Sari la conținut

Afost cineva la masaj? Vocea pare promitatoare...:)


sky

Postări Recomandate

Salut.

A mai ajuns cineva?

Eu am sunat azi si mi-a comunicat ca face doar masaj cu finalizare, fara contact, mangaieri, limbute, etc. Sedinta dureaza 40 min, scor 120 lei iar locatie in G5. Ea zice ca merge pe programari. Azi nu am cum sa ajung, poate zilele urmatoare, dar totusi intreb sa nu am vre-o surpriza. 

 

Sa aveti spor.

Link spre comentariu
  • Oras:Dolj
  • Oras:Dolj

Va salut! Am fost eu la ea duminica. Locatia este in brazda pa G5, etj 9, camera este curata, baia la fel. Actiunea se desfasoara pe pat, nu are masa de masaj, pe acelasi asternut pe care, probabi, sunt asezati toti clientii.

Doamna arata binisor, spune ca are 32 de ani, desi eu as fi zise ca se apropie de 40, e de curand in Craiova si a mai lucrat in Cluj. Este comunicativa si respectuoasa, chiar se face placuta! Servciile prestate - masaj de relaxare si erotic, accepta sa ii faci sex oral, dar nu presteaza niciun fel de raport sexual, desi am insistat.

Actiunea a inceput cu un masaj de relaxare pe spate, executat destul de bine, tehnici bune, insa nu prea are forta in maini...ar fi fost bine cu ceva mai multa forta. Dupa masajul de relaxare m am intors cu fata in sus si a inceput masajup erotic destul de bunicel....ulei, frecat cu fesele, fundul si sanii pe corp si penis, timp in care m a lasat sa o ating peste tot, dar nu accepta penetrare cu degetul! La un moment dat s a asezat peste mine in poziti 69 si in timp ce ii faceam sex oral ea frecandu ma cu snii siainile pe penis, astfel ca am si finalizat! Ii plac limbile, geme placut si misca bine din fund! 
La finalizare mi a dat un prosop curat si am mers la dus pentru a scapa de uleiul de pe corp!

Achiat 120 de lei ccaa 35 de min DDT.

Nu am experienta la masaj asa ca nu as putea da note. Cred ca as mai reveni si in speranta ca poate depasim barierele masajului, pare ca are experienta si privirea ei usor perversa imi spune ca ar face treaba buna! 
Zi frumoasa va doresc!

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

dupa aceasta ultima recenzie fiind obosit deoarece am fost intr-o delegatie m-am gandit ca ar merge un masaj asa ca am sunat pe undepa in jurul orei 12 vorbit programat ora 4  pe la un 3 45 am incercat sa sun pentru confirmare dar nu a raspuns asa ca am mers acolo zicad ca are client si nu raspunde la ora stabilita ajung la bloc tot nu raspunde am zis sa mai stau putin sa nu deranjez pe client dupa 10 min sun tot nimic mai stau 10 min iar sun tot nimic la si 35 a fost ultimul apel nu a raspuns asa ca am plecat. morala daca nu aveti timp de pierdut evitati

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salut! Am fost la domnișoara programat sâmbătă la ora 14:00 pentru un masaj. Mi-a plăcut masajul de relaxare deoarece folosește mai multe tehnici in plus a creat și un ambient plăcut lumânări, muzică ambientală. După a trecut la masajul erotic unde își folosește corpul micuț și drăguț să te stârnească.

Ședința a constat 130 lei și a durat 45 min

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 5 minute, alex1987alex a spus:

Salut! Am fost la domnișoara programat sâmbătă la ora 14:00 pentru un masaj. Mi-a plăcut masajul de relaxare deoarece folosește mai multe tehnici in plus a creat și un ambient plăcut lumânări, muzică ambientală. După a trecut la masajul erotic unde își folosește corpul micuț și drăguț să te stârnească.

Ședința a constat 130 lei și a durat 45 min

Si te-a lasat sa pui mana unde vrei? Limbi? Oral ceva?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

P.S. in timpul masajului a bătut cineva insistent la ușă. Este posibil după ce am plecat eu aproximativ pe la 15:10 (masaj, dus plus stat un pic de vorbă să mă usuc)

alexandru126 este posibil să nu mai fi putut primi pe nimeni după mine. Și cu răspunsul mai târziu o fi avut experiențe neplăcute cu soții, iubite.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 3 ore, alex1987alex a spus:

Salut! Am fost la domnișoara programat sâmbătă la ora 14:00 pentru un masaj. Mi-a plăcut masajul de relaxare deoarece folosește mai multe tehnici in plus a creat și un ambient plăcut lumânări, muzică ambientală. După a trecut la masajul erotic unde își folosește corpul micuț și drăguț să te stârnească.

Ședința a constat 130 lei și a durat 45 min

Cum arata? E mai slabuta/cu forme? In anunt are o singura poza care nu stiu daca e reala.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...