Sari la conținut

🐍🖤 Sofia 🖤🐍 0799569872


Sofia91

Postări Recomandate

  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila

Bună dragilor, numele meu este Sofia,am 27 de ani , brunetă, o fată cu forme(nu sunt skinny), 170 și 59 kg. De VINERI am sa fiu pentru prima dată la voi în oraș. Ce ține de prețuri și servicii le găsiți în semnătura 🤗IMG_20230211_103021_380.webpIMG_20230211_103021_380.webp

📍🏩 Strada Malinului Nr. 23
 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila

Bună dragilor, doar ce m-am cazat. Disponibilă pentru programări!

🏩📌 Strada Malinului 23 Bloc A1

Detaliile ce țin de prețuri si servicii sunt in semnătură. NU RASPUND LA SMS. Am dreptul în a-mi selecta clienții cu care sa colaborez!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

După prima discuție cu titulara topicului mi se pare cam cu nasu pe sus. Are niște răspunsuri foarte tăioase …sau poate m-am înșelat eu. Rămâne sa văd dacă reușesc azi sa ii fac o vizita și sa îmi schimb părerea 

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Am vizitat o pe Sofia in seara aceasta nu demult am iesit de la ea,este o fata minunata ,in realitate mult mai frumoasă decât în poze,si cu un corp superb ,plus tatuajele foarte tari,serviciile sunt de top ,ON foarte bun cu atentie la bilute, NP la fel de bun ,schimbat câteva poziții ,se implica,se misca bine ,da contre ,geme,simți că faci dragoste nu sex.. ...nota 10++++ din partea mea la tot aspect ,servicii....apropo nu este cu nasul pe sus ,chiar este comunicativă ,respectuoasă si vorbeste foarte  frumos,acum depinde bineinteles cum o si tratezi ..per total cea mai plăcută experienta de până acum cu siguranta ...Este de vizitat clar...de revenit cu siguranta daca o sa mai treaca pe la noi ...multumesc frumos Sofia pentru clipele de vis petrecute alături de tine ...te pup si te îmbrățișez cu drag ❤😋😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
29 minutes ago, Wisdom said:

Am vizitat o pe Sofia in seara aceasta nu demult am iesit de la ea,este o fata minunata ,in realitate mult mai frumoasă decât în poze,si cu un corp superb ,plus tatuajele foarte tari,serviciile sunt de top ,ON foarte bun cu atentie la bilute, NP la fel de bun ,schimbat câteva poziții ,se implica,se misca bine ,da contre ,geme,simți că faci dragoste nu sex.. ...nota 10++++ din partea mea la tot aspect ,servicii....apropo nu este cu nasul pe sus ,chiar este comunicativă ,respectuoasă si vorbeste foarte  frumos,acum depinde bineinteles cum o si tratezi ..per total cea mai plăcută experienta de până acum cu siguranta ...Este de vizitat clar...de revenit cu siguranta daca o sa mai treaca pe la noi ...multumesc frumos Sofia pentru clipele de vis petrecute alături de tine ...te pup si te îmbrățișez cu drag ❤😋😘

Mulțumesc pentru vizită și recenzie,te pup ❤

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Vizitat astăzi  domnișoară,o experienta plăcută, oral bun adânc,umed,atenta la vecini,schimbat câteva poziții fără ca ea să refuze,fără grabă ,igiena și locația ok.O recomand cu încredere însă astăzi are de gând sa  plece.Eu as mai merge pe la ea dac-ar mai rămâne. Păcat că nu știm să avem grijă de fete ca ea.Iti mulțumesc, sper totuși să  te răzgândești. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
23 minutes ago, CR7aurel said:

Vizitat astăzi  domnișoară,o experienta plăcută, oral bun adânc,umed,atenta la vecini,schimbat câteva poziții fără ca ea să refuze,fără grabă ,igiena și locația ok.O recomand cu încredere însă astăzi are de gând sa  plece.Eu as mai merge pe la ea dac-ar mai rămâne. Păcat că nu știm să avem grijă de fete ca ea.Iti mulțumesc, sper totuși să  te răzgândești. 

Mulțumesc pentru vizită si recenzie.❤ Mâine dimineață plec 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...