Sari la conținut

Stăpâna 0729317641


Postări Recomandate

  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
La 09.02.2023 la 13:49, milke a spus:

Nu stiu dar  e naspe bro.

Ai atatea frumoase pe aici, wtf!

Era singura pe Târgu Jiu și aici nu prea vin și nici nu prea găsești Tv/ts.

Întrebam că poate a fost cineva. Am avut aproape numai experiențe oribile cu TS și TV venite pe publi. Majoritatea cu pești după ele, cu pretenții cat casa și oferte spre zero gen:

- dacă aveau implanturi - nu atinge sânii

- nu face anal că e prea mare și o doare

- nu ejaculează că mai are clienți și nu i se scoală la ăia 

- aproape tot timpul pozele sunt false sau prelucrate la extrem

- aproape totdeauna control la portofel și la buzunare când ești la baie

In urma cu câțiva ani când am fost prima data la TS venită aici pe publi mi-a luat portofelul cu totul. Când i-am zis, a zis că poate am venit fara, deși am scos banii din el când i-am dat. A și ieșit pestele imediat din bucătărie să mă sperie. Ghinionul prăpăditului ăluia că nu știa că am 15 ani de box.

De asta nu vreau sa mă duc fără să știu în ce mă bag. Nu mi-e frica de ei, ci mai mult că iese scandal cu poliția și acum sunt însurat și cu 2 copii și nu îmi trebuie balamuc

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Secret
  • Oras:Secret
Acum 18 ore, aditrailescu a spus:

Era singura pe Târgu Jiu și aici nu prea vin și nici nu prea găsești Tv/ts.

Întrebam că poate a fost cineva. Am avut aproape numai experiențe oribile cu TS și TV venite pe publi. Majoritatea cu pești după ele, cu pretenții cat casa și oferte spre zero gen:

- dacă aveau implanturi - nu atinge sânii

- nu face anal că e prea mare și o doare

- nu ejaculează că mai are clienți și nu i se scoală la ăia 

- aproape tot timpul pozele sunt false sau prelucrate la extrem

- aproape totdeauna control la portofel și la buzunare când ești la baie

In urma cu câțiva ani când am fost prima data la TS venită aici pe publi mi-a luat portofelul cu totul. Când i-am zis, a zis că poate am venit fara, deși am scos banii din el când i-am dat. A și ieșit pestele imediat din bucătărie să mă sperie. Ghinionul prăpăditului ăluia că nu știa că am 15 ani de box.

De asta nu vreau sa mă duc fără să știu în ce mă bag. Nu mi-e frica de ei, ci mai mult că iese scandal cu poliția și acum sunt însurat și cu 2 copii și nu îmi trebuie balamuc

Da mare boxer esti si tu😉🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 09.02.2023 la 3:49, milke a spus:

Nu stiu dar  e naspe bro.

Ai atatea frumoase pe aici, wtf!

Gusturile nu se discuta, am futut/fost futut  si de mai naspa si de mai aratoase, ocazie cu care am observat un trend, cu cat arata mai prost cu atat isi da silinta mai mult, poate sa compenseze. Am avut parte si de niste dive si pot sa zic ca experienta a fost ingrozitoare. Bineinteles si aici sunt exceptii, una din cele mai bune experiente a fost cu Tanja. 

Pana la urma,  pentru mine si poate si pentru altii conteaza mai mult atitudinea si curatenia. Si eu sunt curios de respectiva si avand in vedere ca stau la peste 100km de Timisoara uneori imi vine greu sa ma deplasez pentru una "neconfirmata". Sunt mai mult curios cam ce atitudine are, daca face parte din cuibul ala infect de t...., si cum sta la capitolul igiena/curatenie. Pozele banuiec ca sunt reale , deci din start nu m-as duce cu cine stie ce asteptari, dar as vrea ca cineva sa confirme ca ii ok. 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Si totusi poate cineva sa dea ceva informatii despre prestanta? Avand in vedere ca ii cam criza in Timisoara in aceste zile, mai este Fernanda dar am mai fost si vreau ceva nou, m-as risca sa o/il vizitez, as aprecia daca cineva ar putea da niste detalii.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...