Sari la conținut

CORINA ZONA ROND ALBA IULIA-BLV BUREBISTA 0768697503 Sms ,Apel sau Whats'App .Incall / Outcall


Postări Recomandate

  • Oras:cuca măcăii
  • Oras:cuca măcăii
19 hours ago, labiii said:

Fara suparare Corina pana acum cateva luni avei 100 dupa ceva timp 150  acum 200 mai pleci 3 luni te intorci cu 250 nu este frumos rusinica suntem aceeasi in caz ca ai uitat  si stim ce pretui ai avut! Le modifici de cate ori te intori de pe unde mai colinzi pe mine unul m.ai pierdut si ar face bine si alti poate iti revi din abureala 

nu te mai duci tu? pagubă-n ciuperci! dacă tot vei avea timp liber, pune mâna pe carte și-nvață să scrii. 

Link spre comentariu
Acum 19 ore, corina0762893581 a spus:

Consider ca 50 de.lei in plus nu este o problema sau nu ar trebuii sa fie . 

 Acum fiecare poate sa isi cheltuiasca banii cum doreste :*

 

Acum 21 ore, labiii a spus:

Corina vin la tine de cand stateai pe langa pasajul Marasesti si erai plinuta dupa ,cand te.ai mutat la Alba iulia "Naturalia "inainte sa pleci in tarile calde "County" 150 dupa 3 luni adica acum   200 Bate la ochi

Coaie lucrezi ? De cat timp nu ti sa mai marit salariu ? Lasa fata sa isi faca treaba … poate sa ceara si de 10 ori peste atata timp cat merita … daca vrei sa mergi pe 50 de lei finalizarea vezi ca se apropie Blackfriday …

Link spre comentariu
  • Telefon: ciocolataaaaa
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: ciocolataaaaa
  • Oras:Bucuresti
La 09.11.2021 la 15:17, corina0762893581 a spus:

Consider ca 50 de.lei in plus nu este o problema sau nu ar trebuii sa fie . 

 Acum fiecare poate sa isi cheltuiasca banii cum doreste :*

Nu pot sa cred ca te-am recunoscut după pasarică! Chiar ma gândeam ca e imposibil sa aibă cineva pasarică ca a Corinei 😍 Ne-am văzut de câteva ori , anal, normal  și am fost satisfăcut maxim! Te pup jos 😍

Link spre comentariu
Acum 3 ore, ciocolataaa a spus:

Nu pot sa cred ca te-am recunoscut după pasarică! Chiar ma gândeam ca e imposibil sa aibă cineva pasarică ca a Corinei 😍 Ne-am văzut de câteva ori , anal, normal  și am fost satisfăcut maxim! Te pup jos 😍

Pupici 💋🌳😁

Link spre comentariu
Acum 3 ore, incepator2 a spus:

Câte julituri ai în genunchi și pe fund, după pozele astea ?

Am ramas cu ceva urme ,dar a meritat :))

Iubesc pozele realizate la lumina naturala ,daca mai este si soare devine un deliciu  :D

Link spre comentariu
  • Oras:cuca măcăii
  • Oras:cuca măcăii
7 hours ago, corina0762893581 said:

Am ramas cu ceva urme ,dar a meritat :))

Iubesc pozele realizate la lumina naturala ,daca mai este si soare devine un deliciu  :D

un deliciu este pizda ta.

nici acum nu-mi vine să cred că acum câțiva ani am avut pizda aia în gură

mulțumesc!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sector 3
  • Oras:Sector 3
La 10.11.2021 la 11:08, lagunaverde a spus:

 

Coaie lucrezi ? De cat timp nu ti sa mai marit salariu ? Lasa fata sa isi faca treaba … poate sa ceara si de 10 ori peste atata timp cat merita … daca vrei sa mergi pe 50 de lei finalizarea vezi ca se apropie 

Ha ha ha ce iti mai place sa fi lingusitor🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 12.11.2021 la 12:17, corina0762893581 a spus:

♥️♥️♥️

Point Blur_Nov122021_125953.jpg

Point Blur_Nov122021_130026.jpg

Point Blur_Nov122021_130053.jpg

Corina crezi că de data asta o ne intersectăm si noi, in luna Ianuare ajung in București o să m ai fii disponibilă? 🤗🤗😍❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Prague
  • Oras:Prague

I was lucky to be able to visit the girl.

Communication Via Whatsapp in english, so i like it. 

I don't need to write about the fact that the girl is nice, friendly, customer-oriented, but I would like to emphasize the uniqueness of her secret, which she hides under her underwear.

I have visited quite a lot girls in different European countries, but such an interesting girl is truly unique!

The apartment, including the bathroom, was clean. She asks what you want and goes for IT.

So, 1 fin - 150 lei - I got oral without protection, and sex in two positions along with FK - girl also has a strong GFE index.

I definitely recommend visiting! 

 

Thx @corina0762893581

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...