Sari la conținut

Caroline 0723982964


Vizitator JessicaH

Postări Recomandate

Vizitator JessicaH
Reputație: 0
Acum 9 ore, frank666 a spus:

Am reusit sa ne sincronizam prin intermediul Whatsapp. Discutia mi s-au parut ok. De mentionat ca toate pozele sunt corecte. Locatia e super ok ca si interior. Jessica e genul dupa care intorci capul pe strada, fiind o prezenta super placuta, atitudine pro-client. Corp superb din punctul meu de vedere. Din primul moment in care am intrat in garsoniera, m-am simtit ca si cum as fi la o veche prietena. Un dans lasciv minunat, nu mi-a refuzat nicio pozitie. Oralul si finalizarea au super intense. Raportul calitate /pret posibil sa para scump pentru unii... dar datorita calitatii merita. Eu unul e foarte posibil sa mai revin.

🤗🤗🤗🤭

Link spre comentariu
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
La 19.03.2023 la 20:04, scorpion1970 a spus:

Eu nu comentez....doar îmi "clătesc ochii"... 

La cum rezistă si ignora (micile) ințepături 😉... se vede ca.i obisnuită să fluiere după ea băieții când trece pe lângă vreun şantier in lucru ... De unde si ... clasa.

Toate cele bune.

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth

Eram încântat de cum arata si extrem de tentat sa ma duc la o finalizare când am văzut ca a introdus FK, însă tocmai ce am observat ca a editat anunțul si acum scrie “sărutări” e crystal clear treaba, cu părere de rau.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 23 minute, czr a spus:

Pomana curata la 1000 lei +extra 150....Fereasca Sfantul....astea au luat o razna ,uita ca presteaza in Romania :)))))

pai cativa care au si vor sa dea suma asta tot gaseste 😊

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 8 ore, czr a spus:

Pomana curata la 1000 lei +extra 150....Fereasca Sfantul....astea au luat o razna ,uita ca presteaza in Romania :)))))

200 euro este un tarif micut in Amsterdam si Berlin.  Imagineaza-ti ca in Amsterdam faci sex doar 15 minute cu o domnisoara din vitrina din Red Light, doar 15 minute.....la 200 euro!  Pentru un olandez care are salariul 3000 euro net inseamna 200 lei pentru unul care are salariu de 3000 lei in Romania. Si toate arata bine. In Londra la fel, 200 lire e minimul si toate arata bine. 

 

Problema e alta:  noi de ce inca mai stam pe salarii mizere de net 300- 600 euro minimul si pe net 1000-2000 euro mediul  in 2023? De ce nu facem ceva sa ne ridicam la nivelul Vestului? 

E si vina noastra ca nu iesim in strada sau la vot (in 2024 sunt alegerile) sa-i urechem pe politicieni sa faca ceva pentru a creste nivelul vestului. Odata si odata tot trebuie sa ajungem la nivelul de trai decent din Germania si Olanda, prin a implementa legile si  pedepsele dure pentru coruptie. 

Daca am legaliza  prostitutia si am pedepsi coruptia ca-n tarile astea doua, am avea si noi salarii de 3000 euro. Sa creasca salariile si productia pentru a ne permite astfel de salarii. Momentan, toti o lalaie in tara. 

 

  • Like 4
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
8 hours ago, richtophen said:

200 euro este un tarif micut in Amsterdam si Berlin.  Imagineaza-ti ca in Amsterdam faci sex doar 15 minute cu o domnisoara din vitrina din Red Light, doar 15 minute.....la 200 euro!  Pentru un olandez care are salariul 3000 euro net inseamna 200 lei pentru unul care are salariu de 3000 lei in Romania. Si toate arata bine. In Londra la fel, 200 lire e minimul si toate arata bine. 

 

Problema e alta:  noi de ce inca mai stam pe salarii mizere de net 300- 600 euro minimul si pe net 1000-2000 euro mediul  in 2023? De ce nu facem ceva sa ne ridicam la nivelul Vestului? 

E si vina noastra ca nu iesim in strada sau la vot (in 2024 sunt alegerile) sa-i urechem pe politicieni sa faca ceva pentru a creste nivelul vestului. Odata si odata tot trebuie sa ajungem la nivelul de trai decent din Germania si Olanda, prin a implementa legile si  pedepsele dure pentru coruptie. 

Daca am legaliza  prostitutia si am pedepsi coruptia ca-n tarile astea doua, am avea si noi salarii de 3000 euro. Sa creasca salariile si productia pentru a ne permite astfel de salarii. Momentan, toti o lalaie in tara. 

 

mananci rahat sau te au prostit alea rau e 50 euro 15 min 

  • Like 3
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
La 20.03.2023 la 23:22, frank666 a spus:

Am reusit sa ne sincronizam prin intermediul Whatsapp. Discutia mi s-au parut ok. De mentionat ca toate pozele sunt corecte. Locatia e super ok ca si interior. Jessica e genul dupa care intorci capul pe strada, fiind o prezenta super placuta, atitudine pro-client. Corp superb din punctul meu de vedere. Din primul moment in care am intrat in garsoniera, m-am simtit ca si cum as fi la o veche prietena. Un dans lasciv minunat, nu mi-a refuzat nicio pozitie. Oralul si finalizarea au super intense. Raportul calitate /pret posibil sa para scump pentru unii... dar datorita calitatii merita. Eu unul e foarte posibil sa mai revin.

Cât ai stat colegu? O fin(850) sau o ora(1150)? Bineinteles  din care 150 extra pentru dansul lasciv.

Si te-ai sarutat cu ea? Săruta fk bine profund sau sunt doar sărutări pe buze? 
 

Ms 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 15 ore, richtophen a spus:

200 euro este un tarif micut in Amsterdam si Berlin.  Imagineaza-ti ca in Amsterdam faci sex doar 15 minute cu o domnisoara din vitrina din Red Light, doar 15 minute.....la 200 euro!  Pentru un olandez care are salariul 3000 euro net inseamna 200 lei pentru unul care are salariu de 3000 lei in Romania. Si toate arata bine. In Londra la fel, 200 lire e minimul si toate arata bine. 

 

Problema e alta:  noi de ce inca mai stam pe salarii mizere de net 300- 600 euro minimul si pe net 1000-2000 euro mediul  in 2023? De ce nu facem ceva sa ne ridicam la nivelul Vestului? 

E si vina noastra ca nu iesim in strada sau la vot (in 2024 sunt alegerile) sa-i urechem pe politicieni sa faca ceva pentru a creste nivelul vestului. Odata si odata tot trebuie sa ajungem la nivelul de trai decent din Germania si Olanda, prin a implementa legile si  pedepsele dure pentru coruptie. 

Daca am legaliza  prostitutia si am pedepsi coruptia ca-n tarile astea doua, am avea si noi salarii de 3000 euro. Sa creasca salariile si productia pentru a ne permite astfel de salarii. Momentan, toti o lalaie in tara. 

 

sunt total de acord.  vreau si eu salariu mai mare sa pot fute prostituate mai scumpe.

  • Like 1
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 21 minute, owic a spus:

sunt total de acord.  vreau si eu salariu mai mare sa pot fute prostituate mai scumpe.

Start a side hustle! 
Astia care merg la fufe scumpe nu asteapta ziua de salariu ca apoi sa bugeteze: “facturi, mancare, benzina…aileuuu, era sa uit de banii de c—ve, d-aia ramaneam cu bani in plus!” 😂

  • Haha 3
Link spre comentariu

  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
1 oră în urmă, petricacostache a spus:

Am fost eu acum ceva timp la ea cand avea alt topic, nu merita ,nu Fk ,gfe,on , nu se implica deloc si nu ii place ceea ce face.

stai ca vine acum pestele ei care a mai poluat pe aici si-ti da un "Bai Saracule!" din ala cum trebuie....😀

  • Haha 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...