Sari la conținut

Adelina 0749339455❤️‍🔥


Vizitator Adelinnaa

Postări Recomandate

Vizitator Adelinnaa
Reputație: 0

Buna dragilor😊 sunt noua in Suceava, este prima oara cand lucrez in Romania, si astept cu nerabdare oameni dornici in a petrece clipe frumoase!

Sunt o fata slim, am 1,71m , 50kg, creola, 21 de ani😊

Sunt prietenoasa si comunicativa, sper sa ne intelegem bine si astept cat mai multe caractere frumoase in locatia mea😛  

Prețurile mele sunt următoarele:

200 lei  ( 1 fin ) 

400 lei ora ( 2 fin ) 

Serviciile mele sunt următoarele 

 •oral neprotejat in funcție de igiena ) 

•normal (protejat)

• dus 

•masaj ( indiferent de preț)

•finalizare corporală ( în funcție de igienă ) 

•anumite fantezii în limita bunului simț 

diferite poziții 

• nu fac dominări

Am si colega! ❤️

F3DC6E01-8629-465D-9991-FEBA0FB93FD1.jpeg

7252D59F-8AF5-4A2C-8726-F9326A4F69A0.jpeg

1EB28727-B99F-4505-B96F-067245F90712.jpeg

FB182F88-DDD0-49ED-851D-54C3F4A5F10B.jpeg

71C597C3-F82C-4BD2-BC38-E704E9AFF5B3.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin
Acum 8 minute, Adelinnaa a spus:

Buna dragilor😊 sunt noua in Suceava, este prima oara cand lucrez in Romania, si astept cu nerabdare oameni dornici in a petrece clipe frumoase!

Sunt o fata slim, am 1,71m , 50kg, creola, 21 de ani😊

Sunt prietenoasa si comunicativa, sper sa ne intelegem bine si astept cat mai multe caractere frumoase in locatia mea😛

o finalizare -200.

o ora -400 

ejaculare faciala -100

F3DC6E01-8629-465D-9991-FEBA0FB93FD1.jpeg

7252D59F-8AF5-4A2C-8726-F9326A4F69A0.jpeg

1EB28727-B99F-4505-B96F-067245F90712.jpeg

FB182F88-DDD0-49ED-851D-54C3F4A5F10B.jpeg

Pai pune și lista de servicii,nu doar cadoul.

Link spre comentariu
1 oră în urmă, colericul a spus:

Nimic detaliat în servicii: CIM, FK etc doar reclamă. Și cică a lucrat pe afară unde serviciile sunt într-o listă cu cel puțin 20 de poziții, ăsta mă face doar să cred că a trecut de pe Publi24 pe forum sau a venit de la videochat ținând cont de pozele tip studio. Dacă e a doua variantă, nu știe să se fută. 

Deocamdată e de evitat din cauza interacțiunii defectuoase 

Fara a intra in polemici, as vrea doar sa imi exprim o parere personala :

   Faptul ca nu are o lista mai detaliata de preturi, poate fi din cauza ca e la inceput de drum in Ro si nu a prea avut cine sa o indrume in acest sens.Parerea mea este ca nu trebuie sa judecam dupa niste omisiuni care au fost facute nu din rea vointa sau alt motiv, ci din necunoasterea sistemului.

Spun acest lucru pentru ca, nu demult, am vizitat o fata care la fel, se afla la inceput pe forum si era cam in aceeasi situatie( lista slaba de servicii sau altele).Vizita am facut-o doar pentru ca mi-a placut fizicul si ce pot sa spun, nu ma asteptam sa gasesc o fata care, in afara de lista serviciilor care era putin scurta( intre timp a inceput sa o mareasca), avea o atitudine cum rar intalnesti. Desi am achitat numai o finalizare, dupa actiune, deoarece nu mai avea programari, am stat la palavre inca o ora, ca o veche prietena , m-am simtit eu ca trebuie sa plec ca ea nu avea de gand sa ma dea afara.( am si facut o recenzie in acest sens, pacat ca a plecat).

De aceea zic, daca pozele sunt reale, parerea mea sa-i acordam credibilitate si sa nu o catalogam de evitat, din cauza interactiunii defectuoase, fara macar a fi vizitata sau fara o recenzie, poate fi o fata extraordinara si noi sa o pierdem din cauza unor carcoteli.

Eu, pe baza experientei anterioare pe care am avut- o si am povestit mai sus, voi incerca sa o vizitez, daca o mai prind, caci nu am nimic de pierdut(in afara de o suma de bani) si poate voi descoperi ceva deosebit.

Oricum, promit ca daca reusesc sa o vizitez, voi reveni cu o recenzie, si sper ca va fi despre o fata deosebita si de perspectiva, ( daca nu cumva e un top nedescoperit), de care avem nevoie in oras.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:sv
  • Oras:sv
Acum 1 minut, Marcus6 a spus:

Pai el poate să scrie ce vrea,el a m ai pus la de evitat o fata ,și după ce a vizitato   ia dat cele m ai mari note văzute de mine de la el.

Câinii latră ursul merge. Eu as putea zice ceva de fata da mă aptin.

Poate va fi el primul care incearca o recenzie !🤝🤝

Link spre comentariu
Vizitator Adelinnaa
Reputație: 0

 

Prețurile mele sunt următoarele:

200 lei  ( 1 fin ) 

400 lei ora ( 2 fin ) 

Serviciile mele sunt următoarele 

 •oral  🔞 ( neprotejat in funcție de igiena ) 

•normal (protejat)

• dus 

•masaj ( indiferent de preț) 🔞

•finalizare corporală ( în funcție de igienă ) 🔞

•anumite fantezii în limita bunului simț :) 🔞

diferite poziții 🔞

• nu fac dominării 

Acum 2 ore, colericul a spus:

Nimic detaliat în servicii: CIM, FK etc doar reclamă. Și cică a lucrat pe afară unde serviciile sunt într-o listă cu cel puțin 20 de poziții, ăsta mă face doar să cred că a trecut de pe Publi24 pe forum sau a venit de la videochat ținând cont de pozele tip studio. Dacă e a doua variantă, nu știe să se fută. 

Deocamdată e de evitat din cauza interacțiunii defectuoase 

@colericul M-am straduit tare, numai pentru tine💋🤭😁🙈

Link spre comentariu

Am vizitat azi aceasta superba domnișoara,Pozele sunt reale,locație West side deci foarte ok.

ON foarte bun Deep atenta lasateliti și umed aici și prima finalizare

NP am dat in ea vreo 25 min in diferite poziții și nu a avut nici un comentariu foarte bine dispusă,nu am reușit sa finalizez a 2 oară și ea insista sa mai încerce,deci nu se uita la ceas,am înțeles ca pentru extra ar face și ANAL

Halat 400 h

de revenit

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Adelinnaa
Reputație: 0
1 oră în urmă, Lungo20 a spus:

Am vizitat azi aceasta superba domnișoara,Pozele sunt reale,locație West side deci foarte ok.

ON foarte bun Deep atenta lasateliti și umed aici și prima finalizare

NP am dat in ea vreo 25 min in diferite poziții și nu a avut nici un comentariu foarte bine dispusă,nu am reușit sa finalizez a 2 oară și ea insista sa mai încerce,deci nu se uita la ceas,am înțeles ca pentru extra ar face și ANAL

Halat 400 h

de revenit

Multumesc pentru recenzie 🥰😘te mai astept❤️🔥

Link spre comentariu

O fata frumoasa, slim și își știe valoarea. 

A răspuns rapid pe whatsapp și a fost f înțelegătoare pt o reprogramare din scurt. 

Merita din plin vizitata pt ca se pare ca nu va fi prin zona decât pana își rezolva treburile. Evident are ce face în. Vest la cum arata. Este îngrijită, piele fina, miroase frumos și eu am întrebat de ce nu a făcut modeling la cum arata. Genul la care întorci capul pe strada. Zambareata și vorbareață, cu 3 ani experienta în vest. 

Acțiunea a fost clasica și pe la spate, geme, te mângâie, are inițiativa. Despre alte servicii pot spune ca e cât scrie în anunț. Însă nici nu am fost interesat mai mult. Nu răspunde la tel și alte mesaje cât timp e cu tine cu toate a erau apeluri. 

În concluzie e de revenit. Prețul corect dacă vrei o companie o fata frumoasa slim. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Adelinnaa
Reputație: 0
Acum 5 minute, 7samled a spus:

O fata frumoasa, slim și își știe valoarea. 

A răspuns rapid pe whatsapp și a fost f înțelegătoare pt o reprogramare din scurt. 

Merita din plin vizitata pt ca se pare ca nu va fi prin zona decât pana își rezolva treburile. Evident are ce face în. Vest la cum arata. Este îngrijită, piele fina, miroase frumos și eu am întrebat de ce nu a făcut modeling la cum arata. Genul la care întorci capul pe strada. Zambareata și vorbareață, cu 3 ani experienta în vest. 

Acțiunea a fost clasica și pe la spate, geme, te mângâie, are inițiativa. Despre alte servicii pot spune ca e cât scrie în anunț. Însă nici nu am fost interesat mai mult. Nu răspunde la tel și alte mesaje cât timp e cu tine cu toate a erau apeluri. 

În concluzie e de revenit. Prețul corect dacă vrei o companie o fata frumoasa slim. 

Iti multumesc pentru recenzie! Te mai astept , pupici 😘🤭

Link spre comentariu

Daca tot am promis, am facut o "aroganta", sa o vizitez, in ciuda vremii de afara !(am ales o finalizare, doar pentru recenzie !🤪)

Locatia : binecunoscuta Aleea Jupiter, nr. 14.

Fata : cea din poze, frumusica, slim, sani frumosi.

A inceput cu un OP bun, a trezit instrumentul, chiar daca eram inghetat de afara, era doar 1 grad, si  i-am cerut sa schimbam in lot, sa ma bucur de privelistea trupului ei.Datorita unor circumstante, pe care nu le voi detalia aici, a miscarilor lascive si a unor usoare gemete ( sa nu fie deranjati vecinii 😜),am capitulat imediat ( cu toata rusinea, asta e adevarul, dar la urma urmei, am mers sa ma simt bine, nu sa demonstrez ce machoman sunt si cat ma tine), desi poate as mai fi incercat si altceva .

Parerea mea sincera, e de vizitat, singura problema ar fi un pic preturile, dar, poate fi si vorba aia, dai un ban da stai in fata 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Adelinnaa
Reputație: 0
Acum 2 ore, CiuriBuri000 a spus:

Daca tot am promis, am facut o "aroganta", sa o vizitez, in ciuda vremii de afara !(am ales o finalizare, doar pentru recenzie !🤪)

Locatia : binecunoscuta Aleea Jupiter, nr. 14.

Fata : cea din poze, frumusica, slim, sani frumosi.

A inceput cu un OP bun, a trezit instrumentul, chiar daca eram inghetat de afara, era doar 1 grad, si  i-am cerut sa schimbam in lot, sa ma bucur de privelistea trupului ei.Datorita unor circumstante, pe care nu le voi detalia aici, a miscarilor lascive si a unor usoare gemete ( sa nu fie deranjati vecinii 😜),am capitulat imediat ( cu toata rusinea, asta e adevarul, dar la urma urmei, am mers sa ma simt bine, nu sa demonstrez ce machoman sunt si cat ma tine), desi poate as mai fi incercat si altceva .

Parerea mea sincera, e de vizitat, singura problema ar fi un pic preturile, dar, poate fi si vorba aia, dai un ban da stai in fata 

Multumesc 🤭 te mai astept 🤗🤫😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...