Sari la conținut

Bășcălie :)


Vizitator

Postări Recomandate

  • Telefon: 0790191057
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0790191057
  • Oras:București
  • Disponibila
La 07.04.2023 la 18:42, Albdom82 a spus:

@Emma69X ma plictisesc rau de tot, nici la tv nu e program🤣🤣

Fa ceva! Inainte te mai certai si tu cu de-al de Uritescu, mai o gluma, mai un misto..

Deja când e liniște pe forum parca nu ne simțim bine 😂😂😂😂😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790191057
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0790191057
  • Oras:București
  • Disponibila

Bună dimineața pentru voi ca pentru mine.... Iar am început frumos, astea cred ca sunt blestemele nevestelor 😂😂😂😂😂😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790191057
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0790191057
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 11 minute, altmarz a spus:

Ce ai pățit acum? 🤣

Bai fraților vi sa întâmplat sa aveți momente când orice ați face nimic nu iese?  Da, mi se cam întâmplă și mie în ultima perioada, dimineața ma trezesc la 06,30 pusa pe treabă știind ca pentru astăzi am niște comenzi de făcut ca mna și au pus oamenii baza în mine (proasta alegere), ma urc în mașină hotărâtă sa merg sa cumpăr cele 800 de oua comandate, ajung la locul cu pricina la ora 7,45 iau ouăle și în mod normal trebuie sa și plătești 😂 doar ca eu... Nu aveam bani, aaaa daaa baniiii pai cred ca am omis sa I iau de acasă, hmmmm buun ma fac de tot rasul si dau sa plec spre casa când aud ca sunt strigata, era un vecin care și el venise pt același lucru și sa oferit sa le plătească iar eu sa I returnez banii acasă... Cu toți dracii pe mine hotărăsc sa accept, iau ouăle și plec doar ca... Am uitat ca am și o roata de rezerva în spate care sa plimbat toaaata mașina timp de 25 de minute pana am ajuns la destinație... Cu ouăle... Praf☹️☹️😞.
Hmmm cum întru în incinta magazinului dau de ochii furioși al celor 4 babe care ma așteptau cu nerăbdare ca de... Ma mâncat în cur și am promis... In 3 secunde m am întors la masina aproape lisata de strigatele bunica mi care gen se făcuse de cacao la,, prietenele ei,, 
- baba nr 1-te omor, așteaptă femeile astea aici, nu ți e rușine? Niculina are comanda de 100, ce spun eu femeii, aoleooo ai cheltuit și banii de pomana .
-baba nr 2- sa nu vezi cum sa ajungi cu ele halul ala, doamne pai dacă ii spun lu tactu...
-baba nr 3- pana la 12 sa vi cu ele, io nu ma cer cu tine da te spui măti. 
Aproape sleita de nervi și fericita ca am reușit sa fug din ghearele zgripturoaicelor am hotărât sa mi trimit fratele după alta comanda și sa stau naiba acasă, sa mi țineți pumnii sa scap și astăzi 😂😂😂

  • Haha 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790191057
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0790191057
  • Oras:București
  • Disponibila

Culmea, dacă tot sunt acasă ma bătea gândul sa pun niște haine la spălat dar...parca nu m as curenta chiar acum înainte de sărbătoare 😂

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Acum 4 minute, Paula78 a spus:

Culmea, dacă tot sunt acasă ma bătea gândul sa pun niște haine la spălat dar...parca nu m as curenta chiar acum înainte de sărbătoare 😂

mai bine cheama niste baieti sa te faca fericita!

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790191057
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0790191057
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 3 minute, marianblaga a spus:

mai bine cheama niste baieti sa te faca fericita!

Sunt acasă.... Si nici sa merg la job nu am curaj te miri ce naiba prostie mai fac 

Link spre comentariu
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
Acum 8 minute, Paula78 a spus:

Culmea, dacă tot sunt acasă ma bătea gândul sa pun niște haine la spălat dar...parca nu m as curenta chiar acum înainte de sărbătoare 😂

Mai da și tu de pomană.....sa ți meargă bine   ....chiar și pzda

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 0790191057
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0790191057
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 1 minut, MisterX a spus:

Spargi ouale baietilor 🤭!

Ce ar mai fi 😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Haha 2
  • Confuz 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...