Sari la conținut

Antonia 0733439027


Postări Recomandate

  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik

Salutare domnilor,astazi fiind intr-o dispozitie de zile mari,dupa ce am sunat la mai multe numere,am dat peste doamna din anunt.La telefon totul ok,fara graba,pret decent,prezentare agreabila a serviciilor asa ca dupa  ce am multumit ptr informatii,la 15 minute am sunat din nou,acelasi comportament civilizatcare m-a facut sa stabilesc o programare ptr ca era libera doamna.Am ajuns la locatie,fata in fata cu Medicina Legala,am urcat si mi=a deschis usa,de fapt am deschis eu ca m-a anuntat sa intrru fara sa ciocan.

Doamna este dragutica,brunetica,nou venita in tara,are experienta cat cuprinde,si bunavointa la fel.Nu este o aparitie dar compenseaza prin amabilitate,si prin atitudine,relativ mica de statura,bine proportionata,varsta in jur de 38 de ani,desi pare mai tinara.nota 8 spre 9

garsoniera curata,baie cu de toate,locatie la indemana deci 9

op,on,np,si fantezii de toate ,imaginatie sa ai 10

anal nu am intrebat

tarif op.np o juma de ora 100,on cu finalizare orala si np 150 nr

ora numai stiu ca eu am inceput cu 150 si am mai plusat ca mi-a placut si am mai vrut

merita ptr experienta si comportament

de revenit,in mod sigur

Alte detalii o sa mai aflati in mod sigur in curand

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik
La 19.02.2023 la 18:55, EdwardMarin a spus:

la fata cum e ? 

Nici Woaw,nici bau bau,depinde de gusturi.

Eu am fost deja de doua ori si am plecat supermultumit de fiecare data.

A doua oara chiar dupa ce am iesit de la Betty,ca sint vecine

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
17 minutes ago, Valjean said:

Nici Woaw,nici bau bau,depinde de gusturi.

Eu am fost deja de doua ori si am plecat supermultumit de fiecare data.

A doua oara chiar dupa ce am iesit de la Betty,ca sint vecine

cum e ca gfe ? eu am sunat o azi dar parea cam rece nu stiu nu m a indemnat sa merg

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Salutare colegi,

Am fost joi la doamna, este fix cea din poze.

Locația curată, vis a vis de medicina legală.

Te suge de îți trage măduva pe carici. Lins peste tot.

La normal da contre. Geme frumos.

Per total a fost o experiența plăcută. 
Este de revenit. 
+ M a așteptat in dressuri și lenjerie frumoasa. 
PER TOTAL ACORD NOTA 9. 
 

Cu stima, 

Edward de la Constanta.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Și eu i am scris pe waap dar nu a răspuns , dar am sunat o și mi a răspuns , lucrează astăzi și nu are un program fix ...din spusele ei cât o tine corpul ..in fine , i am cerut câteva detalii mi le a comunicat  , 100 op/np ,  150 / on  np cu fin orala , 250 ora /op np , 300 h / on np , nu am întrebat altceva dar rămâne la fata locului sa aflu mai multe detalii ce face și ce nu ..😁 spor ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța
Acum 21 ore, Exc... a spus:

Salutare colegi,

Am fost joi la doamna, este fix cea din poze.

Locația curată, vis a vis de medicina legală.

Te suge de îți trage măduva pe carici. Lins peste tot.

La normal da contre. Geme frumos.

Per total a fost o experiența plăcută. 
Este de revenit. 
+ M a așteptat in dressuri și lenjerie frumoasa. 
PER TOTAL ACORD NOTA 9. 
 

Cu stima, 

Edward de la Constanta.

100- oral și normal protejat 1 fin

150-oral nep și normal protejat 1 fin 

250- oral și normal protejat o ora

300-oral nep și normal protejat o ora 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Balcik
  • Oras:Balcik

Fata asta este venita de afara,are o mentalitate proclient asa cum ar trebui sa aibe toate,sa spseram ca nu se va schimba si adapta la jungla urbana mioritica.

Este exact ce trebuie,se dedica cu tot ce stie ,si stie multe,clientului.

Nu este o frumusete rara,dar serviciile sint de top fara doar si poate,eu am fost de cateva ori si din ce in ce mai ok.

Sa aveti spor,sunati cu incredere ,raport calitate servicii, pret imbatabil.  

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanța
  • Disponibila
  • Oras:Constanța
  • Disponibila

Salut , aseară i am făcut și eu o vizita titularei , modalitatea de contact a fost telefonic ,mi a răspuns repede și am programat întâlnirea , de apreciat a fost chestia că avea o programare înaintea mea ce trebuia să ajunga un alt "coleg" de breaslă...cu acordul meu am rugat o să mă anunțe când termină cu respectivul , și m a întrebat dacă poate să mă sune după...i am dat okay ul cum am spus mai sus ...! Am ajuns la locație vizavi de medicina legala , mi a spus etajul și să intru direct ,poftit in casa stat la o țigară suc etc de vorbă ...ea este o femeie cu experiența de peste hotare ce s a văzut când am ajuns amândoi în pat ....a început cu un ON Deep ,atenta la sateliți și chiar mai jos ...îmi desfăcea picioarele să își facă loc sa se simtă în largul ei îi acord nota 10 ...știe să îl facă să se joace cu gogu ..restul va las pe voi sa descoperiți ..gusturile nu se discuta ....după minute bune de oral , am trecut la NP , misionar și ușor umeri craci ...se vede că îi place ceea ce face , că o face cu pasiune ...am explodat ,după am intrat la baie pt un duș ..baia este micuța la fel ca și garsoniera dar foarte curate , aveam prosopul pregătit nou , baia dotată cu geluri etc...am stat o oră în care am achitat 300 , am ales sa facem decât un singur nr dar mai lung ...nu am fost grăbit absolut deloc ,este pro client ...deși am depășit limita de o ora fără să se uite pe ceas sau sa schițeze vreun gest de graba ! 

De revenit : revin cu drag 

PS: prefera să își cunoască clientul înainte să ajungă în pat ...stand la o țigară suc puțin de vorbă ! 

PS2 : cel mai repede o suni pt o întâlnire , cu waap încă nu este sincronizata , dar o să încerce să facă programările și pe waap ! 

Spor la ciocane , și să le aveți tari că doamna duce și îi place ! Succes ! 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721***170
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721***170
  • Oras:Constanta
La 26.02.2023 la 16:08, jerry84 a spus:

Și eu i am scris pe waap dar nu a răspuns , dar am sunat o și mi a răspuns , lucrează astăzi și nu are un program fix ...din spusele ei cât o tine corpul ..in fine , i am cerut câteva detalii mi le a comunicat  , 100 op/np ,  150 / on  np cu fin orala , 250 ora /op np , 300 h / on np , nu am întrebat altceva dar rămâne la fata locului sa aflu mai multe detalii ce face și ce nu ..😁 spor ! 

Eu nu prind ideea cu 100 fin 250 ora..

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici
Acum 28 minute, adimake a spus:

Eu nu prind ideea cu 100 fin 250 ora..

Ideea e că dacă nu curge atunci pică. :D 

Revenind la Antonia

Am fost și pot să spun că la capitolul meserie este peste medie, oralul chiar mișto și nici normalul nu a fost de rău deloc. Ce pot să mai spun, a meritat să o f_t, că dacă nu merita îi dădeam o m_ie și gata.

Sunt câteva aspecte negative dar nu are rost să le amintesc aici.

Per total o experiență de nota 8.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
On 2/18/2023 at 5:00 PM, Valjean said:

Salutare domnilor,astazi fiind intr-o dispozitie de zile mari,dupa ce am sunat la mai multe numere,am dat peste doamna din anunt.La telefon totul ok,fara graba,pret decent,prezentare agreabila a serviciilor asa ca dupa  ce am multumit ptr informatii,la 15 minute am sunat din nou,acelasi comportament civilizatcare m-a facut sa stabilesc o programare ptr ca era libera doamna.Am ajuns la locatie,fata in fata cu Medicina Legala,am urcat si mi=a deschis usa,de fapt am deschis eu ca m-a anuntat sa intrru fara sa ciocan.

Doamna este dragutica,brunetica,nou venita in tara,are experienta cat cuprinde,si bunavointa la fel.Nu este o aparitie dar compenseaza prin amabilitate,si prin atitudine,relativ mica de statura,bine proportionata,varsta in jur de 38 de ani,desi pare mai tinara.nota 8 spre 9

garsoniera curata,baie cu de toate,locatie la indemana deci 9

op,on,np,si fantezii de toate ,imaginatie sa ai 10

anal nu am intrebat

tarif op.np o juma de ora 100,on cu finalizare orala si np 150 nr

ora numai stiu ca eu am inceput cu 150 si am mai plusat ca mi-a placut si am mai vrut

merita ptr experienta si comportament

de revenit,in mod sigur

Alte detalii o sa mai aflati in mod sigur in curand

Sanii cum ii are? Mici, medii? Lasati? Face si fk

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...