Sari la conținut

CORINA ZONA ROND ALBA IULIA-BLV BUREBISTA 0768697503 Sms ,Apel sau Whats'App .Incall / Outcall


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Curios din fire, si cum Corina este de foarte mult pe forum, poze din plin, mi-am spus ca a venit momentul sa ne cunoastem. Cum a bagat si varianta de masaj, si cum spatele meu face figuri in ultimile zile, s-au aliniat planetele si poc, o programare la Corina. 

Ce mi-a placut mult ca este dezinvolta, vorbeste de parca ne cunosteam de ani buni, si treci repede de pragul ala de start. Locatie cunoscuta, Naturalia, am insotit-o la o tigara, ea....pe urma dusulica si poc in pat, pe burta, pregatit de masaj. E si optiunea pe masa, dar cum asteptam si partea de sex de dupa, nu avea sens sa ne mutam, asa ca patul a fost prima optiune. 

Masaj bun, cu ulei cald, frumos, m-am relaxat. Pe urma a continuat cu masaj, eu cu fata in sus, si am avut ocazia sa admir pasarica mult pozata pe aici. Da, interesant, altfel. 

A urmat un ON, misto, cu experienta, se vede ca stie exact cum sa te faca sa te simti bine si apoi final glorios in balon, cu LOT. Imi plac sanii ei, bine proportionati. 

Merci Corina, m-ai relaxat, dar tot ma doare spatele....

Nu dau note, ca nu are nevoie de notele mele. 

250 lei / aproape o ora - masaj cu finalizare NP. 

Si am plecat cu toate la mine, nu mi-am uitat ceasul! 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUcuresti
  • Oras:BUcuresti

Tocmai ce m-am intors de la Corina.

WoW! 

Locatie de TOP.  Foarte Curat, aerisit, luminta soft si sexy. Dus fierbinte, cald in casa. 

Corina 😃 Slin, Sani foarte frumosi, fundulet excelent, micut. Gazda primitoare, foarte atenta la confortul meu. M-am simtit frumos primit.

Masaj FENOMENAL. Imi doream multa atingere si am primit pe masura. Masaj body foarte frumos si incitant. 
Cuni MAXIM . Unul din cel mai bune cuni de care am avut parte pana acum! Frlicitari Corina 😁 Multumesc 😍
Oral Nice! Cu multa pofta si placere. 

Edging Excelent. Corina, m-am dus si tinut exact unde imi doream!

Normal ? Nu stiu. 🙈 La un moment dat Corina isi dorea sa urce e mine LOT, dar nu ma lasat-o. 🙈  Sunt convins ca un pic sa suprat pe mine 🙈 Promit ca ma revansez!

Finalizare 69 , placere maxima pe partea mea.

Cand m-am intors de la dusul fierbinte, Corina schimbase deja asternuturile de pe pat. WoW. Asa da, frumos, curat. 
Servicii de TOP Corina! Multumesc!
Asa ca imi doream sa si platesc de TOP :) 
Ii ofer 400 RON pentru ora petrecuta ... imi accepta doar 350. Frumos. 

Eu clar revin.
Data viitoare @corina0762893581 promit ca vin si cu mult chef de sex! Meriti!
Multumesc!

  • Like 5
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia

Salutare shogorilor 

Inca din capul locului imi cer scuze ca am întârziat cu raportul de activitate in urma vizitei la frumoasa Corinuta. 

Asadar sa ii dam bataie. Săptămâna trecută am stabilit cu stimabila o intalnire pentru luni. La ora stabilita am contactat-o stabilim ultimele detalii si iata-ma la usa ei. Ma întâmpină cu un aer pozitiv foarte joviala si bine dispusă. Servit cu apa stam la o tigara la palavre si pe urma la dus. Foarte atenta a verificat pana si apa sa fie calda ... ce sa mai 10 + la fel ca si locatia. Despre actiune si alte chestii s-au mai tot spus pe aici ... nu intru in detalii inutile sau sa repet ce au scris si altii shogori. Pantru mine principalul motiv pentru care am vizitat-o a fost sa vad si eu minunea de păsărică.... mah fratilor de la mine are nota 11. Pe bune asa ceva nu am intalnit pana acum. Meciul a fost cu de toate timp de doua reprize... faze peste faze oral, normal, limbi , mângâieri ce sa mai nebunie. Desi eram obosit de pe drum m-a facut sa ma simt in al 9 -lea cer. 

Concluziile de final.

Pret bilet 300 pentru o ora totul ok nu m-am simțit grabit nu se uita nimeni la ceas da ne-am incadrat perfect.

De revenit clar doar ca e o mica problema in cazul meu ... distanța dar am primit asigurari ca poate se mai reduce😁😁😁. Shogorilor sa auzim de bine si spor la treabă daca o vizitați asa păsărică mai rar. Propun sa fie trecuta in patrimoniul Unesco😅😅😅.

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...