Sari la conținut

Alisa-0799682107😈


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Salut futaciosilor, am rămas dator cu o recenzie 😁 am vizitat o pe Alisa care este super faina, o fata drăguță, cu forme, un fund obraznic, sâni frumoși, frumoasa la fata și cu o păsărica savuroasă😋 foarte mișto oralul și acțiunea, dar din păcate scurta din cauza mea, este clar de neuitat și revenit. Am întâlnit o și pe colega ei, Ana , slim, frumoasa și prietenoasa, cred ca fac treaba buna împreuna de cum arată, se comporta și au recenzii ambele. Am înțeles ca pleaca din țara, deci sigur o sa le vizitez pe ambele împreuna și voi reveni cu o recenzie. Ciocane tare !

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov

Salut confrati futăciosi ! Cum am promis am vizitat aceste doua căprioare 😋 Alisa, știți deja părerea mea despre ea lăsata in recenzia anterioară, o fata de nota 1000😁 Ana, o fata superba, ten masliniu, slim, picioare lungi, sâni frumoși. Cele doua fac e echipa perfecta in ceea ce consta partea de threesome cu show-ul lor erotic de îți vine sa termini imediat cum le vezi și acțiunea in sine. Am avut parte de un oral dublu Alisa pe o parte, Ana pe cealaltă, o sug fetele astea de îți tremura picioarele după care normal protejat fetele au stat una peste alta, una doggy una misionar schimbam de la una la alta pana am finalizat in balonas. De revenit, clar, păcat ca pleacă azi. Speram sa revina cât mai repede. Va pup fetele,sporuri. Presiune in instalație 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...