Sari la conținut

Andreea 0761255391


Postări Recomandate

  • Telefon: legolas2511
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: legolas2511
  • Oras:Bucuresti

La tine sau la hotel Andreea, studenta, sexy, eleganta, rafinata si pasionala, serviciile sunt de calitate, oral deep cu finalizare, normal in dif. pozitii,69, cunn., ann., cupluri, uro activ.I speak english, 06 Mar 21:04

post-89984-0-73186800-1394147087_thumb.jpgpost-89984-0-22052500-1394147088_thumb.jpgpost-89984-0-45831200-1394147088_thumb.jpgpost-89984-0-74008200-1394147088_thumb.jpg
 
Buna,
 
am avut visita domnisoara acela, in seara asta.
 
Am facut legatura spre SMS, tot timpul in engleza. Pret stabilit la 200 de Ron, 150 Ron o ora + 50 de Ron Taxi.
Ea a venit dupa o ora la mine.
 
Cred 80% ca pozele sunt reala. Ea m am zis ca a fost facut acum 2 luni inainte. Are paar mau lung acum. Fata e ok, adica nimic deosebit dar nu urata deloc. Am lasat bani de inainta ( ea nu a intrebat, dae eu fac asa de obicei).
 
M-am zis ca a facut dus inainte sa vin. Dupa un pahar si 5 min de conversatie, a inceput actiune. Cum de obicei, eu nu vine cu detaile despre asta, e secretul meu :)
 
- Fata : 6.5
- Corp : 7 ( cateva KG in plus, si sani un pic las)
- Igiena : 9 ( adica a fost curata, numai -1 ca nu a facut dus la mine), a venit cu servetele umid si curata penis
- OWO : 8.5 destul de bun, are grija de toti, lipsa un pic de DT
- Normal : 8 cateva positie, tot OK, se misce si gem un pic
- Finalizare-CIM : 9 asta a foarte bun
- GFE : 7, la inceput a fost distant dar incetul cu incetul a fost mult mai prietenos, nu am avut FK si nu stiu deca fac.
 
Ceea ce am inteles, lucrez acum 2 de luni. Nu am auzit telefonul, nu stiu daca a fost pe silent sau vibratie, sau nu a fost nici un apel.
 
 
Concluzie:
 
Pentru 200 Ron Outcall e destul de OK, raport calitate/pret me pare OK. Nu e in top 3 pentru mine dar a fost o experienta placut.
 
( si scuza pentru gresele in limba Romana :) )
 
 
 
 
 
  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: legolas2511
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: legolas2511
  • Oras:Bucuresti
Hi,

 

She gave me a visit tonight.

 

I spoke with her by SMS in English.Price agreed : 200 Ron , 150 Ron for one hour + 50 Ron Taxi.

After one hour she was here.

 

I think at 80% pictures are real.She told she did it 2 months ago. Si has longer and curvy hairs now. Face is ok, nothing exceptionnal, but not nad at all. I let the gift at the start ( she didn't ask for, but I do always like this).

 

She said that she took a shower before coming. After a glass of Cola and short discussion we passed to action. Like usual I don't give to much detail about it, it's my secret :)

 

- Face : 6.5

- Body : 7 ( some KG in plus, breast not to ferm)

- Hygien : 9 ( she was clean no problem, just -1 because she didn t took shower before), she came with wet wipes and clean the penis before each bj.

- OWO : 8.5 relatively good, take care of everything , some DT missing

- Normal : 8 different positions, she is moving and moaning a few

- CIM : 9 best part :)

- GFE : 7, a the beginning she was distant but step by step she become more close, no FK

 

From what I understood, she is in the branch since 2 months. Her phone didn't ring at all.

 

 

Conclusion:

 

For 200 Ron Outcall it's ok, ratio Quality/Price is good. She is not in my Top3 but it was a pleasant experience.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut.

 

Seara asta a avut si agonie si extaz.. Cateva telefoane fara raspuns si o teapa din partea Cristinei m-au facut sa ma orientez spre titulara topicului.

 

Am sunat si mi s-a raspuns prompt.. stabilim peste o ora si gata.... eram in extaz :)... A urmat agonia.. la ora stabilita dsra nu apare.... soseste totusi dupa inca o ora.. si cateva telefoane din partea mea... Aspect.. aici nu mai sunt multe de zis.... Sagi a spus tot... corp slim ... fata comuna... sanii lasati ... am inteles ca are un copil si asta explica starea sanilor..

 

Dupa un chit-chat si un dus am purces la actiune.... oral banal ajutat cu mana.... am trecut la normal si aici a fost putin mai bine.... geme fals dar e relativ stramta... am finalizat CIM.... avea servetelul pregatit si apoi a mers la baie sa decarteze mostenitorii.

 

O noua runda de chit-chat si o noua repriza oral/normal... si mai slabe de data asta...

 

Am renuntat sa mai finalizez ... iar ea a inceput sa trimita smsuri si sa vorbeasca la telefon dupa asta.. :( ... pana la urma ne-am despartit si cu asta basta...

 

Note:

 

Locatie: hotel in centru

Andreea: 7 - sanii si figura sunt punctele slabe

Prestatie: 7 la oral si 8 la normal

GFE: n/a nu ii place...

Igiena: 8 fara mirosuri dar nu a facut dus dupa sex... :(

Pret: 250 lei - 90 de minute

 

Concluzie: merge daca nu aveti alternative...

 

Cu stima. H.

 

Ps. Pozele nu ii apartin... sunt ale cuiva care seamana... aceeasi conformatie ... dar sanii sunt diferiti.. si lipsesc tatuajele - are 3 sau 4 ...

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...