Sari la conținut

👄Lavinia ~ 0726120156


Vizitator Lavinia10

Postări Recomandate

Vizitator Lavinia10
Reputație: 0

Bună ,bună!♥️

Mă numesc Lavinia am 20 de ani ,50 kg,1,64 înălțime. Noua in domeniu. 

Sunt o persoana discreta,îngrijită si cu o igiena impecabila .

Serviciile mele sunt :

-sex oral(protejat/neprotejat in funcție de igienă)

-sex normal doar protejat

-anal protejat in funcție de mărime -extra 100

-finalizare corporală

Tarife :

-150-30 minute (1 finalizare )

-300- 1h (1/2 finalizări )

Nu accept persoane in stare de ebrietate,cu bile sau alte accesorii.

Dețin locație curată,cu baie dotata cu prosoape curate,geluri de duș.

Îmi rezerv dreptul de a-mi selecta persoanele cu care voi interacționa.

De preferat programările sa fie făcute pe Whatsapp. Aștept sa ne cunoaștem! 🤗

 

56E5D9A8-F6F1-4C52-942E-CA62E94767D8.jpeg

7C58825F-06FF-405B-A1E2-CD6EE8F9BE95.jpeg

59284791-9309-49E7-8C24-F4858D7A0D33.jpeg

07BBBCF5-4184-4656-903B-CE9D6E421906.jpeg

543FF478-28C5-465C-BACC-9A03391DB3CD.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator cello69
Reputație: 0
Acum 4 ore, Lavinia10 a spus:

Ciao ciao! ♥️

Mi chiamo Lavinia, ho 20 anni, 50 kg, altezza 1,64. Novità in campo. 

Sono una persona discreta, curata, con un'igiene impeccabile.

I miei servizi sono:

-sesso orale (protetto/non protetto a seconda dell'igiene)

-normale solo sesso protetto

- anale protetto in base alla taglia - extra 100

-completamento del corpo

Aliquote:

-150-30 minuti (1 completamento)

-300- 1h (1/2 completamenti)

Non accetto persone in stato di ebbrezza, con palloni o altri accessori.

Ho un posto pulito, con un bagno dotato di asciugamani puliti, gel doccia.

Mi riservo il diritto di selezionare le persone con cui interagisco.

Gli appuntamenti vanno presi preferibilmente su Whatsapp. Non vedo l'ora di incontrarvi! 🤗

 

56E5D9A8-F6F1-4C52-942E-CA62E94767D8.jpeg

7C58825F-06FF-405B-A1E2-CD6EE8F9BE95.jpeg

59284791-9309-49E7-8C24-F4858D7A0D33.jpeg

07BBBCF5-4184-4656-903B-CE9D6E421906.jpeg

543FF478-28C5-465C-BACC-9A03391DB3CD.jpeg

Sei bellissima!

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 5 ore, Lavinia10 a spus:

Bună ,bună!♥️

Mă numesc Lavinia am 20 de ani ,50 kg,1,64 înălțime. Noua in domeniu. 

Sunt o persoana discreta,îngrijită si cu o igiena impecabila .

Serviciile mele sunt :

-sex oral(protejat/neprotejat in funcție de igienă)

-sex normal doar protejat

-anal protejat in funcție de mărime -extra 100

-finalizare corporală

Tarife :

-150-30 minute (1 finalizare )

-300- 1h (1/2 finalizări )

Nu accept persoane in stare de ebrietate,cu bile sau alte accesorii.

Dețin locație curată,cu baie dotata cu prosoape curate,geluri de duș.

Îmi rezerv dreptul de a-mi selecta persoanele cu care voi interacționa.

De preferat programările sa fie făcute pe Whatsapp. Aștept sa ne cunoaștem! 🤗

 

56E5D9A8-F6F1-4C52-942E-CA62E94767D8.jpeg

7C58825F-06FF-405B-A1E2-CD6EE8F9BE95.jpeg

59284791-9309-49E7-8C24-F4858D7A0D33.jpeg

07BBBCF5-4184-4656-903B-CE9D6E421906.jpeg

543FF478-28C5-465C-BACC-9A03391DB3CD.jpeg

Poze provocatoare 🤩

Link spre comentariu

Salut,

O sa las o recenzie, cred eu ca merita timpul acordat.

Am fost astazi la ea, alegere ce s-a dovedit inspirata(pozele postate mai sus corespund). Am stat pentru o finalizare, cadoul la inceput.

Locatia a fost usor de gasit, datorita explicatiilor clare primite de la ea, prin telefon. Apartamentul este intr-un bloc vechi, in zona ITC, dar este foarte curat. Am facut un dus scurt, aceeasi concluzie si aici, baie foarte curata, gel de dus, prosop curat.

Am povestit putin, mi-a placut modul in care vorbeste, fara obscenitati si alte chestii de taraba, dupa care am trecut la motivul vizitei. Dupa actiune, am facut iarasi un dus, am mai stat putin de vorba(trebuie sa precizez ca m-a intrebat daca doresc un pahar cu suc sau apa), dupa care am plecat.

Locatie: 9(apartament vechi, dar foarte, foarte curat. Dau 9 pentru ca e putin mai dificil cu locul de parcare, gasesti putin mai greu)

ON: 9(un oral normal, slow, care mie mi-a placut)

NP: 10(am schimbat vreo 3 pozitii, a fost super implicata)

Din punctul meu de vedere, Lavinia e o fata foarte draguta(da, si la fata), care nu m-a grabit absolut deloc si m-a facut sa ma relaxez intr-un mod foarte placut.

Cu siguranta eu o sa o mai vizitez.

Link spre comentariu
Vizitator Lavinia10
Reputație: 0
Acum 14 minute, qwanxy a spus:

Salut,

O sa las o recenzie, cred eu ca merita timpul acordat.

Am fost astazi la ea, alegere ce s-a dovedit inspirata(pozele postate mai sus corespund). Am stat pentru o finalizare, cadoul la inceput.

Locatia a fost usor de gasit, datorita explicatiilor clare primite de la ea, prin telefon. Apartamentul este intr-un bloc vechi, in zona ITC, dar este foarte curat. Am facut un dus scurt, aceeasi concluzie si aici, baie foarte curata, gel de dus, prosop curat.

Am povestit putin, mi-a placut modul in care vorbeste, fara obscenitati si alte chestii de taraba, dupa care am trecut la motivul vizitei. Dupa actiune, am facut iarasi un dus, am mai stat putin de vorba(trebuie sa precizez ca m-a intrebat daca doresc un pahar cu suc sau apa), dupa care am plecat.

Locatie: 9(apartament vechi, dar foarte, foarte curat. Dau 9 pentru ca e putin mai dificil cu locul de parcare, gasesti putin mai greu)

ON: 9(un oral normal, slow, care mie mi-a placut)

NP: 10(am schimbat vreo 3 pozitii, a fost super implicata)

Din punctul meu de vedere, Lavinia e o fata foarte draguta(da, si la fata), care nu m-a grabit absolut deloc si m-a facut sa ma relaxez intr-un mod foarte placut.

Cu siguranta eu o sa o mai vizitez.

Multumesc mult pentru recenzie,si te mai astept cu mare drag🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere on Earth
  • Oras:Somewhere on Earth

Salutar,pe scurt descriu un pic cum a decurs acțiunea contactat pe what's app am stabilit întâlnirea eu am întârziat un pic nu găseam blocul ,in fine ajuns la locație fata artă super bine cu zâmbetul pe buze nu m-am simțit grăbit deloc mie personal mia plăcut foarte mult de ea deci merită vizitat (nu fiți obraznici cu ea )

Link spre comentariu
Vizitator Lavinia10
Reputație: 0
La 31.01.2023 la 14:33, furtunabod a spus:

Salutar,pe scurt descriu un pic cum a decurs acțiunea contactat pe what's app am stabilit întâlnirea eu am întârziat un pic nu găseam blocul ,in fine ajuns la locație fata artă super bine cu zâmbetul pe buze nu m-am simțit grăbit deloc mie personal mia plăcut foarte mult de ea deci merită vizitat (nu fiți obraznici cu ea )

Multumesc mult pentru recenzie 🤗

Link spre comentariu
Vizitator cello69
Reputație: 0
La 31/1/2023 la 13:33, furtunabod a spus:

Ciao, descrivo brevemente come è andata l'azione, contattato su what's app, ho fissato l'incontro, ero un po' in ritardo, non sono riuscito a trovare il blocco, finalmente sono arrivato sul posto, la ragazza dell'arte è stata super brava con un sorriso sul suo volto, non mi sono sentito affatto affrettato, personalmente, a mia piaceva davvero, quindi merita una visita (non essere scortese con lei)

👍

Link spre comentariu

Salut,am zis sa las si eu o recenzie pentru ca fata chiar merita,ca si locatie e usor de gasit,intr-un bloc vechi dar apartamentul arata bine si este curat,se poate vedea ca e destul de harnica si nu ii place dezordinea,ajuns la ea,ma astepta cu usa deschisa,o fata chiar foarte frumoasa si inocenta,am facut cunostinta,m am descaltat si am mers in camera,in camera ea deja ma astepta in pat,am mai stat vreo 5 minute de vorba,e chiar comunicativa si stie sa se faca placuta,e asa inocenta si draguta,continuand,am trecut la treaba,a inceput cu un oral,destul de ok,mie chiar mi a placut si dupa am trecut la NP,a trecut ea deasupra mea si fata arata prea bine,talie subtire,sani medii dar frumosi,draguta la fata,n am ce zice e putin stramta,dar e placut,finalizat in prezervativ,per total a fost totul perfect si eu chiar am sa mai revin la ea,nu doar pentru sex,ci mi a placut compania ei,si a da la sfarsit am uitat sa mentionez,m a intrebat daca vreau un pahar cu apa sau suc si am mai stat inca 5 minute de vorba.Succes Lavinia si spor mai mult!❤️(btw ai grija cum iesi afara cu frigul asta)😅

Link spre comentariu
Vizitator Lavinia10
Reputație: 0
La 29.01.2023 la 18:24, Lavinia10 a spus:

Bună ,bună!♥️

Mă numesc Lavinia am 20 de ani ,50 kg,1,64 înălțime. Noua in domeniu. 

Sunt o persoana discreta,îngrijită si cu o igiena impecabila .

Serviciile mele sunt :

-sex oral(protejat/neprotejat in funcție de igienă)

-sex normal doar protejat

-anal protejat in funcție de mărime -extra 100

-finalizare corporală

Tarife :

-150-30 minute (1 finalizare )

-300- 1h (1/2 finalizări )

Nu accept persoane in stare de ebrietate,cu bile sau alte accesorii.

Dețin locație curată,cu baie dotata cu prosoape curate,geluri de duș.

Îmi rezerv dreptul de a-mi selecta persoanele cu care voi interacționa.

De preferat programările sa fie făcute pe Whatsapp. Aștept sa ne cunoaștem! 🤗

 

56E5D9A8-F6F1-4C52-942E-CA62E94767D8.jpeg

7C58825F-06FF-405B-A1E2-CD6EE8F9BE95.jpeg

59284791-9309-49E7-8C24-F4858D7A0D33.jpeg

07BBBCF5-4184-4656-903B-CE9D6E421906.jpeg

543FF478-28C5-465C-BACC-9A03391DB3CD.jpeg

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salutare, vizitat domnisoara, programare respectata.

Locatia nu e potrivita pentru astfel de activitati, bloc vechi, probleme cu parcarea. Apartamentul e ok, dusul e micut dar are in schimb prosoape multe curate si geluri de dus.

Am stat putin la povesti, incearca sa fie draguta. M-a servit cu un pahar de suc si am fumat o tigara.

Domnisoara este draguta la fata si la corp. Sani micuti dar frumosi, talie de domnisoara, foarte ok.

Actiunea a fost ok, problema ar fi ca vorbeste cam mult in timp ce incearca sa-l scoale pe junior si are telefonul langa ea, mai verifica mesajele care vin in timpul asta. Deci un - din pct asta de vedere.

Actiunea in sine ok, OP si NP mecanic fara implicare din partea ei, poate ca sunt eu urat :)))

note nu mai dau dar pentru mine pe viitor e clar pas.

 

Succes!

Link spre comentariu

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Salutari,

Am  vizitat și eu domnișoara fiind atras de poze.

Locația e pe Vlahuță, din punctul meu de vedere e ok, evit Coresi și Avantgarden cât de mult posibil, eu am găsit o parcare. 

Apartamentul e ok, pat mare, comod, scârțâie din păcate, dar pe mine nu ma deranjează, ma ajuta sa ma calibrez.

Baie mica, incomoda, prosoape curate, geluri de dus.

Domnișoara e drăguță la chip, corp frumos, sâni mici spre medii frumoși, fund foarte fain, usor bombat, numa bun, ca și inaltime, nici mica -nici foarte inalta, vorbareata, destul de deschisa la minte.

Început acțiunea cu OP, destul de sec, fără atenție la vecini, fără mângâieri la cohones, fără artificii.

După 3 -5 min trecut la normal, ea deasupra, s-a mișcat un pic după care am preluat eu, se simte frumos fundul în palme și sânii la mângâiere, schimbat în mama iedului, din nou priveliște frumoasa, poți sa pompezi în voie, continuat ea pe burta eu peste și aici am pompat în voie, chiar destul de tare la un moment dat,  finalizat în balonas. 

A folosit lubrifiant, însă normalul protejat a fost mecanic, fără implicare,  fără contact vizual, fără gemete, prin urmare oarecum nici eu nu ma simt în largul meu văzând ca fata e absenta, ma gândesc ca poate ceva nu-i place, o face cu forța, etc...

A verificat telefonul la un moment dat când a primit un mesaj în timp ce pompam.

Cum zicea și colegul, vorbește destul de mult la început când ma mângâia sa se scoale ca să pună prezevativul, dar sincer nu m-a deranjat, subiectul era interesant 😁

Am achitat la început 150, am stat cu tot cu dus aprox. 30 min.

Spor sa aveți.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...