Sari la conținut

Salutare


Postări Recomandate

Te salut.. Am fost eu la ea anu trecut prin vara, dameza m a așteptat cu suc energizant..e bine de mers seara la ea când e întuneric sunt cam mulți ochii pe acolo 

Am plătit o ora 170 am făcut primul nr oral mi am dat drumu pe fata ei și pe sâni

Sanii nu ii are cine știe ce foarte frumoși dar lobii pi##i îs super faini

Al doilea număr iar un oral ap prins o eu de cap și am înecat o puțin în pluaa apoi am pus o capra și dai..nu se simte cine știe ce senzație e cam larga dar geme ca dracu și asta m a făcut sa mi dau drumu

Locatie 6 ești cam în ochii vecinilor 

Aspect comportament 6  

Oral 8

Normal 6

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
4 hours ago, Matureee said:

Te salut.. Am fost eu la ea anu trecut prin vara, dameza m a așteptat cu suc energizant..e bine de mers seara la ea când e întuneric sunt cam mulți ochii pe acolo 

Am plătit o ora 170 am făcut primul nr oral mi am dat drumu pe fata ei și pe sâni

Sanii nu ii are cine știe ce foarte frumoși dar lobii pi##i îs super faini

Al doilea număr iar un oral ap prins o eu de cap și am înecat o puțin în pluaa apoi am pus o capra și dai..nu se simte cine știe ce senzație e cam larga dar geme ca dracu și asta m a făcut sa mi dau drumu

Locatie 6 ești cam în ochii vecinilor 

Aspect comportament 6  

Oral 8

Normal 6

E curata matura sau e ca si betiva de la darmanesti?

Link spre comentariu

Are niște bube pe fund și am mai citit niște recenzi despre ea ca acum de o perioada face și neprotejat normal..poți încerca să o suni și sa ne dai și noua un verdict

Dacă face fără eu zic sa fugim de ea cât putem, e o bomba cu boli 

Încearcă sa o abordezi și lămurește și pe noi!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau
On 2/8/2023 at 7:13 AM, Matureee said:

Are niște bube pe fund și am mai citit niște recenzi despre ea ca acum de o perioada face și neprotejat normal..poți încerca să o suni și sa ne dai și noua un verdict

Dacă face fără eu zic sa fugim de ea cât putem, e o bomba cu boli 

Încearcă sa o abordezi și lămurește și pe noi!!!

Salut\

Am sunat matura dar sincer nu mi se pare ca are masarda intreaga.ma insel cumva sau asa este, cei care ati fost puteti sa ne lamuriti.Pana atunci ramanem la Sonia

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
La 09.02.2023 la 13:18, themotans a spus:

Salut\

Am sunat matura dar sincer nu mi se pare ca are masarda intreaga.ma insel cumva sau asa este, cei care ati fost puteti sa ne lamuriti.Pana atunci ramanem la Sonia

😈😈

  • Inimioara 1

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...