Sari la conținut

TS latina Caroline Avezedo 0738432856


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/ts-coraline-azevedo/5dde3e1i2ge870hd1dg05i7241g3dfg9.html
 

 

baieti…. E reala. Nu parleste romaneste nici englezeste, dar e bomba cu ceas domnisoara.

 

600/1000 dar zici ca e papusa. Ii place ce face, e mega prietenoasa dar ne-am omorat cu google translate. 
 

Nu mi-a venit sa cred cand a deschis usa :))

e activa/pasiva.

 

spor la ciocane. Pentru cine nu calatoreste in locuri exotice pentru experiente, asta ar putea fi o sansa unica. PAPUSA

  • Like 1
Link spre comentariu

Tocmai ce am plecat de la ea. Are un oral fenomenal. Mi-a facut oral de 2 ori chiar daca am platit pt o finalizare. Prima oara am terminat in 2 min.

E brazilianca.

A zis ca e pt prima si ultima oara cand vine in RO. 

Si ii dau dreptate lui andreihercut, e bomba. 

Nota 10 la cum arata si 10 pt profesionalims.

Nu se greste, am stat in jur de 40 de min.

Grabiti-va ca pe 20 pleaca.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side
Acum 3 ore, baikal_mudd a spus:

Tocmai ce am plecat de la ea. Are un oral fenomenal. Mi-a facut oral de 2 ori chiar daca am platit pt o finalizare. Prima oara am terminat in 2 min.

E brazilianca.

A zis ca e pt prima si ultima oara cand vine in RO. 

Si ii dau dreptate lui andreihercut, e bomba. 

Nota 10 la cum arata si 10 pt profesionalims.

Nu se greste, am stat in jur de 40 de min.

Grabiti-va ca pe 20 pleaca.

De ce ultima data in RO ? Nu ii place ?

Link spre comentariu
1 minute ago, doctoru' said:

Cum ai stabilit programarea cu ea? Nu pare sa înțeleagă prea bine, i am tradus eu în portugheza.

Cum e ca activa sau cum se prezintă jucăria?

 

Mersi

Pe whatsapp, ea foloseste translate, poti sa-i scrii in romana.

E activa si pasiva. Jucariea are cam 17-18 cm si tun. 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Se plange fata saraca ca nu merge lumea la ea. i-am zis sa nu mai puna poze profesionale ca are lumea impresia ca e fake.

pe langa asta i-au si blocat contul pe publi 😂. Domnisoara asta are nevoie de impresar.

Cica pleaca luni, pana atunci dau in ea zilnic 🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side
Acum 10 ore, andreihercut a spus:

Se plange fata saraca ca nu merge lumea la ea. i-am zis sa nu mai puna poze profesionale ca are lumea impresia ca e fake.

pe langa asta i-au si blocat contul pe publi 😂. Domnisoara asta are nevoie de impresar.

Cica pleaca luni, pana atunci dau in ea zilnic 🤣🤣🤣🤣

Ai spart pusculita ?

E reala dar nu stiu de ce zici ca nu merge lumea, eu cand am vb cu ea a zis ne putem vedea doar 30 de min deci presupun ca avea alte programari.

De ce i-au blocat contul?

Din pacate mai greu cu comunicarea: eu stiu engleza, ea portugheza si germana :)

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

E ce vezi in filme, normal ca profit daca e la cativa km de mine 😂😂. Intr-adevar comunicare e putin greoaie, dar doar pana ajungi la ea in persoana. Are o aplicatie foarte smechera de traducere pe telefon si acolo schimbul de idei decurge ideal. 

Link spre comentariu
4 hours ago, catalin2015 said:

Ai spart pusculita ?

E reala dar nu stiu de ce zici ca nu merge lumea, eu cand am vb cu ea a zis ne putem vedea doar 30 de min deci presupun ca avea alte programari.

De ce i-au blocat contul?

Din pacate mai greu cu comunicarea: eu stiu engleza, ea portugheza si germana :)

Poți să scrii te rog numărul care îl ai tu? Nu cred că ăla din titlu e corect 😅și anunțul a dispărut 

Link spre comentariu
  • Oras:in pat cu sotia ta
  • Oras:in pat cu sotia ta
26 minutes ago, luadude said:

Poți să scrii te rog numărul care îl ai tu? Nu cred că ăla din titlu e corect 😅și anunțul a dispărut 

Nr din titlu era corect. De dimineata avea whatsapp pe nr acela, acum nu mai are ...

O fi plecat?

Link spre comentariu

Am fost și eu la Coraline mai devreme. Pozele sunt ale ele.

Nu prea știu ce să scriu. All in all a fost bun, și dacă nu am rezistat mult. Lucrurile care nu mi-a plăcut a fost că eu vroiam să fac un rimjob, și ia nu ma lăsat după ce am întrebat-o pe whapp. Și că vibrea telefonul non stop, nu mai dați așa random apel video 😂

Hai la note:

Aspect fizic: 10/10. E bună rău, chiar arată că o păpușă latina.

ON: 6/10 fost ok, am avut și mai nașpa, doar că mă așteptam la ceva mai bun după experiența mea din Olanda la latina TS. 

Anal: 10/10. Chiar era bombă. Am dat ca nebunul și ia im spunea nu știu eu ce în portugheză. 

Locația: 9/10 totul curat, pat mare, doar cu parcarea era mai greu. 

De revenit? Dacă n-ai cum să pleci in afară să încerci asta, da. Altfel, eu nu mai vin probabil. 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Departe
  • Oras:Departe
On 3/22/2023 at 10:25 AM, andreihercut said:

E ce vezi in filme, normal ca profit daca e la cativa km de mine 😂😂. Intr-adevar comunicare e putin greoaie, dar doar pana ajungi la ea in persoana. Are o aplicatie foarte smechera de traducere pe telefon si acolo schimbul de idei decurge ideal. 

Ce aplicatie?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...