilele trecute și nu m ai vrea să facă decât masaj. Probabil daca mergi la ea o poți combina.

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania
Acum 17 ore, Uniculstef a spus:

Salutare,a avut anunț pe olx cu alta poza,făcea doar masaj la domiciliu, când venea la mine făcea de toate.Am vorbit cu ea zilele trecute și nu m ai vrea să facă decât masaj. Probabil daca mergi la ea o poți combina.

Ce inseamna de toate? Masaj +...? Multumim

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
La 30.05.2023 la 19:26, Mocureloaded a spus:

La căutarea după numărul de telefon pe goagăl apare și un feizbuc Masaj Cluj-Napoca Mănăștur. Are poze, filmulete... Oare despre ea este vorba?

Link spre comentariu
7 hours ago, dorinel18' said:

La căutarea după numărul de telefon pe goagăl apare și un feizbuc Masaj Cluj-Napoca Mănăștur. Are poze, filmulete... Oare despre ea este vorba?

Google da rateu, tot mai des in ultima vreme. Nu, nu e vorba de ea, nu are nici o legatura. Maseuza cu Fb-ul respectiv are alt nr de telefon si activeaza in alta zona a Manasturului, de ani de zile si face numai masaje serioase, anticelulitic, terapeutic, de relaxare. Am fost la dansa de 3 ori acum vreo 3 ani. Nu ofera masaj inghinal sau finalizare prin tehnici de masaj. Am intrebat, am sugerat la a 3-a vizita, dar a fost categorica. Merita mers la dansa pt masaje serioase daca iti faci abonament, alfel e cam scump. Cand am fost eu acum 3 ani avea preturi f accesibile, acum nu mai e cazul. 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

La maseuza din zona Platinia, cu anunt promovat pe olx nu am fost si cred ca nici nu ma duc, are preturi f mari, nici chiar in Cluj nu am mai întâlnit astfel de sci-fi. 

Nu cred ca are prea multi clienti. Daca e vorba de masaj profesional de relaxare sau terapeutic (eu chiar am nevoie), in Cluj sunt opțiuni la pret mult mai corect, la 80 sau 100 lei sedinta de 60 min. Sa fie cu iertare, dar nu-s fraier sa dau 180. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj

Anunțul a dispărut!

Am comunicat cu ea vineri, ok, mi-a transmis pe WA o lista cu servicii si preturi (10 pagini!!!).

Sâmbătă dimineață am revenit cu propunerea pentru programare ... fssss total.

P.S.: presupunere doar, dar careva iarăși si-a arătat "muschii" și i-a zis fetei ca e discutata la "nivel inalt", si foarte posibil i-a facut referiri la acel 400 pentru serviciile cvasi-complete. E doar o supoziție ... și posibila explicație pentru faptul ca fata a dorit a-si închide taraba.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 2 ore, Mocureloaded a spus:

Anunțul a dispărut!

Am comunicat cu ea vineri, ok, mi-a transmis pe WA o lista cu servicii si preturi (10 pagini!!!).

Sâmbătă dimineață am revenit cu propunerea pentru programare ... fssss total.

P.S.: presupunere doar, dar careva iarăși si-a arătat "muschii" și i-a zis fetei ca e discutata la "nivel inalt", si foarte posibil i-a facut referiri la acel 400 pentru serviciile cvasi-complete. E doar o supoziție ... și posibila explicație pentru faptul ca fata a dorit a-si închide taraba.

Dar ai fost la ea inainte sa inchida? Cand inca facea de toate? 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Era ok,nu de nota 1o,dar se străduia să te mulțumească  ,masaj slăbuț,oral și normal de nota 8,nu te grăbea dar totul destul de mecanic....conta banul. Nu ai pierdut nimic,dar știi cum e....odată ,sau de doua ori mergea.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 5 ore, Uniculstef a spus:

Era ok,nu de nota 1o,dar se străduia să te mulțumească  ,masaj slăbuț,oral și normal de nota 8,nu te grăbea dar totul destul de mecanic....conta banul. Nu ai pierdut nimic,dar știi cum e....odată ,sau de doua ori mergea.

Cand ai fost cu ea? 

Oare mai e vreo sansa sa o incerc si eu? :(

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 10 ore, Uniculstef a spus:

Era ok,nu de nota 1o,dar se străduia să te mulțumească  ,masaj slăbuț,oral și normal de nota 8,nu te grăbea dar totul destul de mecanic....conta banul. Nu ai pierdut nimic,dar știi cum e....odată ,sau de doua ori mergea.

Cred ca am vazut ceva poze cu ea, are si ceva tatuaje, nu? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
La 04.06.2023 la 3:01, divizio1488 a spus:

Poti sa mi dai un nr de tel te rog? Sa vad daca ne gandim la aceasi persoana. 

@divizio1488 , ți-ai făcut cont DOAR pentru acest topic, să vezi ce se scrie despre ea? întreb numa'.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...