Sari la conținut

0743770646 Milf blonda senzuala


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în 0743770646 Milf blonda senzuala

  • Oras:Resita
  • Disponibila
  • Oras:Resita
  • Disponibila

Salutare confratilor!

Am vizitat si eu cucoana, anul trecut prin decembrie. Intr-adevar comportamentul lasa mult de dorit. Am apelat la serviciile ei deoarece, in Resita, in perioada aceea aveai putine obtiuni. Desi am vazut multe comentarii negative pe Timis, despre ea, am zis totusi sa incerc... si mare greseala am facut. Am zis ca nu e fufa dinaia de 20 de ani pusa pe graba. Am optat pentru o ora ca sa am timp de un futai bunicel. EROARE... pusa in pozitia mama iedului dupa nici 10 minute ma intrerupe si imi spune ca nu sunt concentrat, ca mestec guma, ca o am cam mare si trebuia sa ii spun de la bun inceput (adica de cand am vorbit cu ea la telefon) si multe altele de care acum nu imi mai aduc aminte. Oricum femeia asta are un debit verbal colosal, cat mi-a vorbit intr-o ora eu nu reusesc intr-o saptamana 🥱, e buna invatatoare de educatie sexuala, pe bune🙂. Ca aspect fizic nu arta rau pentru varsta ei (48 ani).

Clar nu recomand (pentru sex), eventual pentru cei care termina repde. Pentru cei care vor meditatii si/sau discutii fara perdea despre sex reprezinta o obtiune.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...