Sari la conținut

Renata 0784957680


bull26

Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Renata 0784957680
  • Oras:Allover
  • Oras:Allover
La 02.02.2023 la 17:01, Shelby19 a spus:

Am vizitato de cateva ori recomand este super draguta corp frumos fund bombat si respectuoasa fara graba 

 

Pai fa-i și tu o recenzie sa citim și noi ce și cum! Sa vedem pt cine faci reclama!

Pana una alta fata a fost la BM săptămâna trecută are și ceva recenzii okish!

Link spre comentariu
Acum 2 ore, pitiku a spus:

Pai fa-i și tu o recenzie sa citim și noi ce și cum! Sa vedem pt cine faci reclama!

Pana una alta fata a fost la BM săptămâna trecută are și ceva recenzii okish!

la un cont inregistrat doar ca sa scrie 2 randuri, ceri si tu o recenzie?...

doar recenzii false pe topicul asta... aia e... atat se mai poate....

Link spre comentariu

observ că observați venirea fetelor pe la noi 🤭... la cele deja cunoscute, ce noutăți să mai citești?îmbunătățirea serviciilor? nu e cazul!poate faptul că unele reușesc să-și onoreze programările fără peripeții prea mari..🤭.. în rest?  material de labă.. pentru pasionați.
revenind! de mult timp ne vizitează și domnișoara în cauză, dar nu zice nimeni nimic.ca să distribui puțin atenția, de la multele celelalte, zic să las 2 rânduri.
RENATA... mă programai corespunzător.chiar a respectat la minut programarea!..așa da!🤭.. locația? undeva in satu mare!... fata? mișto! ca în poze! intro? dialog, apă, suc.. eu nu beau apă, decât ce înghiți la duș, așa că refuzai.. primi prosop curat, pufos..alea, alea.. mă opări puțin la duș (morții ei de centrală 😅)... m-aș fi spălat și pe cap, dar mi-a fost rușine s-o întreb de șampon...să nu creadă fata că vin de la oi...🤭..
ieși din duș, mă trânti în pat și de-aici mă lăsai pe mâna ei.. mai bine zis pe gura ei..până am zis stop, ca să nu plec nefutut.15 min mai târziu? și supt și futut bine, și  cu banii dați 🤣.. dușat și fericit plecai de unde am venit..
m-oi mai întoarce negreșit, când intră alocația,  și mai capăt și eu putere (chit de mai există și alte variante..

să fiți voi bine, sănătoși..eu mă descurc..

hai pa!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Salutare tuturor!

Despre  Renata numai de bine pot să scriu, este o fată stilată, educată cu simțul umorului și forme atrăgătoare la care mă întorc cu plăcere ori cănd.

Timpul petrecut în compania ei este minunat pt mine din toate punctele de vedere, deci o fată de nota 10.

Restul le las la aprecierea voastră!

O zi bună vă doresc!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
La 05.02.2023 la 10:27, _sahy_ a spus:

la un cont inregistrat doar ca sa scrie 2 randuri, ceri si tu o recenzie?...

doar recenzii false pe topicul asta... aia e... atat se mai poate....

Dacă scrie doar două rânduri și nu scrie o poezie înseamnă că e fals??? 

Link spre comentariu

Am văzut fata de multe ori pe la noi, dar ceva m-a oprit să o sun.Recenziile prea evazive, poate.

Sătul de țepe luate în ultimul timp de la fete noi, m-am decis azi să o sun.Dacă revine frecvent pe la noi, dar nu zice nimeni nimic de ea, înseamnă că fata e ok.

Am stabilit ora cu ea, optat pentru o finalizare.Mă așteptam să regret decizia luată,dar surprinzător, chiar a fost o întâlnire foarte faină.

Fata e de viață, vorbești și râzi cu ea, de parcă ne-am cunoaște de-o viață.La servicii nimic de reproșat.

Mi-ar fi plăcut oralul de era mai lung, dar fiind prea excitat riscam să nu  mai fac altceva.N-am întrebat dar nu cred ca face finalizare.orală.

Chiar mă bucur că am adăugat-o în lista, de revenit.Când voi mai avea ocazia, am să optez pentru o oră.

✌️

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Hello lume,

 

Am vorbit și eu cu ea telefonic: 200 de lei o finalizare. Pe mine pozele nu m-au convins ca merită 200 de lei mai ales ca nu are nimic extra în acel tarif(anal, cof , cim ) . Tariful este exagerat, un preț corect ar fii 150 de lei (părerea mea asta nu înseamnă ca este cea corectă).

   Spor la fete faine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...