Sari la conținut

Casatorita


urban07

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Disponibila
  • Disponibila
Acum 2 ore, marianblaga a spus:

a aparut o tipa alina_sibiu, jos de tot, unde apar toti cei conectati. acum am vazut-o. ...... pt cine intreaba.

Este activ contul, chiar astazi a fost online dar văd că numai postează pe niciun topic din țară. Poate a trecut pe circuit inchis, ? Poate oferii cineva informații suplimentare ? 🤔

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Disponibila
  • Disponibila
Acum 28 minute, bitterwood a spus:

Am vorbit eu putin cu ea pe tema asta. Mi-a zis ca se retrage o perioada din motive personale. Nu e cu circuit inchis si nu e din motive de sanatate. Doar a luat o pauza mai lunga.

E bine că s-a elucidat misterul și totul este ok 👍

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Disponibila
  • Disponibila
Acum 2 ore, Gh2020 a spus:

Nu s-a retras se fute pe circuit inchis.

De unde ai aceste informații? Ai fost la ea sau poate o încurci cu colega ei Ana_Slim ?

Acum 10 minute, marius 97 a spus:

Cum adică pe circuit închis??

Adică doar cu un anumit grup de clienți fideli atent selectionati, ceea ce nu prea cred eu...dar până la urmă totul este posibil. Who knows ? 🤔

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Disponibila
  • Disponibila
Acum 1 oră, Gh2020 a spus:

Cu siguranta nu o confund cu Ana.

Informatile le am din sursa sigura...nu are importanta de unde.

Ai fost pe la ea ? Da și tu mai multe detalii te rog daca tot ai deschis subiectul.

Link spre comentariu
  • Oras:SIbiu
  • Oras:SIbiu

Toti putem sustine ca avem informatii din "surse sigure". Fara chestii concrete si dovezi, sunt egale cu 0. Din ce stiu eu, s-a retras de tot. Sursa: chiar ea, acum cateva zile. Am fost la ea de zeci de ori si nu cred ca m-ar minti doar de dragul de a minti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 4 minute, bitterwood a spus:

Toti putem sustine ca avem informatii din "surse sigure". Fara chestii concrete si dovezi, sunt egale cu 0. Din ce stiu eu, s-a retras de tot. Sursa: chiar ea, acum cateva zile. Am fost la ea de zeci de ori si nu cred ca m-ar minti doar de dragul de a minti.

Mda... Cam asta cred si eu... Nu cred ca ne sarea pe clienți fideli si vechi... E o tipa sincera... Iar cei care arunca cu surse sigure vb aiurea 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

La fel cred si eu. Chit ca nu am intrebat personal de ce s-a retras. E suficient ca a spus altora de incredere. Si daca ar fi fost sa presteze cu circuit inchis, la fel cred si eu ca clientii fideli, sau cei cu care s-a inteles foarte bine ar fi stiut ceva. Si aparent, nu stie nimeni. E usor sa aruncam cu noroi cand persoana in cauza nu e aici sa se apere. Fara dovezi concrete sunt vorbe in vant. Vii cu vii, mortii cu mortii...daca o sa revina in bransa, o sa stie unde ne gaseste pe toti. Spor la toata lumea!

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Circuit închis, nu înseamnă neapărat clienți fideli,ci poate fi și doar cunoștințe, relații,interes primar(din cercul ei de cunoscuți).

Oricum Ana slim trebuie să știe , dacă cineva mai merge la ea,sigur știe.

Părea mea e că s a retras din momentul in care nici cei mai fideli clienți nu mai au posibilitatea unei întâlniri.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...