Sari la conținut

❌ INDISPONIBILA


Postări Recomandate

Reputație: 1708
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 14 minute, Leftereanu a spus:

O fi ciorba mai scumpă la tine dar văd că azi locuri la o masă și pentru mine nu mai ai. Eu voiam și felul doi și desert. Asta este... rămâne pe data viitoare 😂

Te astept cu drag in alte zile, ma gasesti in Timi pana pe 23 august inclusiv 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1708
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Hey scumpilor, astazi intre orele 15:00-20:00 sunt ocupata

Reveniti cu mesaje inafara acestor ore 💋💋💋

Link spre comentariu
Reputație: 1708
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

🕙Program 10:00-22:00

📍Liviu Rebreanu

🌃Deplasari doar la hotel

 

94EDA5BD-AAC2-4150-B9C4-1B7D32EC2757.jpeg

IMG_0229.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
Reputație: 10
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
19 hours ago, Lorena_ said:

🕙Program 10:00-22:00

📍Liviu Rebreanu

🌃Deplasari doar la hotel

 

94EDA5BD-AAC2-4150-B9C4-1B7D32EC2757.jpeg

IMG_0229.jpeg

@Lorena_ Știu că nu-i frumos dar nu mă pot abține 😬, ce vârstă și ce înălțime ai (fără tocuri)

Link spre comentariu
Reputație: 1708
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 4 minute, Domax a spus:

@Lorena_ Știu că nu-i frumos dar nu mă pot abține 😬, ce vârstă și ce înălțime ai (fără tocuri)

Buna. Hahahaaa niciun baiat care m a vizitat si m a avut in fata lui nu a putut sa mi ghiceasca varsta, ce sa zic, mama natura a fost darnica cu chipul meu. 
Iar ca inaltime am 1’67 fara tocuri💋

Link spre comentariu
Reputație: 10
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
11 minutes ago, Lorena_ said:

Buna. Hahahaaa niciun baiat care m a vizitat si m a avut in fata lui nu a putut sa mi ghiceasca varsta, ce sa zic, mama natura a fost darnica cu chipul meu. 
Iar ca inaltime am 1’67 fara tocuri💋

Nu mai contează , m-am îndrăgostit.😬

 

Băieți, am scris pe WhatsApp, a răspuns rapid, nu ca altele.

Stabilit detaliile.

Dacă întâlnirea o să decurgă ca și discuția de pe WhatsApp, atunci cumpăr Inel.🤣

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 1708
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 12 minute, Domax a spus:

Nu mai contează , m-am îndrăgostit.😬

 

Băieți, am scris pe WhatsApp, a răspuns rapid, nu ca altele.

Stabilit detaliile.

Dacă întâlnirea o să decurgă ca și discuția de pe WhatsApp, atunci cumpăr Inel.🤣

Mersi dragule. Sa te orientezi catre aur alb te rog 💋🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 372
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 17 minute, Domax a spus:

Nu mai contează , m-am îndrăgostit.😬

 

Băieți, am scris pe WhatsApp, a răspuns rapid, nu ca altele.

Stabilit detaliile.

Dacă întâlnirea o să decurgă ca și discuția de pe WhatsApp, atunci cumpăr Inel.🤣

Succes, să ne povestești după cum a fost!😇

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 10
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
4 minutes ago, Lorena_ said:

Mersi dragule. Sa te orientezi catre aur alb te rog 💋🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Poate reușim ambele, asta dacă nu termin de la ușă 😜

Cu formele alea.... 🔥 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Reputație: 1708
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Scumpilor astazi intre 12:00-15:30 sunt busy

Reveniti va rog inafara acestor ore 💋💋💋

Link spre comentariu
Reputație: 10
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
1 hour ago, geo20 said:

Succes, să ne povestești după cum a fost!😇

Clar că o să revin cu o recenzie 😃

 

Apropo, cum se reacționează la un comentariu? Am văzut fel și fel de Smiley, dar eu nu găsesc cum😬

Link spre comentariu
Reputație: 372
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 6 minute, Domax a spus:

Clar că o să revin cu o recenzie 😃

 

Apropo, cum se reacționează la un comentariu? Am văzut fel și fel de Smiley, dar eu nu găsesc cum😬

Nu poți pentru că nu ai cont colorat!

Link spre comentariu
Reputație: 10
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

@Lorena_ nu știu ce s-a întâmplat, dar mi-a fost blocat contul de WhatsApp, nu am pățit în viața mea așa ceva.

Nr nou, cont nou.... cică 24h.

Sunt băiatul cu lenjeria albă cu nr de tel ce se termina cu 867.

Dacă imi deblochează contul, te contactez,  dacă nu, te voi contacta de pe un nr nou .

Nu mai știu ce zi și oră am stabilit...

Link spre comentariu
Reputație: 1708
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 2 ore, Domax a spus:

@Lorena_ nu știu ce s-a întâmplat, dar mi-a fost blocat contul de WhatsApp, nu am pățit în viața mea așa ceva.

Nr nou, cont nou.... cică 24h.

Sunt băiatul cu lenjeria albă cu nr de tel ce se termina cu 867.

Dacă imi deblochează contul, te contactez,  dacă nu, te voi contacta de pe un nr nou .

Nu mai știu ce zi și oră am stabilit...

Hey, joi la 13 esti programat  Si ai vrut plasa neagra, eu lenjerie alba nu detin 💋

Link spre comentariu
Reputație: 10
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
5 minutes ago, Lorena_ said:

Hey, joi la 13 esti programat  Si ai vrut plasa neagra, eu lenjerie alba nu detin 💋

M-am zăpăcit cu aurul alb, inelul 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare oameni buni și răi!

Trecut și eu pragul domniței mai pe la prânz așa că las o recenzie. Dau și note că așa cere regulamentul, dar sunt bazate pe o singură vizită așa că nu puneți mare preț pe ele.

Programare: 10 Mesaj pe whatsapp cu câteva ore înainte cu toate detaliile necesare, raspuns primit rapid înapoi cu ora liberă. Confirmare cu 1h înainte, nu mi-a cerut ea dar am făcut-o oricum ca să nu fie surprize.
Locatie: 10 Rebreanu. Tot ce ai nevoie: baie cu dotările necesare(prosop curat și uscat, gel intim și de duș, apă de gură), aer condiționat, pat rezistent.
Aspect: 9 Ca în poze: sâni mari "nenaturali" dar foarte plăcuți la atingere, fund din belșug numai bun de smotocit. La față foarte frumoasă(parerea mea), buze cărnoase(nu știu dacă-s naturale, dar în orice caz superbe), dantură perfectă, ochii frumoși și ei dar culoarea n-o mai țin minte că îmi fugea privirea prin alte părți, căprui cred. M-a așteptat într-o plasă neagră transparentă(ca în pozele de mai sus) care îi acoperea mare parte din corp, mai puțin piersicuța(am vrut să zic pizda dar sunt mai rușinos de fel). A păstrat ținuta pe ea și în timpul acțiunii, am apreciat dar parcă aș fi vrut să-i vad fundul în toată splendoarea. Nu-i nimic, motiv în plus să revin și să-l admir fără plasă.
Atitudine: 9 A părut puțin obosită sau poate avea o zi mai nereușită, dar și așa n-am ce reproșa. M-a servit cu o apă, am stat la discuții și înainte și după. Prietenoasă, amabilă, deschisă, poți să discuți și să glumești cu ea. Sper că am fost companie plăcută și i-am făcut ziua puțin ma bună sau cel puțin nu i-am stricat-o și mai rău.
GFE: 9  Am dat startul cu câteva min. de îmbrățișări, saruturi pe corp, gât, buze, sâni(după ce i-am eliberat din strânsoarea plasei), mângâieri pe corp, sâni, fund.
Oral: 10 Am trecut la oral protejat(la cererea mea). Am încercat o singură poziție, eu întins pe spate și ea capră în fața mea. Are tehnici avansate, unele nemaiîntâlnite de mine: o ține în obraz și își bate obrazul cu palma, o prinde cu buzele de cap și își rotește capul, o înghite pe aproape toată și o ține așa un moment și în același timp pare că o "aspiră". Ce să zic, excelent. Mai greu de descris, trebuie trăit pe viu :).
Normal: 10 Împlicată, geme convingător, mai scoate și cât un îndemn("da", "așa" etc.) cât să te stârnească un pic. A aplicat puțin lubrifiant și am început cu doggy, unde e superbă priveliștea și fundul e la "îndemână". După un timp am schimbat în misionar/umeri-craci. De apreciat că în poziția asta se uită încontinuu la tine și în ochii tăi, nu închide ochii și dă capul într-o parte cum fac multe. Am continuat așa un timp, dar copleșit fiind de toți stimulii care mă asaltau(indemnurile și privirile ei, buzele și sânii superbi, mai aruncam și un ochi să văd cum intra dânsa-n trânsa) am marit ritmul și am finalizat. După care am lăsat capul pe unul din sâni si l-am sarutat un pic, în același timp am continuat să penetrez ușor.
Igiena: 10 Nimic de reproșat. Miros și acum după 2 dușuri a parfumul ei(sau ce-o fi: loțiune etc.). Pentru unii poate nu e ok, mie imi place :).
Timp(dtd): 10 40-45 de min: acțiunea aprox. 20 min, 2 dușuri rapide și restul stat la bârfă. Nu m-am simțit grăbit, nu s-a uitat la ceas. Am sesizat eu că timpul expirase de cateva minute, dar a zis să stau liniștit că pot să mai stau să mai discutăm.
Tarif: 300 pentru o finalizare
Concluzii: Recomand și revin cu plăcere de câte ori pot.

Spor la treabă tuturor!

Te pup Lorena!

 

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Reputație: 1708
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
Acum 59 minute, 5ranton23 a spus:

Salutare oameni buni și răi!

Trecut și eu pragul domniței mai pe la prânz așa că las o recenzie. Dau și note că așa cere regulamentul, dar sunt bazate pe o singură vizită așa că nu puneți mare preț pe ele.

Programare: 10 Mesaj pe whatsapp cu câteva ore înainte cu toate detaliile necesare, raspuns primit rapid înapoi cu ora liberă. Confirmare cu 1h înainte, nu mi-a cerut ea dar am făcut-o oricum ca să nu fie surprize.
Locatie: 10 Rebreanu. Tot ce ai nevoie: baie cu dotările necesare(prosop curat și uscat, gel intim și de duș, apă de gură), aer condiționat, pat rezistent.
Aspect: 9 Ca în poze: sâni mari "nenaturali" dar foarte plăcuți la atingere, fund din belșug numai bun de smotocit. La față foarte frumoasă(parerea mea), buze cărnoase(nu știu dacă-s naturale, dar în orice caz superbe), dantură perfectă, ochii frumoși și ei dar culoarea n-o mai țin minte că îmi fugea privirea prin alte părți, căprui cred. M-a așteptat într-o plasă neagră transparentă(ca în pozele de mai sus) care îi acoperea mare parte din corp, mai puțin piersicuța(am vrut să zic pizda dar sunt mai rușinos de fel). A păstrat ținuta pe ea și în timpul acțiunii, am apreciat dar parcă aș fi vrut să-i vad fundul în toată splendoarea. Nu-i nimic, motiv în plus să revin și să-l admir fără plasă.
Atitudine: 9 A părut puțin obosită sau poate avea o zi mai nereușită, dar și așa n-am ce reproșa. M-a servit cu o apă, am stat la discuții și înainte și după. Prietenoasă, amabilă, deschisă, poți să discuți și să glumești cu ea. Sper că am fost companie plăcută și i-am făcut ziua puțin ma bună sau cel puțin nu i-am stricat-o și mai rău.
GFE: 9  Am dat startul cu câteva min. de îmbrățișări, saruturi pe corp, gât, buze, sâni(după ce i-am eliberat din strânsoarea plasei), mângâieri pe corp, sâni, fund.
Oral: 10 Am trecut la oral protejat(la cererea mea). Am încercat o singură poziție, eu întins pe spate și ea capră în fața mea. Are tehnici avansate, unele nemaiîntâlnite de mine: o ține în obraz și își bate obrazul cu palma, o prinde cu buzele de cap și își rotește capul, o înghite pe aproape toată și o ține așa un moment și în același timp pare că o "aspiră". Ce să zic, excelent. Mai greu de descris, trebuie trăit pe viu :).
Normal: 10 Împlicată, geme convingător, mai scoate și cât un îndemn("da", "așa" etc.) cât să te stârnească un pic. A aplicat puțin lubrifiant și am început cu doggy, unde e superbă priveliștea și fundul e la "îndemână". După un timp am schimbat în misionar/umeri-craci. De apreciat că în poziția asta se uită încontinuu la tine și în ochii tăi, nu închide ochii și dă capul într-o parte cum fac multe. Am continuat așa un timp, dar copleșit fiind de toți stimulii care mă asaltau(indemnurile și privirile ei, buzele și sânii superbi, mai aruncam și un ochi să văd cum intra dânsa-n trânsa) am marit ritmul și am finalizat. După care am lăsat capul pe unul din sâni si l-am sarutat un pic, în același timp am continuat să penetrez ușor.
Igiena: 10 Nimic de reproșat. Miros și acum după 2 dușuri a parfumul ei(sau ce-o fi: loțiune etc.). Pentru unii poate nu e ok, mie imi place :).
Timp(dtd): 10 40-45 de min: acțiunea aprox. 20 min, 2 dușuri rapide și restul stat la bârfă. Nu m-am simțit grăbit, nu s-a uitat la ceas. Am sesizat eu că timpul expirase de cateva minute, dar a zis să stau liniștit că pot să mai stau să mai discutăm.
Tarif: 300 pentru o finalizare
Concluzii: Recomand și revin cu plăcere de câte ori pot.

Spor la treabă tuturor!

Te pup Lorena!

 

Iti multumesc dragule, ma bucur ca am avut o intalnire reusita. Cat despre tinutele mele, momentan, obtez mai mult pt bodystockings deoarece de la ultima operatie estetica mi-au ramas cateva semne pe care urmeza sa le scot cu laserul in toamna, dar oricum, modelele tinutelor le cumpar special cat sa lase zonele de interes libere 🤭

Te pup si eu si multumesc ca ti ai rapit din timpul tau pt a scrie recenzia. Sa auzim de bine, pupici! 💋

Link spre comentariu
Reputație: 1708
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Ma mai gasiti pana vineri la ora 17 💋💋💋

0D017F2D-5735-43CA-B77E-0AC96515D963.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 10
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
2 hours ago, Lorena_ said:

Ma mai gasiti pana vineri la ora 17 💋💋💋

0D017F2D-5735-43CA-B77E-0AC96515D963.jpeg

Cum ai reușit să-i strecori prin găurile alea?😜

Văd eu mâine ☺️

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 1708
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

💋💋💋Astazi intre orele 14 si 17 nu sunt disponibila💋💋💋

Link spre comentariu

Reputație: 1708
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0754773483
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Ultimele zile in oras, astazi si maine! 
💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

IMG_6157.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...