Sari la conținut

CORINA ZONA ROND ALBA IULIA-BLV BUREBISTA 0768697503 Sms ,Apel sau Whats'App .Incall / Outcall


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buuuuun , dupa ceva vreme de stat pe bara am zis sa-mi incerc norocul in seara asta cu ceva nou.
Fata am gasit pe anuntul.ro , seara pe la ora 00-01.
Sa o luam pe rand :

Locatie : vis a vis de Marriott langa Chicken Staff. Zicea ca mai are o colega dar aceasta nu s-a aratat pe parcursul vizitei mele.
Pozele sunt reale si din locatie ( cearceaful de pe pat era acelasi ca in poze ).

Modalitate de contact : telefon 0769746683

Detalii : Dupa cum ziceam , fata este cea din poze , si cum am ajuns pe la ora 01 noaptea acolo era nemachiata. La telefon zicea ca ar mai sta o ora la birou deci programul ar fi pana in 02.
Nu m-a asteptat dupa usa ci a stat in fata ei. Fata are pe undeva pe la 1.60 - 1.70 , niste sani bestiali , mari , rotunzi , tari si naturali. Nu stiu de ce in anunt zice siliconata , poata sa atraga mai multa lume , dar sanii aia sunt senzatie. La corp altfel era bine , fundulet mediu ca dimensiuni , bun de plesnit si un picut de burtica.
Ca servicii presteaza sex total , oral cu DT , normal si anal.
M-a poftit in casa ( era imbracata in chilotei si un maieu parca ) , am mers in dormitor unde m-a intrebar daca vreau sa raman (dupa ce am mai trecut o data peste servicii ). Am spus da , moment in care fata s-a dus la dus la dus sa se pregateasca. S-a intors doar in prosop dupa cateva minute si ne-am pus in pat impreuna. A inceput cu sarutari pe piept , gat , stomac si usor usor a ajuns jos la obiectul de lucru. Timida la inceput , dar fara manuta , si cand am intrebat-o daca o poate lua pe toata a zis ca da , doar ca trebuie sa isi schimbe pozitia. A venit cu funduletul spre fata mea si a inceput din nou cu un oral ( neprotejat ) cu DT. A fost primul meu DT ever si simteam cum ii ajungeam pana in gat. Dupa nu mult timp i-am zis sa punem prezervativul ca altfel nu mai ajungeam la funduletul ei. Nu stiu daca face finalizare orala intrucat nu m-a interesat.
A urmat un normal cu ea deasupra ( ea s-a oferit ) timp de cateva minute. Se misca ok dar nu eram eu interesat de asa ceva motiv pentru care i-am propus sa trecem la anal.
Analul se face in functie de dimensiuni dar la mime a fost ok, cred ca ideea este sa nu fie exagerata intrucat eu sunt mediu ca lungime dar ceva mai gros. A folosit ( cred ca ) o crema hidratanta si pe prezervativul meu si pe funduletul el si m-a ghidat ea inauntru. A urmat un anal la care eu am inceput incet si am marit ritmul pana la final. Foarte stramta si ma simteam asa de bine in funduletul ei , mmmmm mmmmmm , singurul meu regret fiind ca pozitia nu iti faciliteaza accesul la sanii aia bestiali de mari si tari si tzepeni. Am finalizat in prezervativ in funduletul ei si cand am iesit mi-a scos ea preze si m-a sters cu servetele umede.
In timp ce ma imbracam i-am dat si banutii , 100 de roni pentru o finalizare. Am mai stat putin de vorba si am plecat.

Ca note :
- locatie 7-8 , nu prea am pretentii eu aici, atata vreme cat nu e biohazard sunt ok. totul curat , fara mizerie dar nici cu cine stie ce imbunatatiri. La baie nu am fost , am vazut doar holul si dormitorul care avea un pat si o comoda.
- fata ca aspect total eu ii dau un 8-9 cu 10++ pt sani. Daca ma astepta si machiata ca in poze era 9 fara probleme.
- oral 9-10 , primul meu DT adevarat ever doar ca se mai atingea de dinti un pic si nu era tocmai like heaven. Daca ar face cim sigur as lasa-o o data sa ma termine asa in DT.
- normal 8 , nu pot sa notez obiectiv aici , a fost deasupra mea doar 2-3 minute pana am trecut la anal.
- anal 9 , daca s-ar putea schimba pozitiile astfel incat sa fie un pic de diversitate si sa te poti juca si cu sanii as fi zis 10.

Tarife - 100 pe numar si 150 pe ora. Oral neprotejat ( nu stiu de cim ) , restul protejat.

Pozele sunt cele din AT, bruneta cu sani frumosi cu poze din baie. Cine poate sa puna poze va rog.

Iar ca PS : parca vazusem un topic la un meoment dat aici cu fata asta doar ca avea alt numar si parca era la evitat, nu mai tin minte. Ideea este ca ea exista , este reala, face ce zice ca face, doar ca am inteles ca nu munceste in fiecare zi si s-ar putea sa dati de colega.

Vanatoare placuta!

  • Like 31
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

fiind intr-o scurta vizita la capitala am zis sa incerc si eu pisicile locului ...

    Sta langa Marriott , pozele sunt reale , simpaticutza , cam mica de statura dar merge , sani rotunzi si tari de pustoaica ...mmm

    Am luat o ora 150 lei , pret standard , cu 2 finalizari , oralul il face neprotejat , se straduie ,lins pe outze ...bunicel , accepta orice pozitie , eu am fost mai norocos si nu am simtit mirosuri neplacute , a facut dush impreuna cu mine  :laugh2 . Am avut o mica problema cu domnisoara , deoarece nu era prea uda prezervativul s-a rupt fara sa imi dau si am facut sex neprotejat cu ea , sper sa nu fie bolnava , mi am facut analizele penru bolile usoare au iesit negativ , de sida inca nu am facut ca nu au trecut cele 6 luni .... 

   Ca nota generala ii dau un 7-8 tinerica frumusica merita sa te duci pentru bani platiti.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: legolas2511
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: legolas2511
  • Oras:Bucuresti

English

 

Hello all,

this evening I contacted Corynaa by PM here (in Romanian) and then by SMS + phone in English.

At the phone, I thought I was speaking with Corynaa but in fact it was the protector/secretary of the different girls working there. Speaking very well english, nice voice, we agree on price as follow :

600 Ron for 2 hours + 100 for anal + 50 for taxi. Price were different because it was outcall, my place.

Then I got a strange request, the "secretary" asked to be there also, and I initially refused. But I don't know why, maybe because she was really well speaking english, and nice at the phone, I called back to tell her she could come. She told me that it was not for show or whatever, but just for security reason since they don't know me and also Corynaa speaks few english. Anyway I agreed.

We established hour to come, and if they didn't took the only taxi driver from Bucharest which don't know my street, they would have been on time.

I confirm the pictures from post #2 from Laura, they are real. Concerning the "secretary", as a first few she could look like a rom, but she is with arabic origins (no bullshit, during our talk, she saw me some proof).

I proposed the money to be paid before, but she was not in a hurry to take it.

While Corynaa was taking a shower, I stayed talking with the "secretary", which is a nice person, funny, meaning a nice talk. She asked where she should stay, during "action" and because I didn't want to let someone out of my view in my apartment, she stay in the same room, and on her phone. She is managing all the phones for the girls, and she closed all of them, so if you tried to called the other girls and no answer, it was my fault :)

I was not very confident I could do it with her sitting there, but someone, between the fact that she was really discrete ans respectful, and Corynaa nice, I forgot about it.

Action was all protected.

- Location : 10 my place :)
- Face : 6/7 she is ok
- Body : 7/8 I like more skinny girls, but she has nice shapes, ass and breats
- Oral : 8 I felt a bit the teeth sometimes, but well executed, and take care of all areas
- Normal : 8 she moves, different positions, but no moaning ( maybe she didn t like it...)
- Anal : 8 very nice, can do it too long, and only one position
- COB : 8 finished with handjob and on her tits
- Hygien: 9 nothing special to say
- GFE : 7/8 She is talkative, kissing you everywhere, but FK doesn't look to be here cup of tea.

- Price : 750 Ron, ( 300*2 hours, 100 anal, 50 taxi).

Conclusion: overall 7.5, it was a good experience despite the fact that the "secretary" was here. I think next time will be better since she will come alone ( I passed the trust test :D ).

Concerning price, I think it is overrated for this time, but I don't want to have a final judgement before I can meet her alone.

If I will come back again? Probably yes, let's say she will remain in my contact list. One reason for this is that what was announced has been respected, including about the "secretary" which could have been a great bullshit but was not finally. First time I had sex with someone else passive in the room :) )

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Romana ( Google translate)

 

Bună ziua tuturor ,

în această seară am contactat Corynaa de PM aici ( în limba română ), și apoi prin SMS + telefon în limba engleză .

La telefon , am crezut că am vorbit cu Corynaa , dar , de fapt, ea a fost protector / secretar al diferitelor fetele care lucrează acolo . Vorbind foarte bine engleză voce , frumos , suntem de acord asupra prețului după cum urmează :

600 Ron timp de 2 ore + 100 pentru anal + 50 pentru taxi . Preț au fost diferite pentru că a fost la client , locul meu .

Apoi am primit o cerere ciudată ," secretarul ", a cerut să fie acolo , de asemenea , și am refuzat inițial . Dar eu nu știu de ce , poate pentru că ea a fost foarte bine vorbește limba engleză , și frumos la telefon , am sunat înapoi să-i spun că ar putea veni . Mi-a spus că nu a fost de spectacol sau orice altceva , dar numai pentru motive de securitate , deoarece ei nu mă cunosc și , de asemenea, Corynaa vorbește puține engleză . Oricum am fost de acord .

Am stabilit oră să vină , și în cazul în care nu au luat șoferul de taxi din Bucuresti care nu știu strada mea , ar fi fost la timp .

Confirm imaginile de la post # 2 de la Laura , ele sunt reale . În ceea ce privește " secretar " , ca un prim câteva ea ar putea arata ca un rom , dar ea este cu origini arabe ( nu rahat , în timpul discuției noastre , ea ma văzut unele dovezi ) .

Am propus bani pentru a fi plătit înainte , dar ea nu a fost în grabă să-l ia .

În timp ce Corynaa fost de a lua un duș , am stat de vorbă cu" secretarul " , care este o persoană drăguță , amuzant , ceea ce înseamnă o discutie placuta . Ea a cerut în cazul în care ea ar trebui să rămână , în timpul " acțiune ", și pentru că nu am vrut să lase pe cineva din punctul meu de vedere , în apartamentul meu , ea a sta în aceeași cameră , și de pe telefonul ei . Ea este gestionarea toate telefoanele pentru fete , și ea a închis toate acestea , așa că, dacă ai încercat să chemat celelalte fete și nici un răspuns , a fost vina mea :)

Eu nu am fost foarte încrezător aș putea face cu ea stând acolo , dar cineva , între faptul că ea a fost într-adevăr ans discrete de respect , și Corynaa frumos , am uitat de asta .

Acțiune a fost tot protejat .

- Locul de amplasare : 10 locul meu :)
- Face : 6/7 ea este ok
- Corp: 7/8 mi plac fetele mai slabe , dar ea are forme frumoase , fundul și breats
- Oral : 8 m-am simtit un pic dintii uneori , dar bine executat , și să aibă grijă de toate zonele
- Normal : 8 ea se mișcă , poziții diferite , dar nu gemand ( poate că n -mi place ... )
- Anal: 8 foarte frumos , se poate face prea mult timp , și doar o poziție
- COB : 8 terminat cu handjob și pe sanii ei
- Hygien : 9 nimic special de spus
- GFE : 7/8 Ea este vorbaret , saruta peste tot , dar FK nu pare să fie aici ceașcă de ceai .

- Pret : 750 Ron , ( 300 * 2 ore, 100 anal , 50 taxi ) .

Concluzie: în general de 7,5 , a fost o experiență bună, în ciuda faptului că " secretarul ", a fost aici . Cred că data viitoare va fi mai bine , deoarece ea va veni singur ( am trecut testul de încredere : D ) .

În ceea ce privește prețul , cred că este supraevaluat pentru acest timp , dar eu nu vreau să aibă o hotărâre definitivă înainte de a putea -o întâlni în pace .

Dacă mă voi întoarce din nou ? Probabil că da , să zicem că va rămâne în lista mea de contacte . Un motiv pentru aceasta este faptul că ceea ce a fost anunțat a fost respectat , inclusiv despre " secretar " , care ar fi putut fi un mare rahat , dar nu a fost în cele din urmă . Prima dată când am făcut sex cu altcineva pasiv in camera :) ).

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Secret
  • Oras:Secret

Am fost la domnisoara Cory acum cateva luni pe cand activa pe langa Camera de Comert, nu facea anal, asa ca trag concluzia ca e sincera cand zice ca face anal de putin timp. Mie mi-a spus atunci ca a incercat dar nu i-a placut. Tin minte unele detalii pentru ca a fost o experienta placuta. Fata bine crescuta, atenta si plina de viata. Si pe scurt

 

Locatia era alta, deci nu o mai notez 

 

 

Aspect: 9 (sani superbi)

Oral: 10, neprotejat, multa saliva, dupa ce mi-a incalzit bine jucaria intre sani (face cim)

Normal: 8 se putea si mai bine, per total ok

GFE: 9 - mult FK intretinut, vorbareata, plina de viata, glumeata

 

Halatu: 150 ron / ora, ca am stat 2 fin., tin minte ca nu m-a grabit

 

A fost o experienta placuta, de aceea am tinut-o minte. 

 

Vad ca domnisoare are cont aici, deci mergeti cu incredere si ca sa nu fiu nesimtit... Buna Cory!!! tu poate nu mai mai stii, tipul blond cretz care tot venea sa incerce fete noi cand lucrai la Camera de Comert  :laugh2 spor la treaba si tine-o tot asa gagico!  :blushing2

 

Cat despre tovarasii futaciosi, scuze ca iar m-am intins la vorba (la scris). Numai bine, respecte!

  • Like 11
Link spre comentariu
Vizitator elmaestro
Reputație: 0

Ieri am vizitat-o pe fata. Am sunat, m-am programat in 30 minute, a explicat bine, am ajuns fara probleme la destinatie.

 

Deschis usa, pitit dupa usa, au aparut 2 fete, am ales-o pe Corina. Cealalta fata mi s-a parut de etnie dar placuta. La Corina mi-a placut ca stie sa se faca placuta, zambeste, stie sa vorbeasca. Legat de fizic - nu m-a impresionat. Nici cand s-a dezbracat si i-am vazut sanii mult laudati. Intr-adevar sani ok dar in niciun caz mari sau ca si siliconati, vorbim probabil de masura 3.

 

A inceput cu un preludiu interesant, pupaturi nu sarit direct la aparat. 1-2 minute cat a durat dar conteaza :) A ajuns pana la urma si unde era urgenta nevoie si a inceput oral protejat (la cererea mea, face si ne). Oral fara maini, bine executat, no deep no zone diacente dar nota de trecere.

 

Am trecut dupa aceea la 2-3 pozitii, nimic spectaculos, nici eu nu am fost in prea mare forma, fata a stat cum am zis fara sa comenteze.

 

La sfarsit a urmat partea mai trista, o finalizare orala care nu prea a fost orala. Intai de toate ca nu face in pozitia X fin orala, dupa aia nici asa nici asa. Pana la urma am gasit o pozitie, cum mi-am dat drumul s-a dat inapoi si in afara de primul jet care a ajuns in gura restul pe jos / in mana ei... A incercat niste explicatii dar faptul era deja consumat.

 

Asta e, din punctul meu de vedere merita incercat odata si atat.

 

Si notele:

Locatie: 8

Aspect fizic: 7

GFE: 8

Normal: 8

Anal: se plateste extra, 50 RON parca

Halat: 100 RON / fin (ora e 150)

Link spre comentariu
Vizitator dupagrb
Reputație: 0

I visited this girl a couple of weeks ago. Called the number in the title (0769746683) and agreed on a time to meet. It was easy to get to her location, very close to Marriott hotel as the title of this post implies. I went late at night so it was easy to find a parking nearby, not so sure how will it be at other time of the day.

 

As mentioned in other posts, there was another girl working there though I would not have picked her up, not for my taste anyway. Went on with Corina and started. In my opinion she is a very attractive girl and she is definitely the one in the pictures so there are no nasty surprises when you get there, she is pretty and talkative and she speaks very good English so that was a big plus for me. Going back to the services, I asked about anal and she said she was not doing it, not so sure if she changes this policy depending on the client but anyway I didn't care too much about it. We started with a protected oral where she put more effort that most girls I have visited in Bucharest and she covered more surface than any other girl I have visited here; actually I have changed the way I rate this service since a 4 or 5 in other places will easily pass for a 8 or 9 here so I don't think this is entirely on her but the market itself. We then proceeded to normal which was also enjoyable but nothing wild or spectacular; part of that was also on me as I was not very energetic that night.

 

As for the notes:

 

Location: 8 - cant recall much about it but I am pretty sure it was clean

Appearance: 9 - pretty girl but not so much ass; great breasts; depends on what you like

GFE: 8 - she was very talkative during the session

Normal: I would say 8, it was enjoyable there could have been more effort.

Oral: 8.5 - as mentioned before, it didnt blow my mind but was better that with other girls, it was protected on her initiative but I didnt contest that so it was not a problem for me 

Anal: she told me she didnt do it

 

Halat: As advertised, 150 for 1 hr

 

I do recommend her and I will consider coming back

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Domnilor, sunt onorat sa las inca o recenzie pe mirificu' forum.

 

Vizitat domnita miniona acum... sa zic doua saptaman, atras de poze si animat de un chef barbar de ceva fresh. Sun, raspunde, bla bla formalitatile pre-futere, detalii in mare cum s-ajung, alea alea. Ajung la Marriott, sun iar. Raspunde stimabila mea, ma indruma detaliat si cu rabdare (zic cu rabdare ca eu cu orientarea sunt vraiste), numa' bine, ajung.

 

In fata usii, sun si deschide Corina mea intr-o rochie neagra, transparenta. Sanii mie mi-au placut. I-as caracteriza cu subiectivitate ca drept "naturali si frumosi", un curulet ok. Lux, zice mintea mea-n gandu' ei. Intru, small talk asa ca sa nu fie liniste, ginitor cu pofta pe duduie. Una alta, ne apucam noi de treaba. Oral, dupa lady on top putin, si trecem la misionar unde cucul capituleaza mai repede decat ma asteptam, ca eram horny cu spume si nu se mai intelegeau emisferele intre ele. Overall, o experienta ok, cred ca mai revin la vremuri d-astea de restriste.

 

Concluzionand si oferind spre atentia publicului, notele:

 

Oral:       8 zic eu, nu am insistat prea mult ca eram chitit pe alte alea.

Normal:   8, rau n-a fost deloc  :D

Aspect:   9, fata crescuta sanatos. Zdravana!

Locatie:  9, curatel.

GFE:      nu asta am cautat deci... las la aprecierea celorlalti haiduci.

Daune:   100L/fin.

 

Stima la baeti  :bow2

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Buchuresti
  • Oras:Buchuresti
Met with her for an hour (200 L).

 

Overall great. Coryna is beautiful, pictures true, hair seemed shorter but same color. first she gave massage and had nice conversation. Massage not professional but good and long. 

 

Location: 8 very clean room

Girl: 9 great body beautiful face lips breasts pussy, soft skin

Oral: 8 good not great. maybe I was too nervous.

Normal: 8 natural good

Anal: 9 very good, both careful, felt great

GFE: 8 positive personality, fun things to tell.

 

Would recommend

 

Coryna thanks!
  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

I visited Coryna as well.

Aside from me having a really bad day at work which caused me to be not my usual self, I can't say anything bad about Coryna.

 

Location: 8, clean, easy to find (thanks for guiding me across the street Coryna ;-) )

Girl: 8 Coryna is a very nice looking girl

Oral: 9 - Can't complain there

GFE: I asked her the wrong questions, but her intentions are very good. - This particular meeting, 7

 

All in all, Coryna is the person in the pictures, she's cute, talkative, and good at what she does.

  • Like 6
Link spre comentariu
 

buna seara la toata lumea,

am fost si eu zilele trecute pe la Cory.

Din start trebuie spus ca pozele puse de hannah_cuplu nu sunt pozele Corinei chiar daca sunt de la aceeiasi locatie, cele in care se vede fata sunt ale Corinei.

 

Ma uit pe forum, vad pozele si ma decid sa sun, nu raspunde din prima si scriu pe mess, dupa ca. 30 min imi da confirm cu nr de tel o sun raspunde cu o voce placuta

putin pisicoasa, ii spun ca ajung intr-o ora si zice ca ma asteapta. Parolista, a raspuns din prima (nota bene)

 

Locatia este vis-a-vis de Marriott in blocul cu multe banci. Sun, imi da nr de la interfon, intru urc si imi deschide o colega blonda plinuta si cam neapetisanta din punctul meu de vedere si ma intreaba cu cineva vreau.

Vroiam cu Corina...Ma intreaba daca nu am chef cu 2 fete si zic ca ma mai gandesc.

Urmeaza scenele de dus, primesc prosop curat si ma bag in dus. Acolo un singur dus-gel dar cum eu eram acolo sa fac sex nu m-a deranjat acest aspect.

La baie curat si gol, adica doar  instalatiile sanitare si o cabina de dus, totul curat si uscat:), ma uit in oglinda ciobita si ma intorc in camera.

Patul cu acelasi asternut ca in poze, banuiesc ca este acelasi pt toata lumea, da poate are un set de 2 duzini la fel, mai stii?

Colega a mai aparut o data sa ofere menage a trois, refuzat politicos de mine.

Ma dezbrac si platesc pt 1 ora unasutacincizeci de regi parosi.

Mi-a oferit ceva de baut, am refuzat politicos.

 

Ea este amabila si sociabila fara sa vorbeasca prea mult. E acolo sa ofere placere si nimic mai mult. 

Este curata si nu am simtit mirosuri nelalocul lor si face ce-i spui. M-am jucat cu sanii frumosi (nu cei din pozele hanna-cuplu :-( ) 

si cu labiile de mari dimensiuni. Este si destul de stramta dar nu e de mirare la cei 20 de anisori

Eu am optat pt sex oral si 4labe pe la spate. Dupa cam 40 de min de la sosire am terminat si m-am dus la dus si n-am mai avut chemare de un alt numar.

Am fumat o tigara si am mai facut un pic de small talk. Este ok si pare normala la cap, se vede ca este o fata simpla si cu bun simt si care munceste ca sa aiba un trai decent.

Sincer am stat sa ma gandesc la ceva care sa ma fi deranjat si nu am gasit nimic.

Ca sa fie o seara si mai reusita a lipsit un pic de spectacol pe genul porno :) dar din pacate nu pare genul. Cam ca nevasta-mea O-o

 

Per total m-am simti bine si ma gandesc sa mai revin.

Motivele pentru care as reveni ar fi ca am gasit loc de parcare si nu m-am intersectat cu multa lume pe scari )

Personal ma enerveaza sa dau socoteala unde ma duc si ce fac.

Motivul principal insa ar fi ca este o atmosfera linistita si ea este foarte calma. Poate ca am fost destul de tarziu la ea. Merci Corina.

Restul detaliilor corespund cu relatarile celor dinaintea mea. 

Era sa uit: a zis ca lucreaza la orice ora dupa cum are timp. Sper sa nu fi inteles gresit. Deci daca raspunde la telefon probabil ca poate ajunge la locatie.

Si acum notele:

 

Locatie: 8

Aspect: 8 

GFE: 8

Normal: 8

Halatul: 150 RON (1 ora)

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare.

 

Am fost la Corina.

I-am dat un SMS pe la ora 23:30 si mi-a dat un apel peste vre-un sfert de ora.

Am vb la telefon, mi-a spus ca ma asteapta.

Am ajuns in zona Mariott, cum au mai descris ceilalti. M-a indrumat catre scara si mi-a spus codul de la interfon.

Am ajuns acolo la 00:10 cred. Mi-a deschis simpatica. Imbracata cu chestia aia alba. Apartamentul parea curat, era noapte cum am mai spus. M-a invitat in dormitor, si acolo era curat, un prosop destul de mare pe pat rulat.

Nu am mai facut dus, veneam de acasa spalat gata. Si ea era spalata ca atare am inceput sa ne "apropiem"

Corina are un corp foarte frumos si niste sani dementiali, cel putin mie mi-au placut foarte tare.

Mi-a spus ca in oferta nu mai este anal, asta m-a cam intristat, ca are si un cur foarte apetisant. Asta este. Mi-as fi dorit sa o penetrez in curul ala....

Cum nu sunt un fan al oralului cu prezervativ, ea totusi a supt-o un pic, cu mica atentie pe langa, la solicitarea mea am trecut la normal. Ea deasupra. Mie mi-a placut cum i se vad sanii din pozitia aia. Apoi un pic de caprita, un pic de umeri craci, misionar, iar niste umeri craci, dar placandu-mi sanii, ne-am reintors la misionar si am cam terminat acolo. La pozitia umeri craci nu prea am avut succes :(

Mi-a scos prezervativul si m-a sters cu 3 servetele umede, dupa care m-am dus sa fac dus. Baia curata ca si dormitorul, fara mirosuri sau alte prosteli. Peosopul foarte curat, ....

Avand in vedere ca era deja tarziu, am platit 150 ron, de 2 finalizari, dar am stat numai 1, sanii aia merita banii :) Poate data viitoare imi face o reducere :)

Per total Corina foarte discreta, un corp foarte frumos, cur si sani de exceptie, o mica burtica, dar chiar mica, 1 cm, nederanjant. Atitudine frumoasa. Cum m-am dus sa fac sex si nu sa ma sarut nu m-a interesat GFE desi ea m-a cam pupat, e o dragutza cum ziceam. Sa zic si de note !

 

Apartament- 9

Corina - 8

Igiena - 9

Oral, cred ca poate, cum pe mine nu ma pasioneaza cu prez si totusi a prestat ceva....fara poate ca e bine zic, nu pot sa dau o nota

Normal - 8

Anal, desi as fi vrut, a zis ca nu face

GFE....nu m-a pasionat

Sanii si curul 9+

Cadoul 150 ron pentru o ora

 

Cam atat.

Avand in vedere cele 2 atuuri ale ei precum si bunul simt si igiena eu o recomand si o sa revin, da o sa stau 2 numere :)

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pe forum...
  • Oras:pe forum...
Corina  

 

Nu stiu ce naiba ma apuca si ma abat de la listele mele si mai patesc si chestii mai ciudate.

Am iesit cu niste prieteni prin centrul vechi, alcool si alte alea, salon masaj Tepes Voda si ma roaga un prieten sa ii predau camera de la Double Tree ca el pleaca si nu mai ajunge la hotel.

Plecam de la bordelul de pe Tepes sa predau camera, dar imi incoltise in gind ca este inca devreme la ora 1.30. Incerc pe la Evelyn outcall si alte fete de outcall, ca tot aveam camera, pe la Andreea Rebeka dar nu mai lucra la ora aia. Am mai sunat si la Lora puisor dar  dar la tel nu raspundea iar la  PM am primit raspuns a doua zi.In concluzie nici vorba  de succesuri.

Nu am gasit nimic ,predau camera la  taxi  si spre casa . Mai verific odata  forumul si vad anuntul Corinei, citesc putin ,sun , programez, si hai la Marriot.

Locatia  - apartament 2 camere cred ,este curata etaj inferior mobila noua, baie curata dar cheala un singur gel de dus, nu stiu daca era hh in caz ca te taia ceva.Prosop mare curat.

 Pe  mine m-a asteptat domnisoara din poze, mai exista cineva prin casa colega de sex feminin a mentionat domnisoara.

Fata destul de pragmatica si totusi cred ca ghidata de cineva dar asta nu ma intereseaza si nu este treaba mea. Am mentionat acest aspect deoarece mai are multe de invatat si de cizelat daca vrea sa continue  in meseria asta si probabil persoana care o ghideaza acum nu este cel mai bun sfetnic :)

Am intrebat ce,cum unde si am preferat pachetul de 250 curios de veleitatile mele de dominator.

Glumesc, ma depaseste aspectul am vrut doar un deepthroat mai dur, putin face fuck niste sfircuri strinse putin mai tare si cam atit. Nu pot sa palmuiesc , scuip , injur  sau sa domin psihic pe cineva. Dar la oral ma mai ia valul si am zis sa nu am probleme de executie din partea domnisoarei.

Am stabilit , ne-am spalat si in camera ne-am apucat de treaba. Sarutari pe corp si am trecut la oral cu deepthroat, dar din pacate fata nu il poate sustine foarte mult timp .

Mai simti si dintii, mai foloseste si mina, dar pina la urma cu mari temeri de a nu fi zgiriat am terminat dupa vreo 20 de minute.A fost un CIM cu swallow partial din greseala cred.

In pauza am mai discutat despre una despre alta  destul de simpatica dar totusi lipseste ceva dar la 20 de ani mai ai timp sa te formezi.

Al doilea nr. a decurs cam tot la fel cu o tentativa din partea ei de normal dar cind a simtit gigel prezervativul a fugit. Am revenit la oral si gigel a trecut la datorie unde a si cazut dupa vreo 10 minute. De data asta  fata a sustinut rar momentele de deep , nu am mai avut parte nici de CIM dar nu a fost un oral rau, pacat de aceeasi dinti si mina care il sugruma putin cam tare pe Gigel.

In concluzie  fata inca nu stie ce inseamna sa fie submisiva, nu are nici o treaba, executia oralului trebuie  imbunatatita.  In rest numai de bine.

 

Locatie  -  8 baia slab dotata

Aspect  -  8

Oral  -  8  pentru ca sa straduit la primul numar

Atitudine  -  7  citeva lacune si lipsuri ,dar perfect nimic de reprosat

GFE  -  7  Cred ca eram eu obosit este numai vina mea :)

Igiena  -  10

 

Nu este de evitat este de educat , cred ca are viitor dar depinde de ea daca va fi apropiat sau nu va fi.

Eu nu cred ca mai revin deci nu pierzi nimic daca ma injuri draga Corina

Nu te supara poate reusesti sa privesti recenzia asta ca pe un pas inainte :)

 

 

Rocker  27
  • Like 8
  • Minus 7
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

            Times New Roman, 12, la un  rând si jumătate, astea sunt reperele recenziilor care sunt obişnuit să le scriu. Astăzi în jurul orei 12:00. Numărul din topic, sunat, programare în 45 de minute. Ajuns, multe bănci taman bune pentru a retrage din bancomat, vis-à-vis de Marriot, o locaţie cam mediocră, spre sordidă. Mi-a răspuns Corina, fata din poze, aş prefera-o cu părul scurt, într-o costumaţie ce lăsa să se întrevadă sânii extraordinari. Evident, piesa de rezistenţă. Eu unul, nu pun prea mare preţ pe ţâţe, dar acum mă văd nevoit să dau Cezarului ce-i al Cezarului ... ţâţe. Duş într-o baie cam săracăcioasă, ca de altfel întreaga locaţie, mai puţin patul. Multă agitaţie pe hol şi în alte camere.

            Corina nemachiată, multe coşuri, prefer o atitudine naturală şi asta mi-a fost furnizată. Cu toate astea, o prezenţă plăcută, am stat o oră plus prelungire încă una după ce am cunoscut-o (frugal) pe Corina. Epilată la păsărică acum 2-3 zile (prefer asta ca să nu cred că fut o pre-nimfetă), the perfect girl-next-door. Ai ce vorbi cu ea, mai ales în timp ce se ocupă cu mâinile de sulă. Şi după aia. Cică 20 de ani. Pare a avea mai mult. Sună a 22 de ani. Nefiind un fan al oralului am optat pentru normal, ea deasupra, poziţie în care se mişcă bine. Fără îndoială, capra o surprinde cel mai bine. Am nevoie de ceva mai mult timp pentru a o identifica cu adevărat.

            De revenit ? Fără îndoială că da. Sexul ca sexul ... dar ştie să se comporte şi înainte şi după. GFE ... aproape 9. Aş fi preferat-o outcall, dar nu sunt aşa de pretenţios. Asta înseamnă ... ăăăă ... de revenit. Eu apreciez mai mult atmosfera decât acţiunea în sine, pentru că am sula perpetuu sculată.

 

Locaţia : de căcat, ar merita o schimbare, patul excelent ... 6

Contact : numărul din topic

Program : din câte am înţeles, foarte variat, în funcţie de facultate (ăsta chiar e un plus)

Oral : nu sunt fan, nu mă excită deloc

Normal : protejat,  misionar, ea deasupra, într-o parte, capră (mişto), nu comentează şi pare foarte aptă în arta de a vinde iluzii, plus un posibil orgasm ca urmare a intensificării kiss-ului şi a masturbării (ei) din partea amândurora ... 9, finalizare pe bazinul ei

Aspect : 1.65 m, kilogramele nu contează fiind numai bune, o fată absolut obişnuită cu sâni aproape poetici, namachiată (un +) ... 8

Oral : nu a fost cazul, nu sunt fan

Anal : mă scârbeşte

GFE : aproape FK, săruturi din plin, o prezenţă foarte plăcută, nu se grăbeşte cu toate că nici eu nu am depăşit timpul, conversaţie destul de inteligentă ... 9

De revenit. Eu aş vrea şi un abonament.

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare tuturor !

 

Dupa mult offtopic, sparg gheata si scriu o mega recenzie:

 

Fiind atras de pozele Corinei am zis ca trebuie sa ii fac o vizita dar mai intai sa cautam recenziile bajetilor de pe forum sa vedem daca fata este ok... Ghici ce, numai offtopic si mullt bull s**t, abia ce gasesti sa citesti o recenzie de acum cateva luni si aia vai de capu ei...

 

Initial am avut emotii din caza ca nu prea ai ce citi dar am zis ca hai, ma risc:

Vizita a avut loc mai exact Marti pe 4 Noiembrie stabilit cu o ora in prealabil. Locatia este langa Cec Bank vis-a-vi de Hotel Marriot. Se ajunge foarte usor iar in multe cazuri nu sunt locuri de parcare

 

Ajuns la ora stabilita sun, imi raspunde foarte repede si cu voce placuta. Sun la interfon, ajung in fata usii si: Cioc Cioc

Imi deschide usa, intru si am ramas placut surprins: Corina ma astepta un Lenjerie Alba si Tocuri

Un lucru s-a notat instant: Those TITS and that ASS mmmm !

Eu initial aveam emotii pentru ca era prima vizita si nu stiam daca ma voi intelege cu ea... Surpriza placuta este ca ai ce comunica, subiecte se gasesc imediat si isi arata interesul dar cel mai important este ca se face placuta !

 

Sunt condus in camera de actiune unde am ramas putin dezamagit din pacate, camera este simpla: Dulap, radio, pat si un calorifer care era cald !

Dush nu am facut pentru ca eram proaspat de acasa asa ca dupa ce am schimbat cateva subiecte imi propune sa imi faca un masaj de relaxare... Unde am zis "DO IT" !

A inceput bine si s-a terminat foarte bine masajul combinat cu ulei (nu stiu ce fel de ulei)... Un lucru e clar, se pricepe si e foarte relaxant ! (desii nu sunt eu mare expert in analiza masajelor, eu unu m-am simtit super bine)

 

Dupa punerea in miscare a sangelui am zis ca trebuie sa dam drumu la treaba... asa ca am rugato sa ma lase sa ma distrez putin cu Sanii si Fundul ala Smecher !

O pun pe burta si ma bucur de corpul ei tanar si de bucile alea smechere din care nu ma mai saturam, vroiam sa iau si la pachet dar eh, nu se poate...

Dupa ce am muscat din buci am zis ca trebuie si desert... am rugato sa se intoarca ... ... ... Bagat direct capu intre sani si "ma sufocam" de bucuria lor... Dupa putin timp am vrut sa dam sutienul jos ca sa pun mana pe "The Real Deal" si ghiciti ce: Erau atat perfecti (din punctul meu de vedere) incat i-am smotocit pe intreaga vizita, aproape ca nu exista moment in care sa nu pun mana pe ei !

 

Fiind incins si motorul atinsese temperatura optima de lucru am zis ca vreau sa gust Savarina... Timp de 15 minute nu m-am dezlipit de ea, imi placea foarte mult si are niste forme unice !

Cand am atins abia jumatate din nivelul de satisfactie am zis sa punem caciulitza si sa trecem la Normal pozitia Misionar.

Fata s-a umezit natural, nu a avut nevoie de lubrifianti iar senzatiile erau tari ca la reclama cu ciocolata ROM...

Nu m-am grabit, lent si foarte excitant unde s-a intamplat si un FK de vis cu multa atentie si implicare.

FK + Normal + Sanii aia Smecheri => Finalizat in caciulitza unde am ramas imobilizat 5 minute din cauza placerii

 

Ma ajuta sa ma igienizez si mai stau 5 minute langa ea, schimbat una doua vorbe dupa care ii propun sa facem un dush un doi

Ok e timpul sa vedem cum se prezinta baia: Curata + Prosop Curat + Papuci si Gel De dush

Apa calda a venit imediat si incepem sa ne spalam unii pe altii... Senzatie foarte placuta !

 

Ajungi inapoi in camera sare pe mine si se lipeste cu TzaTzele alea smechere de unde unde s-a trezit soldatul adormit in filmu "Gone in Sixty Seconds"

Vazand ca imi place, a frecat domnu soldat cu Sanii cei frumosi unde s-a si facut tare ca piatra...

I s-a pus protectie pentru a nu fi accidentat la locul de munca si i s-a acordat atentie atat lui cat si bijuteriilor cu incercari reusite de Deep !

Ahhh ce senzatii !

DAR, vroiam sa ma mai bucur inca o data de cateva privelisti asa ca am rugato sa stea din nou pe burta si... ... ... Un moment de reculegere: Aaahhh curu ala ce mai muscam din el ! Asa ca am rugato sa facem upgrade spre Total. (fiind incepator)

 

Fuge la baitza si face ITP-ul (Inspectia) dupa se intoarce in camera si din Doggy Style incepem pentru prima oara (pentru mine) un Sex Anal al naibii de placut !

Foarte excitant si chiar m-a atras !

Usor usor pana se obijnuieste si ea dupa care incep sa pompez si sa imi lipesc mainile de sanii aia bestiali de care nu ma mai saturam...

Fiind prima oara Anal + Sanii aia SMECHERI => Nu am mai rezistat si am finalizat "In That ASS " !

Sa fiu sincer ? Parca tot la Normal e mai misto

 

Raman in pat, ma ajuta sa ma igienizez si raman vreo 5 minute si ma gandeam la "Cai Verzi pe Pereti"

Intr-un final decid sa ma scol din pat ca un bosorog de 50 de ani, ma imbrac ca o baba de 60 de ani si aproape ma taram sa ajung la usa...

Ne luam ramas bun + Pipici si cu siguranta voi reveni !

 

Note:
Locatia: 8 (simpla, fara mari pretentii, dar patul NU scartaie)

GFE: 9,5 (Am avut emotii si nu stiam daca ma voi intelege cu ea, mai mult ca sigur nota va creste data viitoare stiind care cum e treaba)

Oral: 9.5 (Am avut parte de un oral scurt cu atentie la Bijuterii si incercari de DEEP Reusite si placute)

Normal: 10 (Lent, Excitant, S-a umezit Natural, S-a inteles foarte bine cu domnul Soldat)

Anal: 10+ (A fost prima oara unde a fost o experienta Unica si Foarte placuta, Voi incerca din nou !)

FK: 10+ (Se implica, Isi arata interesu, Umed si Excitant)

 

Halatu: 350 lei pentru 105 Minute Door to Door + O Cutie cu ciocolata "Merci" / O Investie foarte buna !

Ajuns acasa am adormit instant si m-am trezit neintors + O foarte buna dispozitie in urmatoarea zi.

  • Like 15
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu atatea poze, si aici si la concurs, eu am cam simtit nevoia unui rezumat. Asa ca, dupa vizita efectuata, iata-l

Poze  (mi-am permis sa selectez cateva din posturile ei anterioare)

 

 

 

 

 

post-84478-0-32641500-1415727473_thumb.jpg


Servicii prestate si tarife:
Sex oral neprotejat/protejat ,sex normal in orice pozitie,masaj profesional si erotic,french kiss,69,cunilingus,deep... pt 200 ron/h

La aceste servicii se pot adauga anal, alte fantezii, role playing pt un extra de 50ron/h (total 250 ron/h)

Lucreaza "exclusiv la pret de ora".
Face si deplasari "la pretul de 250/h in zone centrale sau 300 daca distanta e mai mare"


Modalitate de contact
Programari telefonice la numarul 0733205070, postat recent (https://nimfomane.com/forum/topic/21100-corina-0734461079/page-13?do=findComment&comment=520466) diferit de cel din titlu.

Coryna, daca vrei sa ramai doar cu acesta, poate ar fi bine sa contactezi un admin pentru actualizarea lui si in titlu.

Program de lucru:
De la 14:00 la 00:00 de luni pana joi, vineri si sambata de la 15:00 la 6:00 dimineata
Programul mai poate suferi modificari si din cate am vazut le anunta pe forum.

Locatia:
Vizavi de Marriott, langa CEC Bank, impreuna cu inca o colega
 


Si odata rezumatul terminat, sa va povestec si cum a decurs vizita...

    Dupa ce am sunat la 0733205070 si am reusit, din prima, sa fac o programare de o ora, a urmat SMS de confirmare la 30 minute si telefonul pentru detaliile de access, odata ajuns in zona.
Am facut cunostiinta, apoi am fost invitat intr-una dintre camere, intrebat daca doresc ceva de baut si am inceput sa discutam un pic despre serviciile disponibile. Odata lamurit acest aspect (vezi rezumatul), m-am cerut la dus si in timp ce s-a dus dupa prosop, am trecut la dezechipare.

 

    Camera spartan mobilata (dulap, pat, scaun pentru haine si atat), din pacate fara oglinzi pe dulap, dar era curata. Odata cu prosopul mi-a fost inmanat si un gel de dus :hmmm si....am ajuns la baia dotata tot la nivel de strict necesar. Una dintre usile cabinei de dus am descoperit ca e mai bine sa o las trasa, asa cum am gasit-o , dar apa era calda asa ca am trecut si peste hopul asta. Doar cu prosopul am avut o mica strangere de inima avand un iz de uscat in bucatarie, la "caldura de aragaz".
Per total locatia mi-a lasat o senzatie undeva intre camin studentesc si spital, dar nu de asta venisem, asa ca dupa ce s-a intors si Coryna de la dus, ne-am intins pe pat.

    In timp ce eu ma bucuram mangaindu-i si sarutandu-i sanii frumosi, Coryna a inceput cu saruturi mici pe gat si corp coborand catre junior. A inceput sa il alinte si cu sanii pana cand a fost gata pentru prezervativ (cf. alegerii mele). A urmat un oral, fara maini, presarat cu lins si alintat varful, cu o usoara senzatie de miscari mecanice, dar suficient de bun incat sa il faca pe junior sa atinga cote maxime.
    Am inceput normalul in misionar, apoi incrucisat, din lateral si pe la spate. Mi-a facut placere sa muncesc mai mult eu, pana inspre final cand am rugat-o sa se aseze on top ca sa ma pot bucura complet si de sanii ei.
    Dupa o scurta igienizare, timpul fiind pe terminate, dus si echiparea, fiind practic gata cu cateva minute inainte de incheierea orei.

Notele, pe scurt:

Locatia: 7 (dar curata)
Aspect: 8 (un pic mai "fit" si formele ei frumoase ar fi fost mult mai bine puse in evidenta) , sanii 9-10 (cred ca pozele de mai sus spun totul)
Oral: 8
Normal: 8
GFE: 8 (desi FK e in meniu, la aceasta intalnire nu "s-a legat")

Halatul: 200 ron/h

  • Like 10
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Paul Newman spunea ca "why go out for a hamburger when you've got stake at home?". Cum acasa se pare ca friptura nu s-a materializat inca, de vina este postul, cred ca am gasit un hamburger pe care merita sa il consumi de mai multe ori. De-a lungul a mai multe vizite am reusit sa o cunosc mai bine pe Corina si pot sa spun ca chiar daca atitudinea ei a oscilat (ca la orice femeie, constanta e remarcabila dar lipseste cu desavarsire), per total raporturile (de toate felurile) cunosc un trend ascendent. Ma surprinde faptul ca in orgasmele logoreice pe care le incearca (ce-i drept rar) nu devine enervanta, cel putin pentru mine. Raportul calitate/pret este satisfacator din punctul meu de vedere.

Cred ca s-ar mai putea realiza imbunatatiri la capitolul locatiei. Cateva perne si doua noptiere sunt aur atunci cand nu le ai. Deh ! Daca le-am avut intotdeauna nu le-am simtit lipsa niciodata. Dar nici iarna nu e ca vara. Temperatura pare a fi optima, cel putin ultima data cand am fost. La adapostul a 28 de grade Celsius si a doua minunatii de tate cum are Corina consider ca iarna se poate trece fara probleme. Zacusca si muraturi pot sa aduc de acasa. Si acum notele revizuite, oricum nu mai tin minte care au fost primele note, asa ca :

Fata : 8, pentru ca nu imi place sa dau note mari la aspectul general, oricum trasaturi relativ armonioase si placute

Locatia : 6, spartan dupa cum spunea un tovaras de aventura intr-un post anterior

Atitudine : 9, orientata catre client, insa mie imi place sa stau sa ascult vorbele oricui (pentru o limita rezonabila de timp) asa ca ma enervezi foarte greu chiar daca spui cele mai spectaculoase ineptii, atat timp cat folosesti un libaj colorat, inedit

Sani : 10, nimic de spus, numai un Dumnezeu meticulos poate crea asemenea opere de arta

Oral : nu am avut parte

Normal : 9, face tot posibilul sa multumeasca partile contractante

De revenit : sigur ca da

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare,

 

Am fost si eu ieri la Corina si pot spune ca a fost o experienta placuta. Am facut programare, am ajuns időt la locatie ,care este ok, curata cu un pat mare. Corina era intr-un body negru care ii punea in evidenta fundul.

Dupa igienizare am platit 250 ron Ptr o ora cu sex anal, actiunea a inceput cu un oral bun cu incercari reusite de deep,Dupa care am trecut la anal pe la spate , am inceput usor apoi marind ritmul fara nici o probléma, asa am si finalizat.

 

A mai urmat o igienizare si apoi nr 2 inceput la fel cu oral si terminat cu normal in pozitii diferite,ea deasupra,misionar. A fost o experienta placuta cu o domnisoara draguta, fara fite si cu niste sani extraordinari, printre csi mai frumosi in topul meu.

Note:

 

Locuinta : 8 curata, discreta

Aspect : 9, draguta dar pentru sani 10 cu felicitari

Atitudine:9 vorbareata, atenta la nevoile clientului

Oral : 8 ok dar fara a fi iest din comun si nu face finalizare orala

Normal:8.5 am avut impresia ca nu prea ii place deasupra,dar in rést ok o pasa destul de effajta cu labii mari

Anal: 9 curat fara surprize

 

Per totál eu recomand.

Era sa uit nu lucreaza decat la ora, 200 ron anal inca 50.

 

Spor.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

urios sa o cunosc pe Corina dupa certurile care au fost aici si cum pula nu se suge singura si aveam chef de un oral am contactat-o, am stabilit sa ne vedem in 15 sau 30 de minute, nu mai retin, si am pornit spre Marriot. Locatie este destul de usor de gasit, te indruma cu rabdare, un apartament cu 3 camere, mobilat minimalist. Baia e ok, e dotata cu geluri de dus, am primit si un prosop curat.

 

Corina m-a intrebat daca doresc ceva de baut, am cerut un ceai, care mi-a fost adus ulterior de Adelina, imbracata in craciunita, foarte sexy :). Este foarte vorbareata, dupa cum a recunoscut si ea. De, e olteanca :)). 

 

Oralul a fost bun, umed, cu atentie la zonele adiacente.

 

 

Note:

 

Locatie 8.5

Aspect 9

Oral 9

Normal n/a

Atitudine 9.5

  • Like 10
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare fratilor pofticiosi,

 

Astazi, putin plictisit si atras de formele apetisante ale damezei, ma hotarasc s-o sun. Sunt putin sceptic la`nceput, ea neavand o recenzie a la manual, dar totusi indraznesc. Cu ceva emotii si indrumat de d-ra gasesc pana la urma locatia ( are ceva probleme si ea cu orientarea, a precizat ca locatia este noua pentru ea ). Mi se prezinta d-ra, aspectul este cel din poze, fara alte modificari/adaugiri* de kg. Este o tinerica frumusica(la vreo 20 de anisori), corp frumos, iar ca atuu principal, clar, sanii. Naturali, indrazneti si de marime generoasa. Mi-a prezentat de la`nceput oferta doar de oral si masaj erotic ( o problema temporara la pusy). Masajul erotic...e mai mult cu numele, dar atmosfera este foarte placuta, pluseaza cu sarut pe corp si fk neintretinut care compenseaza oarecum lipsa ondularii corpului necesar unui masaj erotic. Banuiesc, ca este la`nceput, ii place ceea ce face, dar mai are nevoie de ceva experientza. Oralul, ca pentru el am fost, executat binisor, incercari de DT, nimic porno, putina atentie la oua... si, cam atat. Foloseste cam mult dintii, in rest, totul ok. Dupa finalizare, dush, si un masaj de relaxare... mai mult de completare a timpului. Am cerut un al doilea oral dupa masaj... facut mai mult in graba din cauza orei tarzii -- acesta din urma nu se poate nota. La ambele finalizari s-a speriat de ejaculare, asa ca in loc de CIM, COF, am primit un COB (come on balls ).

Juriul a decis:

Prestatia per total: Mediu, 8

Oral: 8

Aspect fata: 9

GFE: 9

Cadoul 250 lei pentru 1:30h door to door. ( Lasati de mine, ea a precizat ca e 150 ora)

De revenit, are multe de invatzat si de oferit !

 

:bandit La cat mai multe ejaculari !!! :bandit

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Silicon Valley
  • Oras:Silicon Valley

Astazi am avut parte de o experienta foarte interesanta cu domnishoara corina. In aceasta saptamana am vb cu un bun prieten si am hotarat sa mergem sa ne facem de cap la domnishoare, insa nu oricum si amandoi cu aceeasi fata. Am luat eu la cautat de oferte si mieruci seara gasisem sa mergem la Maya de pe decebal Sunat, programat, stabilit detalii legate de pret, lcoatie si cum vrem sa se desfasoare oscilitatiile si ajunsi in fata domnishaora Maya ne-a dat o teapa de zile mari nemairaspunzand la telefon. Imediat a doua zi dupa ce am postat in rubrica dp despre patanie, Corina mi-a recomandat o noua fata, la care am incercat sa sun, si sa trimit sms, insa fara reusita. Vazand ca nu am avut succes nici de aceasta data, Corina a spus ca si ea accepta astfel de experiente si e doritoare de senzatii tari, astfel azi dupa masa am sunat, am stabilit si in seara asta am infaptuit un threesome de zile mari. La mine si tovarasul meu a fost a 3a experienta de genul acesta, insa cea mai buna de departe. Ajunsi la locatie, udneva in zona pietei constitutiei, am urcat la apartamentul domnishaorei (jos la bloc este portar insa este un mos simpatic care te intreaba unde mergi). Ajunsi sus, am fost intampinati de Corina pe tocuri si imbracat sexy. Dupa ce am fumat o tigare si am baut un pahar cu apa, purtand discutii despre sexperiente, am aflat cu placere ca domnishoara de abia astepta o astfel de actiune, fiind foarte entuziasmata de un double fuck cu dubla penetrare, ba chair s-a uitat la un film inainte. Fiind entuziasmati toti 3, am mers la un dush scurt dupa care am inceput fuckul. Eu si tovarashul eram intinsi pe pat si corina a inceput cu un preludiu bun, sarutari pe corp la amandoi, Imediat a inceput sa ne ia  la supt, un oral bun inceput incet si continuat cu lins pe oute si deep adevarat, Le-a luat pe ambele in gura pana la maduva, si a inceput sa faca mouth fuck in adevaratul sens al cuvantului. Dupa ceva minute de supt, am inceput treaba serios. Prietenul meu a pus-o capra si eu ii dadeam in gurita, toata schema fiind efectauta ca la carte, After that, am luat-o si eu capra si el a stat la supt. Dupa, el a inceput s-o futa pe o parte si eu m-am pus deasupra capului ei si am inceptu s-o penetrez in gura, acesta fiind primul moment oau al serii. Dupa asta, am infaptuit duba penetrare, axa vagin anus, eu vagin, tovarashul anal pe la spate. Dupa, am inversat rolurile si a iesit destul de bien treab si la capitolul acesta. Din noum ma repet si spun inca odata, dupa, deh, incerc sa mi revin, m-am ridicat cu gogu al meu si i l-am indreptat corinei spre gura, ea sarind in pula prietenului meu si mie fiindu mi supt madularul intr-o pozitie pe care din nou doream sa o execut. Dupa aceasta pozitie, am scos amandoi gumele si am stat sa ne sugra simultan si ne-am dat drumul la laptic pe corpul minunatei Corina, insa fara nici o exagerare, a fost o felatie de final foarte violenta, deepthraot brutal, de zile mari ce sa mai. Toata actiunea durat cam 45 de minute, cu tot cu mici pauza de scos si pus prezevative pt cel care trecea la oral, insa a iesit faorte bne.                                                                              Am fost incantat inca de la inceput de atitudiena Corinei care isi dorea si ea foarte mult a astfel de experienta si totul a iesit foarte bine. In acest caz,  nush cat de relevante ar fi notele, insa o sa ma chinui sa fiu obiectiv. Ca aspect, Corina arata exact ca in poze, nu  enici mica, nici inalta, la fata este o fata normala, sanii sunt dementiali, cred ca numarul 3 naturali, pasa curata, epilata, piele fina cu ten deschis la culoare. Per total la aspect as nota cu 9, pt ca este 100% naturala. La GFE, 10 fara discutii, la oral iar 10, chiar daca nu e cel mai bun oral pe care l-am intalnit, insa a fost executat curat, ca al carte si a fost executat si in anumite pozitii care nu-i permiteau sa aiba cea mai buan pozitie a capului, insa deepthraotul care pe parcurs a devenit facefuck, nu ma lasa sa notez mai putin de 10. La normal, iarasi nu am cum sa dau mai putin, pentru ca nu a refuzat nici o propunere venita din partea noastra, iar la anal, la fel nota maxima, intrucat toata experienta a fost reushita la toate capitolele. Poate faptul ca am finalizat pe corp, si nu CIM sa nu ii confere reputatie maxima, insa nu ne mai interesa aspectul acesta la finalul actiunii.De apartament am si uitat sa mentionez, nimik de reprosat, camera bine adaptata pt asa ceva, baie curata cu tot ce-ti trebuie. 

           Asa ca, cine doreste astfel de experiente, sa nu ezite sa apeleze la Corina. Este foarte important insa ca doritorii se cunoasca de mult timp, sa fie tovarashi, chair sa fi mers impreuna la fetite si sa nu fie pudici. Pt ca daca ecuatia iese, este de zile mari!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astazi am fost la domnisoara Corina.Programarea a fost facuta telefonic,locatia in zona Marriott,vizavi de santierul noii catedrale,usor de ajuns,bloc stradal.Sunt atat de multe poze pe topicul ei incat nu mai are rost sa o descriu,tot ce pot spune e ca pozele sunt reale.Locatia este o garsoniera destul de mare,curata,baia la fel,dotata cu cele necesare.Am primit prosop curat,mers la dus eu,dupa care si ea.Reveniti in camera mi-a reamintit serviciile specificand ca nu face finalizare orala.A inceput cu mangaieri si sarutari,m-am bucurat de sanii ei frumosi,a urmat  un oral neprotejat destul de bun cu atentie zonelor adiacente,incercari reusite de deep.I-am intors serviciul si m-am bucurat de pasarica ei cu buze carnoase.Am aplicat prezervativul si am trecut la normal punand-o caprita,poztie in care am si finalizat destul de repede.A urmat igienizarea,am avut parte de un masaj placut dupa care a urmat al doilea numar ce a debutat cu acelasi oral neprotejat,aplicat prezervativ,trecut la normal cu ea deasupra,destul de implicata,se onduleaza frumos,da contre placute,continuat cu misionar,pozitie in care am si finalizat.

Si acum notele:

Locatie:9

Oral:9

Normal:9

Gfe:8

Tarif: 150 ron/ora

Per total a fost o experienta placuta,prestatia Corinei fiind una corecta fata de pretul solicitat.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Sa revenim la recenzii stimati colegi...dupa ce i-am vizitat colega si ne-am cunoscut cu acea ocazie, iata ca azi am initiat o vizita la Coryna, fiind in zona, pentru o finalizare.

Programat la numarul din topic, locatia stiuta in zona Marriot, toate bune, ma prezint la usa. Din punctul meu de vedere Coryna este o fata ok, comunicativa, de gasca, cu capul pe umeri....stie sa se faca placuta si cauta sa te simti bine in compania ei. Am fost servit cu o doza de cola, stat la o vorba, apoi primit prosop curat si fuga la baie. Apoi mers si ea la baie, igienizat si venit in camera de lucru. Mangaieri si pupaturi reciproce pe corp, are o piele alba si fina, niste sani fabulosi si o pussy carnoasa cum imi place mie. Debutat cu un oral neprotejat foarte bine executat tehnic, atentie la oo, fara cim sau mari artificii dar umed si soft asa cum am cerut. Cerut balonul si luat la normal protejat pe la spate in pozitia mea favorita. Priveliste misto, are un fund tare si apetisant iar pussy lubrifiata natural. Gemete discrete si naturale, nu a durat mult si am capitulat in balon datorita peisajului. :)

Per ansamblu o intalnire buna, peste medie, o recomand. Notele mele sunt:

Locatie 9 este chiar ok cu tot ce trebuie

Aspect 8,5-9 asteptat pe tocuri, rochita sexy transparenta prin care se vedeau bikinii, sani superbi

Oral 8 fara cim, am incercat o singura pozitie

Normal protejat 9 priveliste misto, din pacate am incercat o singura pozitie

Igiena 10

Gfe 9 chiar m-am simtit bine, discutii si comportament

Anal nu face

Cadou 100 lei finalizarea 30 min dtd

Coryna este o fata normala dar placuta si foarte ok ca om, deobicei cand aleg o escorta, nu o fac pe criterii de frumusete sau estetice, eu merg mai mult pe feeling, spiritual si ce imi transmite ca si om... daca este o chimie, restul vin de la sine. :) Spun asta ca sa inteleaga unii colegi de ce poate dau note mai mari... in opinia unora... fiindca am citit critici la adresa mea. Eu nu notez un concurs de frumusete sau domeniul imobiliar, nici nu notez gradul de pornografie al escortei...notez experienta in sine, notez femeia, notez cum m-am simtit alaturi de acea persoana.

Intalnirea cu Coryna mi-a facut placere, m-am simtit ok si am plecat multumit. O recomand.

Seara buna si experiente frumoase sa aveti!

  • Like 17
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

     Dupa o zi f.stresanta dpdv emotional pentru mine ... am simtit nevoia sa ma “razbun” cumva.. si am ales “varianta “ escorte... sa bifez ceva in lista personala... next on the list, Corina! Programarea a decurs foarte simplu prin telefon (la nr din topic), specificand ca sunt un membru de pe forum. Toate bune si frumoase.. adresa foarte usor de gasit, zona Marriot (bineinteles ca m-am invartit un pic..eu si orientarea mea in spatiu), multe locuri de parcare...in fine.. urc.. imi deschide Corina.. o tipa draguta, comunicativa ...intr-un cuvant - placuta! Domnisoara a venit special pentru intalnire, eu fiind primul client .. deja m-am simtit “special”... A urmat o perioada de acomodare, am fost servit cu o doza de Fanta, am socializat... usor, usor intrand in “atmosfera”... Fata a incercat sa ma destinda.. problema cea mare fiind insa EU (eram blocat gandindu-ma numai la problemele personale). A urmat renumitul dus..impreuna... igienizat, prosoape curate, miros foarte placut. Am revenit in “camera de lucru”... unde sincer sa fiu m-am “blocat total”...si m-am facut de ras.. grav! Degeaba a incercat domnisoara cu uleiuri si masaj (facut destul de profesionist), degeaba am incercat FK (se poate imbunatati), mangaieri, oral neprotejat ... chiar si 69 (draguta priveliste si o “prajitura” foarte delicioasa)... degeaba am stricat si doua balonase...psihic eram blocat total!! Intr-un final, am finalizat dupa un oral neprotejat...inapoi la igienizat.. socializat..lasat “cadoul” discret pe noptiera.. scuzele de rigoare din partea mea.. si am disparut! Acum stau si ma intreb.. de ce m-am blocat in halul ala??? (NU e prima vizita la o escorta si NU am m-ai patit asa ceva - NICIODATA) Sa fie oare nerabdarea mea de a o cunoaste pe domnisoara Corina, sa fie oare PROBABILUL - lipsa click- din partea noastra sau sa fie blocajul psihic dupa intalnirea mea de azi (la notar) cu viitoarea fosta sotie?? Si pentru ca trebuie sa respect niste reguli, am sa dau si note (oricum daca mi-as da mie o nota..ar fi un maxim 4 si ala cu indulgenta...). Revenind la note, avem asa:

Locatie: 9.5 (exact ceea ce ai nevoie)

Aspect: 8.5 (niste sani superbi)

Oral: 9 (fara CIM)

Igiena: 10

GFE: 9 (f.sociabila si naturala)

FK: 8.5 (probabil lipsa “click”)

Cadou: 100 RON/ o finalizare

Tin sa precizez ca domnisoara a incercat sa ma “aduca” pe drumul cel bun si sa ma introduca in actiune dar... no way! Oricum, o recomand si cu siguranta voi revenii candva... Corina.. mii de scuze! PS: Cand treceti prin momente emotionale ce va pot afecta “psihic sentimental”.. evitati iesirile la escorte! O seara buna! :(

  • Like 8
Link spre comentariu

  • Oras:n/a
  • Oras:n/a

Dragi cititori ai acestui distins forum, doresc să vă informez că:

 

- odată cu trecerea mea prin minunata capitală, am vizitat una bucată fată - respectiv, donșoara Corina.

 

Dar ca să respectăm „Regulamentul” (primit și prin PM :blushing2 ), voi detalia ...

 

În urma unor discuții prin PM cu titulara topicului, stabilim o întâlnire, urmând ca eu să confirm cu 30 de minute înainte programarea. După ce termin și eu treaba, sun la numărul din semnătură și-mi răspunde donșoara. Îmi confirm dorința de a o cunoaște, nu doar virtual, și după ce GPS-ul mă lasă baltă prin zona Muncii, cu ajutorul Google Maps mă repun pe „calea cea bună” - către mântuire ( zona Catedrala Mântuirii Neamului, calea 13 Septembrie ). Din nou, mi-am amintit subit, de ce nu-mi place Bucureștiul, dar asta este altă pățanie ... În final, parchez și sunt îndrumat către scară, interfon, etaj, apartament ... șiiii ...

 

Se deschide ușa și fac cunoștință cu amica virtuală, de această dată în carne și oase - Corina. Prima impresie nu te dă pe spate, dar cum am mai întâmpinat astfel de situații, am intrat zâmbitor în horă. Fata are un corp frumos, bine proporționat, sânișori maricei și plini, părul ondulat - se vede din poze. Era îmbrăcat într-o rochiță scurtă, mulată, neagră și călare pe toace, ce o înălțau semeț peste mine ..

Invitat în camera de lucru, sunt întreba dacă doresc să beau ceva ... Cum eram cam adormit (motive personale), am optat pentru ... un ness. Prima dată când am băut ness la o escortă, s-a lăsat cu patul șubrezit, dar asta e altă poveste :pepsi . Vorbim de ale noastre și ne acomodăm unul cu altul, fără grabă. După trecerea în revistă a subiectelor comune, cer un prosop și fac un duș scurt, urmat de domniță. În acest timp, fac lumină în cameră, deoarece nu-mi place când e prea întunecat - I must SEEEEeeeee :boob

 

Bun ... Vine și Corina de la duș, ne așezăm în pat și încep să „investighez” subiectele interesante ... O daaaa ! Sânii - piesa de rezistență, dar și ansamblul era foarte bine conturat. Am încercat o abordare mai „user friendly” , dar probabil Corina avea deja stabilită acțiunea:

 

- Cum stai, așează-te ...

 

Probabil trebuia un ritual urmat, așa că mă supun și mă așez în pat, cu fața în sus ... scapă Corina de prosop și începe să se frece de mine - interesant, frumos, incitant, dar mă așteptat și la FK în această etapă, dar nu a fost  să fie. Începe „nivelul de trai” să capete contur și sunt întrebat cum prefer: ON sau OP - optez ON și fata ia în primire, discret, obiectul muncii, contribuind la creșterea „nivelului de trai”. La început am simțit „ceva” dințișori, dar după a fost mult mai bine ... Eu stăteam și savuram, dar nu-mi place să fiu pasiv, așa că cer o „întoarcere”, să am și eu ceva de lins, atins, observat și așa ajungem în poziția 69. În timp ce eu savuram doctorița (știe ea care), Corina se ocupa foarte frumos de nivelul de trai. De 2-3 ori a reușit și un DEEP destul de bine executat, dar fără să să-l mențină mai mult de 2 secunde, maxim: doar in-out. Probabil de un eventual throut fuck - nici nu putea fi vorba :girly . Ne delectăm așa cca. 5-7 minute și cer un protex - Durex!

Montează fata anvelopa și-i cedez locul pe pat. Trecem prin umeri-craci, doggy, ladyontop, alternând ritmul și amplitudinea mișcărilor. În această nouă ipostază, Corina nu a dorit să facem eye contact aproape deloc: stătea cu ochișorii închiși .. și nu înțelegeam de ce ... FK ar fi lipsit, dacă nu o întrebam eu .. probabil îmi mirosea gura, cu toate că sunt de obicei atent la asemenea detalii, dar cine știe. Poate fata nu simțea atracție pentru așa ceva cu mine - nu mi s-a mai întâmplat :no2 . După mai multe tentative de FK, în care fata mă expulza cu limba și încorda buzele, am renunțat ... Am continuat bătălia și am capitulat victorios pe marginea patului, în poziția umeri-craci, folosindu-mă și de elasticitatea saltelei :feet .

 

După finalizarea războiului, Corina m-a dezechipat și am trecut la igienizare: mai întâi eu, după - ea. Am mai schimbat ceva impresii, băut un pahar cu apă, îmbrăcat, achitat și plecat.

 

Per general, experiența a fost una plăcută, cu mențiunea că FK pentru mine reprezintă un mare „Turn ON!”, iar lipsa lui ...

 

Notele:

Locație: 10 - cu tot ce trebuie pentru activitatea desfășurată.

Aspect fata: 9 - corp frumos, și după un anumit timp de acomodare, când începe să zâmbească, devine din ce în ce mai frumușică. :girly

Igienă: 10 - duș înainte, duș după, fără mirosuri sau alte probleme;

ON: 8 - la început cu ceva dinți, poate pentru că nu lubrifiază înainte puțin obiectul muncii. DEEP ok, nu sunt mare fan, dar nu-l poate susține, din păcate :blushing2 ; fără atenție zonelor adiacente!

Normal: 7 - se încordează puțin, poate am fost prea dur ? Îmi cer scuze dacă acesta a fost motivul ; lubrifierea este naturală ! Acceptă orice poziție, în anumite limite.

FK: 5 - de trecere. Din nou, poate a fost vina mea ... notă subiectivă !

GFE: 8 - putea să fie de 9+, dar FK a tras înapoi ! Se freacă de tine, te sărută pe corp, etc.

Anal: nici nu am îndrăznit să întreb, când am văzut cum s-a comportat la normal :no2

Cadou: 100 ron, 15-20 de minute de acțiune. Door-to-door cca. 1 oră! Nu m-a grăbit de loc, chiar din contră - la final, m-am grăbit eu puțin ... Când a ieșit de la duș, eu eram deja aproape îmbrăcat !

 

Recomand, fata este simpatică, oferă servicii ok, dar poate nu am făcut click in bed - god knows ! Eu eram deschis pentru mai mult, aș fi dorit mai multă implicare, dar ea a fost puțin detașată în domeniul serviciilor. Comunicarea înainte de acțiune a decurs foarte firesc și natural, am fost puțin surprins de micile sincope apărute, de FK subțire, de ochii închiși în timpul anumitor poziții.

 

... poate next time ... mai pe la vară, știe ea când :snap

 

P.S:

nu dragul meu plecam in sexcursia de Paste ,daca vrei vino si tu cu noi  :blushing2  :boob

... la țară, la prășit câmpul roditor al patriei, dădător de cele trebuincioase (pălincă, prunată, țuică...)

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...