Sari la conținut

Cazare Timisoara


Postări Recomandate

  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
On 3/2/2023 at 7:42 AM, copilul2016 said:

Am apartament cu o camera de inchiriat in zona se nord a orasului, aproape de Iullius Mal.

Apartamentul se inchiriaza in regim hotelier!

 

Date de contact daca se poate

Si daca se poate pentru vreo 2 ore asa?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am de închiriat in regim hotelier apartament cu doua camere, etaj 1, decomandat(fiecare camera este separată) un singur apartament pe etaj, descreție maxima. Apartamentul este situat intr-o zonă rezidențială Braytim/Buziașului, bloc nou(curte interioara) cu loc de parcare in fața, vedere spre parcare, aproape de supermarket și mijloace de transport, totul lux, clima, bideu, mașină de spălat, gresie, termopane, tv, net. Apartamentul dispune de tot confortul necesar unei șederi plăcute pentru o perioadă medie de timp. Perioadă minimă de închiriere este de 5 zile. Detalii și rezervări la telefon.😛😍 0741360801 /// 0726836381

Link spre comentariu

  • Oras:Paradis
  • Oras:Paradis
La 29.08.2023 la 21:32, Rooms1 a spus:

Am de închiriat in regim hotelier apartament cu doua camere, etaj 1, decomandat(fiecare camera este separată) un singur apartament pe etaj, descreție maxima. Apartamentul este situat intr-o zonă rezidențială Braytim/Buziașului, bloc nou(curte interioara) cu loc de parcare in fața, vedere spre parcare, aproape de supermarket și mijloace de transport, totul lux, clima, bideu, mașină de spălat, gresie, termopane, tv, net. Apartamentul dispune de tot confortul necesar unei șederi plăcute pentru o perioadă medie de timp. Perioadă minimă de închiriere este de 5 zile. Detalii și rezervări la telefon.😛😍 0741360801 /// 0726836381

Wow ...lux zici 🤣🤣🤣

Oare bideul ii poleit cu aur ? 

Ai gresie ...wow ...., marmura era ieftina ...termopane ...profilul ii din aluminiu sau din lemn . ? 

Daca la.tv ...ai telecomanda ...ieri te sun . 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...