Jump to content

Discutii/chat Ialomita


Recommended Posts

  • Oras:Ialomita
  • Oras:Ialomita
Posted
1 oră în urmă, futacul1 a spus:

Am sunat eu, 150 tragerea ..   spunea de 69, dar nu am înțeles extra sau inclus în preț..  locația la g100

Mi -e că dacă se încălzește iese iar la stradă 

Asta clar ca iese da pe camera măcar o încerci în toate pozițiile ca are potential

  • Oras:Ialomita
  • Oras:Ialomita
Posted
La 09.01.2024 la 14:22, piter96 a spus:

Salut de tipa aia la ieșire din Slobozia spre ro fert pe câmp știți ceva ? 

Salut, nu a testat-o nimenea ?

  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
Posted
Acum 15 ore, Sory88 a spus:

Salut, nu a testat-o nimenea ?

Am testat-o eu când era lângă poligon, e de treabă, oralul îl face cu prezervativ.. 

A apărut în peisaj?

Posted
Acum 17 ore, Sory88 a spus:

Salut, nu a testat-o nimenea ?

Am trecut acum pe acolo și mai este cu una acolo , frumușică,  e mai plinuta colega ei , dacă o încearcă cineva sa ne lase un nr de telefon  ,ca acolo ne vedem tot orașul când trece pe. DN

  • Oras:Ialomita
  • Oras:Ialomita
Posted
Acum 6 ore, Allexxcm18. a spus:

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-in-oras/i641he106de571302222id3596hg21h0.html

Duduia reala, dar n am timp sa ajung la ea, am comunicat pe wapp, mi a trimis câteva video, e ce trebuie, locație pe langa jandarmerie, zona aia. Daca ajungeți va rog scrieți cum prestează serviciile. 

Pai și ce tarif are și ce servicii ?

  • Oras:Urziceni
  • Oras:Urziceni
Posted
Acum 11 ore, Preacurvaru9 a spus:

Pai și ce tarif are și ce servicii ?

Am vb cu ea inca nu am ajuns la ea,150 finalizarea, 300 ora

Guest
Reputation: 0
Posted
Acum 12 ore, Anonim2013 a spus:

Salut,ceva escorte pe zona,care fac total?

Nimic 


  • Oras:Slobozia
  • Oras:Slobozia
Posted
Acum 2 ore, Gpg21 a spus:

Am fost la domnișoara ! E foarte ok . 

150 fin  cu 250 lei ora . E puțin pufoasa dar e frumoasa , arata bine  sâni mari naturali mișto , oral fara balon executat bine nota 9 a început oralul nu se mai oprea 🤣🤣 am rugațo sa punem cauciuc și trecut la treabă . Atitudine nota 20 nu mă grăbit , nu face nazuri a stat până mă terminat , schimbat poziții de nu știu câte ori , nu a zis săracă o secundă " hai gata ..." Am chinuito 🤣🤣🤣 . Atitudine nota 20 de revenit și de ne iertat . Mergeți cu încredere , curățenie 10 / 10 pat confortabil . Ca locație vis a vis de profi de la piata . Pentru slobozia fata e foarte ok !! Nu că toate care mârâie nu fac aia nu aia ... Fata își dă silința și are servicii bune . Eu voi reveni cu prima ocazie !!! 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare