Sari la conținut

Persoane disparute, va rugam ajutati


Postări Recomandate

  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

8 Februarie 2023 - tanara 25 ani - Sibiu

https://www.antena3.ro/actualitate/locale/actiune-cautare-angelika-maurer-studenta-disparuta-padurea-dumbrava-sibiu-667325.html

 

chiar daca acest caz nu ridica suspiciuni legate de trafic de persoane, dorim sa il publicam si aici, datorita gestului de solidaritate dovedit de atat de multe persoane. Hope in humanity restored :) 

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 7 ore, statistics a spus:

Oprișenești, orașul Ianca, Jud Braila

Zona aia Ianca - Faurei e FABRICA de curve bossule , acolo nu mai e absolut nimic-nimic de facut  iar curvele si proxenetii sunt deja priviti ca niste modele de succes prin satele alea nenororcite de Baragan   ... saracia extrema le impinge sa plece singure de acasa sa se "realizeze"  , sincer iti spun ca eu unul daca as fi in locul militiei la orice disparitie din zona aia as incepe direct cu verificarea anunturilor si conturilor nou aparute pe publi24  .....   

  • Like 6

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
La 20.03.2023 la 21:16, statistics a spus:

Sefu , deblocheaza-ma si pe mine de la Ignore, vreau sa te intreb ceva in PM - colegul profesore e in vacanta, altfel il stresam pe el .... :lol:  Dupa aceea poti sa ma blochezi la loc , nu e problema 

  • Like 3
  • Haha 2

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
8 hours ago, rechinu00 said:

Sefu , deblocheaza-ma si pe mine de la Ignore, vreau sa te intreb ceva in PM - colegul profesore e in vacanta, altfel il stresam pe el .... :lol:  Dupa aceea poti sa ma blochezi la loc , nu e problema 

man, really? altundeva nu ai gasit sa scrii? :( 

srie-mi unde vrei tu, nu te-am pus la ignore, daca vrei o adresa de mail, vezi in prima postare de pe acest topic

sry, dar aici am sa-ti dau report pt offtopic, te rog eu nu mai continua aici decat daca esti on-topic

noroc

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

15 Aprilie 2023 - Tanara 15 ani - Floresti, Jus. Cluj - comentariile ramase reflecta mentalitatea comunitatii. Cele sterse... ar arata realitatea mai fidel

https://www.stiridecluj.ro/social/foto-loredana-o-adolescenta-de-15-ani-din-comuna-floresti-a-disparut-ati-vazut-o

 

7 Mai 2023 - Tanara 14 ani - Halaucesti, Jud. Iasi

https://www.stireadeiasi.ro/stiri-locale/politistii-ieseni-cauta-o-fata-de-14-ani-disparuta-din-localitatea-halaucesti/

Link spre comentariu
  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...