Sari la conținut

Roxana 0720738655


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Roxana 0720738655
  • Telefon: 0755333111
  • Oras:Galati
  • Telefon: 0755333111
  • Oras:Galati

Pentru că nu ai observat, îți zic eu . Nici pozele nu se leagă între ele :))

nu știu cine și ar pierde timpul în afara de guvizii lor :)) sau de ăștia care ar fute toți câinii 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 16 ore, fact12345 a spus:

N-a fost nimeni?

mergi tu, si povesteste si la baieti aici!

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 18 minute, fact12345 a spus:

pai astept sa se duca cineva mai instarit de pe aici ca sa nu imi iau teapa si sa imi pierd timpul , chiar poate si banii 

parca ai fi nepotul lui nea gica .

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 5 ore, fact12345 a spus:

pai astept sa se duca cineva mai instarit de pe aici ca sa nu imi iau teapa si sa imi pierd timpul , chiar poate si banii 

Atârnache pe forum.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 9 ore, fact12345 a spus:

pai astept sa se duca cineva mai instarit de pe aici ca sa nu imi iau teapa si sa imi pierd timpul , chiar poate si banii 

ce coleg exemplar! uite eu am fost la fata dar nu am nimic de povestit, mergi si vezi singur si tu ce este cu ea, daca mai o prinzi!

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 17.03.2023 la 3:55, scarlxxrd a spus:

ce coleg exemplar! uite eu am fost la fata dar nu am nimic de povestit, mergi si vezi singur si tu ce este cu ea, daca mai o prinzi!

Se pare ca mai este...

Am sunat si a spus ca nu face oral decat protejat.

Ai avut parte de alt tratament?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 19.03.2023 la 14:14, pokemons a spus:

Se pare ca mai este...

Am sunat si a spus ca nu face oral decat protejat.

Ai avut parte de alt tratament?

daca ramane fara clienti o saptamana sa fute si in cur si in pizda si in urechi fara protectie

  • Haha 2
Link spre comentariu
La 19.03.2023 la 14:50, novice2018 a spus:

Pai si recenziile de cine se fac...tu esti spectator sau ce anume?

De noi, doar ca eu am o situatie materiala mai precara decat restul de aici si nu imi permit sa fiu deschizator de drumuri, ci merg unde vad deja recenzii

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost eu la domnișoara Roxana recent , pot spune ca regret . Pozele sunt reale însă o avantajează mult , în realitate s a prezentat nașpa . 

Locația este compozitorilor 4 , inițial voiam sa stau o ora , însă la fata locului am decis sa rămân o finalizare,  dacă tot am bătut atâta drum . 

Oral neprotejat,  1 minut maxim - slab 

Sex normal protejat , schimbat 3 poziții,  se observa clar ca nu are absolut nicio plăcere,  finalizat forțat și plecat . 

Fata e foarte slabuta , sânii frumoși în rest nimic de remarcat , părerea mea . 

La venirea mea , a plecat o mașină din fata iar în apartament mirosea a iarba , cred ca e amatoare de asa ceva . Nu recomand deloc , nici din punct de vedere al aspectului fizic , nici al serviciilor.  

Nota generală : corigenta 😂 

Sper sa scutesc alte persoane de timp și bani pierduți 

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755333111
  • Oras:Galati
  • Telefon: 0755333111
  • Oras:Galati

după cum pare apt în poze și dacă stan in bloc de 3 /4 etaje ( bloc nou) și la etajul 3 , și dacă tot ai adus vorba de iarba , cred că o fi colega cu rabla cealaltă  

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

"GARANTEZ ca nu o sa pleci nemultumit"

Ha! In aceeasi seara in care am avut experienta neplacuta cu "matoala" de origine rusa, ce este singura in locatie, bucataria fiind "bantuita" de ceva voci masculine, mi-am incercat norocul si cu domnisoara din subiect. 

Sunat, raspuns imediat, stabilit intalnirea, orimit detalii, totul perfect pana atunci, ce sa mai incolo si-ncoace 

Ajung la adresa, sun, imi da restul detaliilor si urc sa intalnesc dameza. 

Hop, imi deschide usa o tipa miniona, usor draguta, fara nicio urma de fund dar cu sani generosi. 

Imi explica cum ca ea se pregatea sa iasa in oras deja, doar ca na, m-a primit si pe mine ca e de treaba. 

Uitandu-ma in jur, m-am gandit ca a bagat in rucsac tot ce era orin casa deoarece apartamentul parea ca-i golit pentru vanzare.

In fine, nu asta conteaza cel mai mult ca doar am mers la futut nu la emisiunea "curat-murdar" 

Stam 2-3 minute la povesti, timp in care-mi cere si-o tigara, ma cer la baie iar fata imi arata unde-i baia. 

Baia mare, jegoasa iar prosoape canci. 

Ma spal la chiuveta, cum fac tiristii prin parcari 🤣🤣 (glumeam ca de fapt ei se spala la bidon) si merg in camera de actiune.

Vine si ea, nespalandu-se inainte, se dezbraca si incepe cu un sex oral banal, ajutandu-se de mana si fara sa dea atentie la altceva in afara de prima jumatate a pulii. Dupa cca 2 minute a urmat intrebarea "cum vrei sa stai" legata de normal. 

S-a urcat pe mine si a inceput sa se miste haotic de parca se intorcea din drum la magazin ca uitase sa cumpere si paine...

Comandandu' s-a inmuiat, cheful mi-a pierit, i-am zis sa se opreasca, m-am imbracat si dus am fost. 

 

HALAT: 150, O finalizare

 

LOCATIE: 4

DOMNISOARA: 6 (nota asta o primeste doar pentru sani) 

IMPLICARE: 2 (doar ca a fost prezenta)

DE EVITAT: DA

 

P.s. am inceput sa fac recenzii de curand si am inceput cu cele negative.

Voi reveni si cu recenzii bune pentru fetele care fac escoting adevarat cum sunt Inna, Noemi, Larissa, Crissu (am vizitat-o ultima data acum vreo 6-7 ani) si alte dame bine din oras.

 

S-aveti spor! 

 

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 5 ore, ssmc a spus:

"GARANTEZ ca nu o sa pleci nemultumit"

Ha! In aceeasi seara in care am avut experienta neplacuta cu "matoala" de origine rusa, ce este singura in locatie, bucataria fiind "bantuita" de ceva voci masculine, mi-am incercat norocul si cu domnisoara din subiect. 

Sunat, raspuns imediat, stabilit intalnirea, orimit detalii, totul perfect pana atunci, ce sa mai incolo si-ncoace 

Ajung la adresa, sun, imi da restul detaliilor si urc sa intalnesc dameza. 

Hop, imi deschide usa o tipa miniona, usor draguta, fara nicio urma de fund dar cu sani generosi. 

Imi explica cum ca ea se pregatea sa iasa in oras deja, doar ca na, m-a primit si pe mine ca e de treaba. 

Uitandu-ma in jur, m-am gandit ca a bagat in rucsac tot ce era orin casa deoarece apartamentul parea ca-i golit pentru vanzare.

In fine, nu asta conteaza cel mai mult ca doar am mers la futut nu la emisiunea "curat-murdar" 

Stam 2-3 minute la povesti, timp in care-mi cere si-o tigara, ma cer la baie iar fata imi arata unde-i baia. 

Baia mare, jegoasa iar prosoape canci. 

Ma spal la chiuveta, cum fac tiristii prin parcari 🤣🤣 (glumeam ca de fapt ei se spala la bidon) si merg in camera de actiune.

Vine si ea, nespalandu-se inainte, se dezbraca si incepe cu un sex oral banal, ajutandu-se de mana si fara sa dea atentie la altceva in afara de prima jumatate a pulii. Dupa cca 2 minute a urmat intrebarea "cum vrei sa stai" legata de normal. 

S-a urcat pe mine si a inceput sa se miste haotic de parca se intorcea din drum la magazin ca uitase sa cumpere si paine...

Comandandu' s-a inmuiat, cheful mi-a pierit, i-am zis sa se opreasca, m-am imbracat si dus am fost. 

 

HALAT: 150, O finalizare

 

LOCATIE: 4

DOMNISOARA: 6 (nota asta o primeste doar pentru sani) 

IMPLICARE: 2 (doar ca a fost prezenta)

DE EVITAT: DA

 

P.s. am inceput sa fac recenzii de curand si am inceput cu cele negative.

Voi reveni si cu recenzii bune pentru fetele care fac escoting adevarat cum sunt Inna, Noemi, Larissa, Crissu (am vizitat-o ultima data acum vreo 6-7 ani) si alte dame bine din oras.

 

S-aveti spor! 

 

Supeeerrre recenzie 😁, prea tari comentariile !!! 

🤙

  • Mersi 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

de mentionat durata finalizarii , 15 min , cam repejor in raport cu pretul si recenziile proaste , eram tentat sa o vizitez totusi , cine stie de unde ar fi sarit iepurele ,astept feedback suplimentar .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...