Sari la conținut

CORINA ZONA ROND ALBA IULIA-BLV BUREBISTA 0768697503 Sms ,Apel sau Whats'App .Incall / Outcall


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 06.03.2024 la 14:21, gingu_adrian a spus:

Hai sa las si eu o recenzie Corinei,ca tot a venit vremea, s-au aliniat si la mine astrele dupa cateva luni de incercari nereusite .... ieri la 20.00 am avut parte de actiune .... si ce actiune ... ( asta ca sa confirmam postul anterior  in care colegul mar90_n se plangea ca nu a avut noroc, ghinionul lui norocul meu 🙂 )

Pt mine Corina e fix ce trebuie nota 9 per total :- lipicioasa , pupacioasa , frumusica , curatica, cu motata nebunica .

Pe scurt mai REVIN cand se aliniaza astrele in viitor, ca tot pleaca inapoi in Germania luna asta .

Halat 300 H- si cand zic ora , chiar a fost o ora de tavaleala pe toare partile 

ON- 9 -il executa bine, as fi data 10 daca era mai deep si cu atentie la sateliti, dar este ce trebuie , scoala din morti soldatul fara probleme, 69 fara mirosuri totul regulamentar si luuuuuung

GFE- 10 - pt mine este ce trebuie, te pupa te atata , te alinta si te mangaie , te simti ca si cu o prietena veche

NP- 10 - schimbat multe pozitii, tavalit bine in fata oglinzii, cu gemete si tot ce trebuie, duce fata mult , nu ne tine pe noi ciocanul cat poate ea duce .

AP- NA -- nu mai face, pacat , funduletul ala demential ar merita un pic de efort .

Locatie - 9 - Garsoniera decenta ,curata, tot ce tb pentru igienizare , apa calda, gel de dus ,prosop curat, actiunea sa face pe o saltea pe jos ,preventiv ca sa avitam scartaitul patului...

Multumesc Corina, spor la ciocane !!

Mulțumesc 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Răspund doar pe whatsapp pentru programari ,nu răspund la apeluri . 
programari doar cu persoanele care au mai fost la mine și pe care doresc sa ii revăd 

multumesc 😘😘😘🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 3/6/2024 at 2:21 PM, gingu_adrian said:

Hai sa las si eu o recenzie Corinei,ca tot a venit vremea, s-au aliniat si la mine astrele dupa cateva luni de incercari nereusite .... ieri la 20.00 am avut parte de actiune .... si ce actiune ... ( asta ca sa confirmam postul anterior  in care colegul mar90_n se plangea ca nu a avut noroc, ghinionul lui norocul meu 🙂 )

Pt mine Corina e fix ce trebuie nota 9 per total :- lipicioasa , pupacioasa , frumusica , curatica, cu motata nebunica .

Pe scurt mai REVIN cand se aliniaza astrele in viitor, ca tot pleaca inapoi in Germania luna asta .

Halat 300 H- si cand zic ora , chiar a fost o ora de tavaleala pe toare partile 

ON- 9 -il executa bine, as fi data 10 daca era mai deep si cu atentie la sateliti, dar este ce trebuie , scoala din morti soldatul fara probleme, 69 fara mirosuri totul regulamentar si luuuuuung

GFE- 10 - pt mine este ce trebuie, te pupa te atata , te alinta si te mangaie , te simti ca si cu o prietena veche

NP- 10 - schimbat multe pozitii, tavalit bine in fata oglinzii, cu gemete si tot ce trebuie, duce fata mult , nu ne tine pe noi ciocanul cat poate ea duce .

AP- NA -- nu mai face, pacat , funduletul ala demential ar merita un pic de efort .

Locatie - 9 - Garsoniera decenta ,curata, tot ce tb pentru igienizare , apa calda, gel de dus ,prosop curat, actiunea sa face pe o saltea pe jos ,preventiv ca sa avitam scartaitul patului...

Multumesc Corina, spor la ciocane !!

Spune ca pleacă înapoi in Germania la Sauna? Pai daca muncește acolo la FKK, analul face parte din meniu, e obligatoriu. Doar daca muncește la puff nu e obligatoriu dar pe sauna da. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, pandispan85 a spus:

Spune ca pleacă înapoi in Germania la Sauna? Pai daca muncește acolo la FKK, analul face parte din meniu, e obligatoriu. Doar daca muncește la puff nu e obligatoriu dar pe sauna da. 

Este sauna club

nu exista loc in care sa te “oblige” cineva sa faci ce nu dorești 🙂

Sexul anal intra la servicii extra ,deci face cine dorește . 
Nimic nu este obligatoriu nicăieri ,prestezi doar ce servicii doresti și te simți confortabil . 
in serviciul de baza intra oral normal . Restul se plătește extra 🙂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, gicacontra2012 a spus:

Corina, sa înțelegem ca cei care nu au ajuns încă la tine, acum încearcă degeaba ? Întreb ca să nu mai insist cu mesajele, dacă nu e cazul. 🙂

Pe tine te as primii cu mare drag dar mereu îți văd mesajele târziu și nu vreau sa deranjez 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru ca sunt întrebata cât o sa mai fiu dispo,pana pe 23 Martie mai stau in buc 

azi pot lua programari de la ora 15:30 la ora 22:00 (2/3 programari maxim ) 

pupici 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De mâine iau și programări cu persoane noi ,eu decid cine mi se potrivește și cine nu . 
daca nu vreau nu vreau . Pe casa și corpul meu EU decid cu cine am contact . 
Programări exclusiv pe whatsapp la nr din titlu 

200 30 de min 

250 h cu o fin și masaj cu ulei cald 

300 h încercam 2 fin 

Iau 2 programari pe zi ,asa ca o sa răspund in limita timpului disponibil . 😘😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am un loc liber in intervalul orar 18:00-21:00 

si nu va mai agitati și ofticați dacă nu va primesc 

va deranjați inutil și instistati aiurea . Dacă nu vreau înseamnă ca am su motivele mele . 
:* 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:slatina
  • Oras:slatina

Tocmai ce am iesit de la Corina

Este o tipa frumusica ,micuta si cu forme perfecte ,cel mai mult mi au placut sanii

Am facut programare de ieri pentru azi la prima ora si am purces spre locatie ,aproape de Timpuri Noi 

 Urcat facut cunostina,fumat o tigare ,servit si dusul de inviorare si sa inceapa actinea.

Eu am ales varianta de masaj cu ulei cald pe care il exectta destul de corect,aproxm 20 de min. M am intors facut preldul cu sanii aia pe care mi arnca in fata,cativa ppicei discreti pe corp ,atasat balonasul si am trecut la pompat...5 min am fost gata :d Pasarica aia e wow . Calmat respiratia,dusul de dupa ,fumat o tigare pupat fata si am plecat . 

Note ca ne trebuie si astea.

locatie 10-centrala,curata,papuci prosop alb ca la hotel,apa la sticla 0.5 doar pentru mine :D

masaj 8-am primit si masaje mai bune dar si mai rele ,misto senzatia ca uleiul este cald

actiunea sexula -8 a mers destul de repede 

aspect - 8 mia placut de Corina ca este naturala, smart si prietenoasa ,mani pedi corespnzatoare,epilata ,fara parfum si ruj ,machiaj minim,tinuta sexxy 

O recmand cu drag si. sper sa  mai prind saptamana asta ca zicea ca este. ultima in Bucuresti 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...