Sari la conținut

Alina 0753879413 masaj si sex


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Va supun atentiei urmatorul anunt:

 

ALINA, ofer masaj de relaxare, intretinere corporala, reflexoterapie, cervical, masaj sportiv. La domicilul meu, caut colega, 05 Mar 14:55
 
Bucuresti
 
 
Dintr-o scurta convorbire telefonica am aflat ca este pe Calarasi viz-a-viz de Agip, ca ofera si finalizare prin tehnici de masaj dar si sex la 200lei .Exista si varianta numai sex la 100lei finalizarea. Restul nu am intrebat: FK, CIM, Anal, program. Pozele sunt (spune ea) originale. Restul aflati si voi.
 

 

post-81970-0-67535200-1394027004_thumb.jpg

post-81970-0-16794300-1394027005_thumb.jpg

post-81970-0-56712800-1394027005_thumb.jpg

post-81970-0-02037200-1394027006_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Salutare!

Am mers eu la Alina, de cateva ori, in ultimele 2-3 saptamani - de fiecare data in alta locatie :moil: . Initial am fost intr-un aprtament in zona Zepter, apoi pe Calarasi mai spre Hyperion ai acum doua zile am fost tot pe Calarasi dar vizavi de Agip - unde zicea si terente mai sus. Initial, am gasit anuntul pe AT, am sunat, vroiam doar masaj (asa cum scria in anunt) , insa la telefon am aflat ca se poate si altceva (SO + SN) dar se mai adauga 100 RON - asa ca m-am prezentat la locatie :clap2.

 

Locatia (va descriu pe ultima): Este un apartatment cu 2 sau 3 camere, in unul din blocurile de pe strada Calarasi, aproape de Muncii, vis a vis de Agip - cu interfon dar fara paznic la intrare. Interiorul este curat si frumos aranjat. Baia este la fel de curata, cu gel de dus in 2 variante + prosop frumos mirositor - primit imediat ce am ajuns. Imparte apartamentul cu inca o colega tunsa scurt si cu un corp frumos, Elena cred...dar nu sunt sigur ca am retinut bine numele.

Modalitatea de contact: telefonul din titlul topicului

Detalii intalnire (va descriu pe ultima - deoarece toate au descurs dupa acelasi tipar): am ajuns usor, blocul este stradal si am gasit repede loc de parcare chiar langa bloc.

Am intrat, m-a asteptat in sutien si bikini negri si in pantofi cu toc - SEXY - fizic arata exact ca in poze - foarte frumusica la fata, ochi albastri, la corp miniona dar foarte bine proportionata - fund bestial - usor rubensian - dar asta e genul meu, sani naturali medii-mari frumosi. :drool

Am mers direct in dormitor (unde se desfasoara si actiunea), am facut chat pret de 2-3 min, m-am dezbracat si am plecat rapid la dush :dus2  - dupa ce am revenit a fugit si ea sa faca dush. 

Reintoarsa in camera am trecut la actiune: A debutat cu un oral neprotejat bun, cu atentie si la anexe la rugamintea mea. Apoi am trecut la normal...protejat bineinteles...am inceput cu ea deasupra iar dupa cateva minute am hotarat sa preiau conducerea. Am trecut eu deasupra cu ea pe spate si da-i, stramta, intra perfect...am facut si umeri-craci, apoi am schimbat in doggy (ii place mult), apoi pe o parte, apoi iarasi misionar, am tot schimbat ...cu totul cam 20-25 de minute. Dupa toata activitatea, transpirasem deja :sweatingbullets: , am hotarat ca trebuie sa finalizez si am trecut iar la umeri craci...am bagat ceva pistoane si mi-am dat drumul pe sanii ei - la cerera mea - CIM nefiind in meniu. :ellao

 

Dupa am fugit si sa fac un dush si am trecut la masajul de relaxare care este excelent - chiar se pricepe!! In primele doua locatii am avut parte de masaj chiar pe masa de masaj :masaje  - iar in locatia de acum, masa de masaj, am inteles ca era in camera in care era colega in actiune cu un client asa ca am ramas tot in pat pentru masajul de relaxare...

 

Aspectul fetei: bruneta, ten alb, cam 1,55 inaltime, varsta aprox. 22-23 de ani, genul teen-miniona, f. draguta la fata, dantura ok, ochii albastri, sani medii-mari naturali, fund bun, bine proportionata, piele foarte fina, pasarica epilata si curata.

Detalii despre serviciile prestate: oral cu atentie la anexe, normal cu schimbari de pozitii, COB, masaj

 

Tarifare: 200 RON

Note:

Locatie: 9,5 - central, acces usor, locuri de parcare suficiente, camera si baie foarte curate
Aspect fizic: 9,5 - pentru cei carora le plac minionele bine proportionate! Draguta la fata!
Oral: 9 - bun, dar nu am insistat foarte mult

Normal: 10 - se uda natural, am schimbat multe pozitii, e genul meu.

GFE: 10 - m-am simtit foarte bine de fiecare data - eu zic ca am facut celebrul click - care as vrea sa cred ca a fost si reciproc :138x

Masaj relaxare: foarte bun - se vede ca are experienta!

Timp: cam 60-70min door to door
 

Pentru mine a fost o experienta foarte placuta, am facut celebrul click :hug1 asa ca nu pot decat sa o recomand cu toata increderea!!

Cu respect,

Al vostru camarad Lucian!

 

 

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:cred ca aici
  • Oras:cred ca aici

Am vizitat-o si pe domnisoara Alina acum ceva timp este o tipa simpatica pe la 1,60 max destul de volubila care executa un masaj nu extraordinar dar  parametri si un oral cam de incepatoare si cam neprofesional dar daca esti acolo merita incercat are o cicatrice vizibila pe burta .Apartament cu 2 camere pe care il impartea cu o colega care nu mi-a fost prezentata .Ca minus faptul ca nu are o oferta mai variata dar masajul destul de bun.

 Apartament9

Fata 8,5 destul de ok (este mamica)

Masaj8,5

Oral 8

Eperienta ok nu te da pe spate dar raportata la pret buna.200ron o ora

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am fost si eu la caprioara. Programat, ajuns, vazut, executat, dezamagit, plecat.

 

Poza cu chipul de mai sus e fake si din cauza ei am sunat cautand anuntul de pe telefon! Tipa doar seamana cu cea din poza. Google images releva acest aspect (verificat in timp ce scriu acest review). Doar in pozele de sus seamana cu realitatea. Daca le vedeam inainte sa merg acolo nu mai ajungeam (no offense).

 

Notele:

 

1. Locatie - 8 (un singur sapun lichid si din dus tasneste apa neexistand probabil cineva care sa cumpere un alt furtun)

2. Aspect - 7 (e mititica si fara forme, cum spunea si altcineva mai sus e proaspata mamica. Nu e vina ei desigur insa nu e de banii astia).

3. Oral - 7 (doar protejat, fara imprejurimi, lent si facut asa parca in plictiseala)

4. Normal - 7 (pozitia misionarului, gemete false ... parca nici nu imi mai venea sa termin)

5. Atitudine - 10 (aici nu am absolut nimic de comentat ... vorbeste foarte frumos, am programat si a fost punctuala - si eu de altfel si am conversat decent)

 

CIM - nu poate fi vorba (desi am fost la dus cand am ajuns ea a vrut cu caciulita si nu m-am opus)

FK - nu am intrebat

ANL - nu am intrebat

GFE - nu ma pot pronunta ... e usor tacuta si nu am avut nicio chimie deci clar nu era cazul.

 

Halat - 200 Lei / ora. Dupa parerea mea e cam mult ... eu nu voi reveni. Poate altii

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...