Sari la conținut

Matura 46Ani.


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Salutare,

Am fost eu la doamna.150 tragerera 300 ora parcă, nu știu sigur la oră cât e pt că am fost de două ori doar câte o tragere de fiecare dată. Avea locația la Zahana lângă Catena când am fost eu.

Doar oral am optat de ambele dăți, cu finalizare orală face doamna inclusă în preț. Serviciile ce pot să zic sunt ok, un 7 - 7.50 i aș da, eu sunt mort pe MILF uri și pe oral.

Doamna arată de un 6 - 6.50, din punctul meu de vedere, sânii sunt mari, ma așteptat într-o rochiță neagră la prima vizită pe urmă nu mai 🤣.

Partea proastă care e: am început să am niște "simptome" după a doua vizită la doamna, nu vreau să dau detalii dar am urmat tratament și am fost și la medic, nu a fost grav dar am cheltuit bani și am pierdut timp.

Am stat pe tușă 3 luni.

Deci concluzia o trageți voi.

Numai bn!

Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea
Acum 4 ore, Constantin89 a spus:

Salutare,

Am fost eu la doamna.150 tragerera 300 ora parcă, nu știu sigur la oră cât e pt că am fost de două ori doar câte o tragere de fiecare dată. Avea locația la Zahana lângă Catena când am fost eu.

Doar oral am optat de ambele dăți, cu finalizare orală face doamna inclusă în preț. Serviciile ce pot să zic sunt ok, un 7 - 7.50 i aș da, eu sunt mort pe MILF uri și pe oral.

Doamna arată de un 6 - 6.50, din punctul meu de vedere, sânii sunt mari, ma așteptat într-o rochiță neagră la prima vizită pe urmă nu mai 🤣.

Partea proastă care e: am început să am niște "simptome" după a doua vizită la doamna, nu vreau să dau detalii dar am urmat tratament și am fost și la medic, nu a fost grav dar am cheltuit bani și am pierdut timp.

Am stat pe tușă 3 luni.

Deci concluzia o trageți voi.

Numai bn!

Și eu am avut un fel de usturime pe pula de la ea, dar nu m am tratat m a cam usturător manzul vreo 3 săptămâni apoi mia dispărut de la sine

În concluzie ce ai avut ce ți a spus medicul? 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
3 minutes ago, dan3333 said:

Și eu am avut un fel de usturime pe pula de la ea, dar nu m am tratat m a cam usturător manzul vreo 3 săptămâni apoi mia dispărut de la sine

În concluzie ce ai avut ce ți a spus medicul? 

Mi a zis că sunt sănătos tun, analizele au fost curate, același simptom l am avut și eu. Le am făcut pt liniștea mea analizele. Mi a trecut de la sine, am luat niște suplimente.

Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea
Acum 5 minute, Constantin89 a spus:

Mi a zis că sunt sănătos tun, analizele au fost curate, același simptom l am avut și eu. Le am făcut pt liniștea mea analizele. Mi a trecut de la sine, am luat niște suplimente.

Dă-o dracu ceva are ea, ma cac în oralul ei cu finalizare, dracu mai da pe acolo

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Just now, dan3333 said:

Dă-o dracu ceva are ea, ma cac în oralul ei cu finalizare, dracu mai da pe acolo

La fel, de asta le am zis băieților, să se ferească.

Link spre comentariu
Vizitator Anonimulfuta
Reputație: 0

Băieți dacă vreți adevărate milf-uri duceți-vă la București acolo o sa găsiți ce trebuie și nu este diferita mare de preț ca astea din Slatina se cred la nivelul celor din București sa ceara 300 pe ora fmmm 

Link spre comentariu

  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Eu cred că e categoria Granny pt că nu îmi dă impresia că are 46 ci inca10  in plus pe care i a lăsat acasă.am fost și eu la ea dar plecat în secunda 2 pt că pe vremea aceea se folosea de poze false.intamplarea face că după o săptămână să o găsesc în timpul liber pe strada alaturi de distinsul,un peste veritabil cu stanță comunistă la vreo 58 de ani undeva la 1 80 și subțirel.

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...