Sari la conținut

0752450963 Doamna...


Postări Recomandate

Am fost pe la tanti... Nu merita deloc cere 100 de lei finalizarea. De banii ăștia îți face o laba nu se dezbracă de tot are dita veverița stufoasa ea teoretic ar fi o femeie frumoasa arata bine dar nu se implica deloc. Nu avem ce sa mai sexam în orașul asta toate sunt varza tepe.... Ramane top Amalia Cristiana care momentan nu sunt și Betty care te chinui sa ajungi la ea. O seara buna și mai dați o recenzie pe la care ați mai fost mulțumiți 

Link spre comentariu
Acum 8 minute, Limbadeaur a spus:

Am fost pe la tanti... Nu merita deloc cere 100 de lei finalizarea. De banii ăștia îți face o laba nu se dezbracă de tot are dita veverița stufoasa ea teoretic ar fi o femeie frumoasa arata bine dar nu se implica deloc. Nu avem ce sa mai sexam în orașul asta toate sunt varza tepe.... Ramane top Amalia Cristiana care momentan nu sunt și Betty care te chinui sa ajungi la ea. O seara buna și mai dați o recenzie pe la care ați mai fost mulțumiți app ca locație în spatele magazinului profi de la piață Bistrița e un bloc de garsoniere sc a et 2...

 

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Salutare...referitor la Doamna,am fost la dansa la bacau si sa stiti ca nu i chiar asa cum vorbeste lumea ..e o tipa impecabila din punctul meu de vedere,arata bine e înalta,îngrijire impecabila de la dinti la manichiura,pedichiura absolut tot e impecabila si atitudine care mie mi-a placut e foarte de treaba.

Link spre comentariu
  • Oras:Neamt
  • Oras:Neamt
3 hours ago, hrib20 said:

Salutare...referitor la Doamna,am fost la dansa la bacau si sa stiti ca nu i chiar asa cum vorbeste lumea ..e o tipa impecabila din punctul meu de vedere,arata bine e înalta,îngrijire impecabila de la dinti la manichiura,pedichiura absolut tot e impecabila si atitudine care mie mi-a placut e foarte de treaba.

Am vrut sa o vizitez si eu de vreo doua ori,chiar am intrebat colegii futaciosi de ea ,dar recenziile la adresa ei m-au cam potolit.Zici ca are o atitudine Ok,este proclient?

Link spre comentariu

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau
Acum 13 ore, barbacot1980 a spus:

Am vrut sa o vizitez si eu de vreo doua ori,chiar am intrebat colegii futaciosi de ea ,dar recenziile la adresa ei m-au cam potolit.Zici ca are o atitudine Ok,este proclient?

Eu unu' m-am simtit super bine în prezenta ei.o doamna super de treaba.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...