Sari la conținut

🤩A N T O N I A 😈 0747310172 🔥just.incall👄


Postări Recomandate

  • Aantonia a schimbat titlul în 🤩A N T O N I A 😈 0747310172 🔥just.incall👄
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila

Buna 👄 Astăzi sunt disponibila începând cu ora 15 pana la ora 20 ! 

⚠️ URMATOARELE 3 ZILE NU VOI FI DISPONIBILA . REVIN MIERCURI ⚠️👀😘😘

 

20230304_145935.jpg

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0753235454
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0753235454
  • Oras:Brasov

Salutare,
De mult timp aveam în plan sa o vizitez pe Antonia. Astrele s-au aliniat zilele trecute și asa am ajuns la ea.
Contact prin wapp, coordonare ok
Am ajuns la locație, cartier de bogați Coresi.
Antonia m-a întâmpinat echipata sexy, zâmbetul pe buze, și cu chef de vorba. Planul meu era sa nu ma încurc mult ca eram nemâncat dar am dat curs discuțiilor. E frumos când dai de câte o fata cu care poți purta discuții calitative. Parca sparge gheata si mai taie din emoții, mai ales dacă e prima data cu ea.
Cine a zis ca fetele astea sunt super psihologi avea dreptate.
Buuuun, am achitat 200 lei/o fin/30 min și am plecat la dus. Baia ok cu tot ce trebuie.
Revenit în camera unde am început ritualul cu mângâieri, îmbrățișări, un ritual kinetic foarte interesant. Nu a rămân niciun cm neexplorat.
Am trecut la ON, executat ca la carte, meniu diversificat și senzații unice. Și 69 a fost interesant pt mine, pt ea nu prea ca o cam deranja barba mea de 4 zile. Schimbat poziția cu Antonia în genunchi lângă pat, sesiune intensa de ON. Nota 9. Numai bun cât sa activeze trăirile.
Am trecut la NP, montat prezervativ și ne-am îmbrățișat intr-un misionar. Antonia a continuat cu sărutări pe corp, mângâieri, te trage în ea. Se implica foarte bine.
Schimbat cu Lot, unde am avut parte de o tehnica interesanta, contre și variații de presiune cu mușchii vaginali asa de intens ca nu mai aveam sânge în extremitati, era tot adunat în centru.
Am încercat și un doggy la marginea patului, puțin incomod pt mine pt ca pătuțul nu e înalt dar m-am descurcat. Antonia a știut sa compenseze cu o poziție superba "pieptul jos, fundul sus". Finalul cu Antonia pe burta și eu pompand a fost bestial. S-a lasat cu deconectare de la realitate.
Nota 9 și aici, tehnica super bună. Merita încercat.
La corp Antonia arata bine, supla, sâni mici, fund ferm, pozele sunt ale ei. s-a confirmat tuturor cerințelor.
Recomand vizitele la ea. Cumulat oferă servicii mult peste medie.
S-auzim de bine.

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
12 hours ago, pufulik said:

Salutare,
De mult timp aveam în plan sa o vizitez pe Antonia. Astrele s-au aliniat zilele trecute și asa am ajuns la ea.
Contact prin wapp, coordonare ok
Am ajuns la locație, cartier de bogați Coresi.
Antonia m-a întâmpinat echipata sexy, zâmbetul pe buze, și cu chef de vorba. Planul meu era sa nu ma încurc mult ca eram nemâncat dar am dat curs discuțiilor. E frumos când dai de câte o fata cu care poți purta discuții calitative. Parca sparge gheata si mai taie din emoții, mai ales dacă e prima data cu ea.
Cine a zis ca fetele astea sunt super psihologi avea dreptate.
Buuuun, am achitat 200 lei/o fin/30 min și am plecat la dus. Baia ok cu tot ce trebuie.
Revenit în camera unde am început ritualul cu mângâieri, îmbrățișări, un ritual kinetic foarte interesant. Nu a rămân niciun cm neexplorat.
Am trecut la ON, executat ca la carte, meniu diversificat și senzații unice. Și 69 a fost interesant pt mine, pt ea nu prea ca o cam deranja barba mea de 4 zile. Schimbat poziția cu Antonia în genunchi lângă pat, sesiune intensa de ON. Nota 9. Numai bun cât sa activeze trăirile.
Am trecut la NP, montat prezervativ și ne-am îmbrățișat intr-un misionar. Antonia a continuat cu sărutări pe corp, mângâieri, te trage în ea. Se implica foarte bine.
Schimbat cu Lot, unde am avut parte de o tehnica interesanta, contre și variații de presiune cu mușchii vaginali asa de intens ca nu mai aveam sânge în extremitati, era tot adunat în centru.
Am încercat și un doggy la marginea patului, puțin incomod pt mine pt ca pătuțul nu e înalt dar m-am descurcat. Antonia a știut sa compenseze cu o poziție superba "pieptul jos, fundul sus". Finalul cu Antonia pe burta și eu pompand a fost bestial. S-a lasat cu deconectare de la realitate.
Nota 9 și aici, tehnica super bună. Merita încercat.
La corp Antonia arata bine, supla, sâni mici, fund ferm, pozele sunt ale ei. s-a confirmat tuturor cerințelor.
Recomand vizitele la ea. Cumulat oferă servicii mult peste medie.
S-auzim de bine.

Mulțumesc! Te pup și te mai aștept 👄🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila

Bună dragilor 😘

Astăzi sunt disponibila începând cu ora 14 pana la ora 19 😇

Programări doar pe whatsapp sau DM 😍

Link spre comentariu
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
On 3/30/2023 at 3:54 PM, Aantonia said:

❤️🔥

20221118_204524.jpg

Buna dimineata 👄

Disponibilitate incepand cu ora 13 30 pana la ora 19 ❤️

Va astept 😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila

Bună dragilor ❤️

În aceasta zi minunata de iarna din aprilie 😅, sunt disponibila incepand cu ora 13 30 pana în jurul orei 19. Programul poate sa difere în funcție de programări 👄👄

Link spre comentariu
  • Oras:Planet Earth
  • Oras:Planet Earth

Salutare!

Am vizitat-o si eu pe Antonia acum vreo saptamana si bine am facut. 

Modalitate de contact - 10 -Programare prin whatsapp cu cateva ore inainte, confirmare cu o ora inainte, programare respectata. 

Locatie - 10 - apartament ok, zona Coresi, baie ok, prosoape, geluri de dus, apa de gura.

Igiena - 10

Aspect -9 - Antonia e slim, pe la 1.70m, ochi albastrii, m-a intampinat intr-o lenjerie rosie deux pieces, sânii medii-mici, fund fain, păsărica superbă.

OP - 9 - cu deep, cu atentie la "sateliti", pare ca ii place.

NP - 9.5 - foarte pasionala, se misca fain de tot in LOT, misionar la fel, altceva n-am mai apucat sa incerc ca am capitulat glorios.

Atitudine - 10 - de la programare si pana la final. A fost rabdatoare cu mine pana am gasit blocul, m-a invitat in bucatarie la un pahar de apa, sociabila, cu simtul umorului, nu te grabeste, totul ok.

GFE - 10 - cum ziceam, pasională fata, își joacă rolul la nivel de Oscar si a intrat direct pe locul I in topul meu personal. 

Cadou - 350/h

De revenit - da.

De recomandat - da.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
10 hours ago, 2015vortex said:

Salutare!

Am vizitat-o si eu pe Antonia acum vreo saptamana si bine am facut. 

Modalitate de contact - 10 -Programare prin whatsapp cu cateva ore inainte, confirmare cu o ora inainte, programare respectata. 

Locatie - 10 - apartament ok, zona Coresi, baie ok, prosoape, geluri de dus, apa de gura.

Igiena - 10

Aspect -9 - Antonia e slim, pe la 1.70m, ochi albastrii, m-a intampinat intr-o lenjerie rosie deux pieces, sânii medii-mici, fund fain, păsărica superbă.

OP - 9 - cu deep, cu atentie la "sateliti", pare ca ii place.

NP - 9.5 - foarte pasionala, se misca fain de tot in LOT, misionar la fel, altceva n-am mai apucat sa incerc ca am capitulat glorios.

Atitudine - 10 - de la programare si pana la final. A fost rabdatoare cu mine pana am gasit blocul, m-a invitat in bucatarie la un pahar de apa, sociabila, cu simtul umorului, nu te grabeste, totul ok.

GFE - 10 - cum ziceam, pasională fata, își joacă rolul la nivel de Oscar si a intrat direct pe locul I in topul meu personal. 

Cadou - 350/h

De revenit - da.

De recomandat - da.

Mulțumesc pt recenzie 👄 te pup și te mai aștept ❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila

Bună dragilor🤗

Disponibila pt programări începând cu 13 30 !👄

⚠️Programările se fac DOAR pe whatsapp sau DM ⚠️

Link spre comentariu

Cea mai tare din parcare! Confirm cele spuse de confutadorii de mai sus, vizitat domnița zilele trecute, totul la superlativ! Nu vă zgârciți la câțiva bănuți în plus, merită trăită experiența măcar odată, este ALTCEVA! ON de excepție, NP de excepție, FK & GFE la cote înalte! Spor să avem! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
22 hours ago, Andreiasu said:

Cea mai tare din parcare! Confirm cele spuse de confutadorii de mai sus, vizitat domnița zilele trecute, totul la superlativ! Nu vă zgârciți la câțiva bănuți în plus, merită trăită experiența măcar odată, este ALTCEVA! ON de excepție, NP de excepție, FK & GFE la cote înalte! Spor să avem! 

Multumesc 👄 te pup si te mai astept 🤗❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
8 hours ago, Btt90 said:

Foarte frumoasa la corp, finutza ca un bebeluș  

Recomand o fata frumoasa 

Umezit natural  foarte frumoasa experienta 

Mulțumesc Antonia

Te pup

 

Mulțumesc pentru recenzie 💗 te pup și eu 👄👄

Link spre comentariu

  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila
  • Telefon: 0747310172
  • Oras:Brasov
  • Indisponibila

Buna dragilor 👄

Disponibila pt programări începând cu ora 14 ❤️

⚠️ Maine programul meu va fi incepand cu 10 30 , pana la ora 15 ⚠️

⚠️Maine este și ultima zi la Brașov, așadar programările pt maine le voi lua de astăzi ⚠️

💗 Cand voi reveni, voi posta pe forum

💗 Va pup și va astept👄

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...