Sari la conținut

Top oral 2023


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 8 minute, Cozonac7 a spus:

Draga de ea 🥰

Dacă o să mai am ocazia să mă întâlnesc cu ea vreodată... Întâmplător în lift sau în parcare undeva... O să îi îmi cer scuze față de ea! 

Chiar dacă nu (i)am greșit cu nimic 😇

asa i frumos

sa vezi cum i se topeste inima si isi cere si ea scuze apoi te cheama la o cafea 

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Oras:World😁Wide
  • Oras:World😁Wide
La 11.03.2023 la 12:03, altmarz a spus:

Mie imi place ca toti cei care pun intrebari de genul asta, sunt conturi noi, si chiar daca primesc informatii, dupa dispar...ca de ce sa mai si scrii la fraierii care te-au ajutat :) 

Eu zic sa lasati conturile noi sa isi caute informati singuri, dupa ce si posteaza ceva relevant, atunci putem face schimb de pareri.

Ma uitam acum la contul acesta cu 5 postari si toate cu intrebari si nici o recenzie... Omul are cont de un an si nu a lasat nici o recenzie. Acum creeaza topic pe Drobeta sa intrebe daca a fost cineva la un anunt de pe Publi. Dar poti omule cauta dupa numar daca a fost cineva serios de pe forum care a lasat recenzie daca nu risca-te si tu si vino apoi si cobtribuie...

Spor la măciuci👉👌

Turbo tăticu, risca si tu 150-200 de leușteni si vezi cine-i fata de la Drobeta de 18 ani si apoi zi-ne si noua intr-o recenzie regulamentara cum a scris @pisicuts acolo pe prima pagina. Zic bine Șefa? 🤩

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...