Sari la conținut

0723123337 Studenta noua in orasul tau , salut las si eu un comentariu despre experiența mea cu această Don,soara👍


zeyn90

Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salut eram aseara in cautare de ceva distractie , caut pe public si imi sare in ochi Don,soara Andreea 0723123337 , O sun 150 fin si 250ora ok ma îndrept către ea locație super curata Doamna Stanca 17C , Urc si surpriza Chiar este ce a din poze , O brunetica max 50-55 kg Tatuata super comunicativa adica chiar ai si ce discuta cu ea imi iau o ora începe treaba cu un Oral executat perfect cu ,Piersul din limba chiar te face sa te simti ca nou nascut  dupa La normal Niste Mișcări Profesioniste cum rar mai găsești pe meleagurile noastre  Camera curata miros placut igena 10 din 10 Nota 10 ii dau eu Sigur o sa revin 👍prea buna pentru ce este la noi RECOMAND

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Disponibila
  • Disponibila
1 oră în urmă, zeyn90 a spus:

Salut eram aseara in cautare de ceva distractie , caut pe public si imi sare in ochi Don,soara Andreea 0723123337 , O sun 150 fin si 250ora ok ma îndrept către ea locație super curata Doamna Stanca 17C , Urc si surpriza Chiar este ce a din poze , O brunetica max 50-55 kg Tatuata super comunicativa adica chiar ai si ce discuta cu ea imi iau o ora începe treaba cu un Oral executat perfect cu ,Piersul din limba chiar te face sa te simti ca nou nascut  dupa La normal Niste Mișcări Profesioniste cum rar mai găsești pe meleagurile noastre  Camera curata miros placut igena 10 din 10 Nota 10 ii dau eu Sigur o sa revin 👍prea buna pentru ce este la noi RECOMAND

Este topic deschis deja cu domnișoara.

@cleopatra01 poți te rog să închizi acest topic?! 

Mulțumesc !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...