Sari la conținut

Noua pe Calea Borsului


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare .

Tocmai ce am venit din vama Borș si am vazut o noua aparitie la sensul giratoriu de la Faist , vis a vis de SHC, 100 de metri spre vama de Sinteza unde intoarce tranvaiele. 

O tinerica aproximativ 20 de ani foarte bine imbracata, foarte curată nu as sti sa spun daca este de etnie oentru ca nu am putut sa opresc sa discut cu dansa , fiind cu cineva in masina. Lucrez in zona dar si cer nu am mai văzut-o. Inaltime aproximativ 1,60, aproximativ 45-50 kg, șatenă , par lung. La proxima ocazie voi opri sa vad ce ofertă are , chit ca nu sunt adeptul fetelor care stau la stradă dar fiind aparitie noua poate are oferta bună. Mie in general imi plac incepatoarele.

A mai fost o incepatoare in urma cu aproximativ doi ani ( nu la strada ce oferea masaj dar nu avea locatie) si m-am simtit foarte bine in compania ei. Asta este o alta poveste

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

In general domnisoara sta dupa ora 15. Stă chiar in sensul giratoriu de la Faist. 

Sincer si-a gasit un loc foarte rau deoarece nu ai cum sa opresti. Trebuie sa opresti chiar in sens ceea ce este foarte deranjant pentru ceilalti participanti in trafic.

Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Revin cu o părere personală pe care simt că trebuie să o scriu. 

Am vazut-o din nou ieri, vineri, am prins ceva mașini in sens și am apucat să "admir" din profil, nu arată rau, are puțin de fund, picioare destul de ok, dar când mi s-a arătat fața direct la un sac de box mi s-a dus gândul. Leonard Doroftei după meciuri de box arăta mai bine. 

Păcat, potențial are, dar zona cum zicea colegul @ionutvasilenu o ajută. 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...