Sari la conținut

Eva Mapu Rosu 0733478588


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Eva Mapu Rosu 0733478588
  • Telefon: 0737178362
  • Oras:ploiesti
  • Telefon: 0737178362
  • Oras:ploiesti

In decembrie tentat de anunt si oferta am fost eu undeva in spate la Ofelia între blocurile alea ingramadite in fine. La telefon a spus 100 cu 150 ajuns in locatie o tipa la 160 slabuta dar nu stiu de ce nu inspira incredere varsta clar peste 45 de ani si o abordare foarte brutala a orcarui subiect spre exemplu i-am spus ca as vrea o finalizare si eventual daca e ok stau o ora la care mi-a spus ca lucrează doar la ora moment in care am plecat si asa s-a terminat 

Link spre comentariu
Vizitator tiberiucezar
Reputație: 0

Vrea doar bani si pula putina ,am luat o eu intr o seara din stația de tramvai din malu rosu. 
 

Daca știți sa o gadilati te fute rău ,înghite si face si anal din cauza excitației 

E strâmtă la normal ,dar pizda cu buzele mari si groase de am zis ca ma mănâncă 

Și domnișoara lucrează pe mai multe cartele 

Spor la futut și ciocane tari 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti

vad ca iar vorbiti prostii..si nu e bine..m-am dus eu la Eva. dupa ce discutasem ce si cum pe whatsap.. i-am zis ce doresc si am fost primit ok.. am parcat bolidu pe strada Dealu cu piata..in favela aceea din malu Rosu.. nu e vina ei ca sta acolo.. bolidu meu face cat 3 sau 4 apartamente din bloc..am urcat la ea..a zis ca arat f bine.. e normal dupa atata sala.. nu aveam schimbati banii.. nu e pb i.am lasat o hartie de 500.. de sex nu vorbesc..e treaba mea ce si cum..igiena ei f buna..
oral 9..normal 9.. pse 8..glumeata fata
deci ca sa nu mai vorbiti aiurea..sariti cu banu daca vreti servicii..altfel ramaneti onanisti..ceea ce nu e rau..hai pa

  • Mersi 1
  • Haha 5
  • Confuz 1
  • Trist 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
La 20.01.2023 la 9:47, Evolution85 a spus:

vad ca iar vorbiti prostii..si nu e bine..m-am dus eu la Eva. dupa ce discutasem ce si cum pe whatsap.. i-am zis ce doresc si am fost primit ok.. am parcat bolidu pe strada Dealu cu piata..in favela aceea din malu Rosu.. nu e vina ei ca sta acolo.. bolidu meu face cat 3 sau 4 apartamente din bloc..am urcat la ea..a zis ca arat f bine.. e normal dupa atata sala.. nu aveam schimbati banii.. nu e pb i.am lasat o hartie de 500.. de sex nu vorbesc..e treaba mea ce si cum..igiena ei f buna..
oral 9..normal 9.. pse 8..glumeata fata
deci ca sa nu mai vorbiti aiurea..sariti cu banu daca vreti servicii..altfel ramaneti onanisti..ceea ce nu e rau..hai pa

Ai marfa buna frățică... Ori scurt prin cerebel.  Ti as mai face o mentiune, dar ma abtin. Oricum cu recenzia asta eu te am mirosit ... Esti ca la hale( cupola) intrarea din  spre parcarea cu bariere  ;)

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 3 minute, dozadeamor a spus:

Ai marfa buna frățică... Ori scurt prin cerebel.  Ti as mai face o mentiune, dar ma abtin. Oricum cu recenzia asta eu te am mirosit ... Esti ca la hale( cupola) intrarea din  spre parcarea cu bariere  ;)

S-a dus cu bolidu' la epavă și a lăsat 500 de lei că nu avea schimbat.😂😂😂 

  • Haha 1
Link spre comentariu
La 20.01.2023 la 9:47, Evolution85 a spus:

vad ca iar vorbiti prostii..si nu e bine..m-am dus eu la Eva. dupa ce discutasem ce si cum pe whatsap.. i-am zis ce doresc si am fost primit ok.. am parcat bolidu pe strada Dealu cu piata..in favela aceea din malu Rosu.. nu e vina ei ca sta acolo.. bolidu meu face cat 3 sau 4 apartamente din bloc..am urcat la ea..a zis ca arat f bine.. e normal dupa atata sala.. nu aveam schimbati banii.. nu e pb i.am lasat o hartie de 500.. de sex nu vorbesc..e treaba mea ce si cum..igiena ei f buna..
oral 9..normal 9.. pse 8..glumeata fata
deci ca sa nu mai vorbiti aiurea..sariti cu banu daca vreti servicii..altfel ramaneti onanisti..ceea ce nu e rau..hai pa

cât 3-4 apartamente cu 2 sau 3 camere ? sa știm cam cât costa Bolidu’ și cati km are, sa nu fi fost a unei bătrâne din Germania și l-ai cumpărat de la un băiat din Timișoara. A app hârtia era dă ieuro sau Lei ? 🤥

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
La 19.01.2023 la 14:49, Vizitator tiberiucezar a spus:

Vrea doar bani si pula putina ,am luat o eu intr o seara din stația de tramvai din malu rosu. 
 

Daca știți sa o gadilati te fute rău ,înghite si face si anal din cauza excitației 

E strâmtă la normal ,dar pizda cu buzele mari si groase de am zis ca ma mănâncă 

Și domnișoara lucrează pe mai multe cartele 

Spor la futut și ciocane tari 

 

Asta nu era titi? 🤔🤔🤔

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 12 minute, ciprian92 a spus:

cât 3-4 apartamente cu 2 sau 3 camere ? sa știm cam cât costa Bolidu’ și cati km are, sa nu fi fost a unei bătrâne din Germania și l-ai cumpărat de la un băiat din Timișoara. A app hârtia era dă ieuro sau Lei ? 🤥

😅😅😅

Link spre comentariu
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti

Hopa hopa.. au apărut FRUSTRATII

De abia acum m.am gandit ca am pomenit de favela aceea..iar voi probabil aveti domiciliul acolo..urat.. aia e..ne separata lucruri iremediabile.. e greu

Pe viitor iau in calcul..sa nu mai intru sa scriu recenzii.. hai pa FRUSTRATILOR

  • Mersi 1
  • Haha 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 7 minute, Evolution85 a spus:

Hopa hopa.. au apărut FRUSTRATII

De abia acum m.am gandit ca am pomenit de favela aceea..iar voi probabil aveti domiciliul acolo..urat.. aia e..ne separata lucruri iremediabile.. e greu

Pe viitor iau in calcul..sa nu mai intru sa scriu recenzii.. hai pa FRUSTRATILOR

Disparitie plăcută!! 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 21 minute, marcusaureli a spus:

Pai,mai Dydy...cum sa răspundă, daca nu ai bolid de 3-4 apartamente și nu faci sală?? 🤦‍♂️

Eu pot sa zic..ca nu fac sala..am sala..și bolit cât 4 vile ..degeaba dacă ma mirosit ca sunt sarac...🥺

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti

Repetat vizita la Eva..totul la superlativ..de data aceasta am dat 2 hartii de 500..lei nu euro..la voi de fapt nu este diferenta..nu ati vazut nici lei nici euro..suma asta ma refer

Oral 9.5....normal 9.5....si pse in mare fel..a prestat de banii dati..100 dai 100 face..1000 dai..alta treaba..da nu stiti voi..nu aveti cum..

Am scris cu pixu pe lista de intretinere..locuiti intr.o favela..mutati.va...faceti un efort..nu mai fiti comozi

Duminica placuta FRUSTRATILOR... de maine la munca cu voi

  • Haha 4
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
Acum 22 ore, Evolution85 a spus:

Repetat vizita la Eva..totul la superlativ..de data aceasta am dat 2 hartii de 500..lei nu euro..la voi de fapt nu este diferenta..nu ati vazut nici lei nici euro..suma asta ma refer

Oral 9.5....normal 9.5....si pse in mare fel..a prestat de banii dati..100 dai 100 face..1000 dai..alta treaba..da nu stiti voi..nu aveti cum..

Am scris cu pixu pe lista de intretinere..locuiti intr.o favela..mutati.va...faceti un efort..nu mai fiti comozi

Duminica placuta FRUSTRATILOR... de maine la munca cu voi

Suntem bugetari, am făcut punte cu ziua de marți. Ști cum se spune: "Pwla bani da n-ai de lucru."

  • Haha 6
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 22.01.2023 la 11:27, Evolution85 a spus:

Repetat vizita la Eva..totul la superlativ..de data aceasta am dat 2 hartii de 500..lei nu euro..la voi de fapt nu este diferenta..nu ati vazut nici lei nici euro..suma asta ma refer

Oral 9.5....normal 9.5....si pse in mare fel..a prestat de banii dati..100 dai 100 face..1000 dai..alta treaba..da nu stiti voi..nu aveti cum..

Am scris cu pixu pe lista de intretinere..locuiti intr.o favela..mutati.va...faceti un efort..nu mai fiti comozi

Duminica placuta FRUSTRATILOR... de maine la munca cu voi

Eu cred ca i-ai dat doua harii de 50 de lei.O cunosc pe petarda aia ...eu nu i-as da 2 hartii de 5 lei.Ma intreb unde ai reusit tu sa iti oarchezi bolidul cu numere de bulgaria in favela aia..De unde stii tu ma ca nu am vazut noi hartii de 500?

Si apropo favela in dex ...cartier saracacios din america latina...ma nebunule erai in malu rosu.....

Schimba frate prafurile ...baga o hartie de 500 ..ia ceva de calitate...alea de sobolani..te-au prajit rau.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, usermario a spus:

Eu cred ca i-ai dat doua harii de 50 de lei.O cunosc pe petarda aia ...eu nu i-as da 2 hartii de 5 lei.Ma intreb unde ai reusit tu sa iti oarchezi bolidul cu numere de bulgaria in favela aia..De unde stii tu ma ca nu am vazut noi hartii de 500?

Si apropo favela in dex ...cartier saracacios din america latina...ma nebunule erai in malu rosu.....

Schimba frate prafurile ...baga o hartie de 500 ..ia ceva de calitate...alea de sobolani..te-au prajit rau.

Observ la tine o stare de incordare si neliniste..incearca sa ai mai multa grija de corpul tau..mai mult sport si sala..data viitoare promit sa te anunt inainte sa ajung in cartierul tau de domiciliu..mi se pare ca ai un soi de mândrie ca locuiești in favela Malu Rosu.. ai grija de tine..esti un bun prețios 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
17 minutes ago, mimianu said:

Salutare prieteni, mă amuză unele comentarii de copii de bani gata, de la mămică și tăticu, să fim serioși, potența fiecărui bărbat stă în sculă, banii vin și pleacă 😉

sunt si d-astia care se lauda ca fut pe bani.

mai ca era unu p-aici care arunca cu euroii ca pe servetele, acum avem altul si plin de bani si musculos.

urmatorul ar fi: bogat, musculos, frumos si cu succes la prostituate (pe bani).

si ptr baietelul devolution 37ani fara nimic realizat in viata: bmw-ul seria 5 din 2000 e mai ieftin decat o dacie logan veche de 2 ani

  • Like 1
  • Haha 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...