Sari la conținut

Ana - Fata in verde 0733412745


Postări Recomandate

Acum 24 minute, Evolution85 a spus:

OPRESTE WIFI SI MUNCEȘTE CEVA SAU CITEȘTE O CARTE

Prea mult pentru mine. Wifi am de la primăria din sat, munca e izvor de sănătate și sunt sănătos, iar de citit, înainte de recenzii,am citit doar prețuri. Mulțumesc oricum.

  • Haha 3
Link spre comentariu
Acum 1 oră, seniorsenior a spus:

La 200 lei un numar in masina cat mi-a cerut mie si cu serviciile prestate nu cred ca s-au ingramadit prea multi, eu eram curios de oral daca este bun cum a zis colegul pt ca este foarte rar un oral adanc si umed pe la noi ...

Eu unul, nu as fii fost de acord ca tipele sa vadă acest forum, fiind doar pentru bărbați, dar citit și de femei, dar in fine ..  cât despre oral, dau doar o nota, aceea fiind 10, in comparație cu alte tipe !

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
Acum 12 ore, Proford a spus:

Prea mult pentru mine. Wifi am de la primăria din sat, munca e izvor de sănătate și sunt sănătos, iar de citit, înainte de recenzii,am citit doar prețuri. Mulțumesc oricum.

CUMETRE TE COMPLACI IN SITUATIA ACEASTA DIN PACATE

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 12 ore, dydy.v.1.1 a spus:

80 la suta din ce au citit au fost deja la ea,dar nu știu dr frica ca nu ii mai primesc alte fete..curaj băieții 😊

Măcar sa ne zică, sa nu ne trezim cu cine știe ce ciorchini 🤦‍♂️,ca nu e de glumit cu bolile 

Link spre comentariu
La 19.03.2023 la 18:16, xijinping a spus:

Asteptam recenzia domnului @rebreanu111

Am trecut sâmbătă, pe la voi.. Nu știam de această apariție.... Pe la sfârșit de săptămână, dacă mai e valabil, o să vă spun câte ceva. 

Ma gândeam să merg pe la baba din 9  mai, care e acum pe la Plopeni, să fac un filmuleț cu ea. 

Dar am găsit o veche, cunoștință, care, a fost vreo 3zile pe la voi. 

Cu sinceritate !!!!! 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 8 ore, rebreanu111 a spus:

Am trecut sâmbătă, pe la voi.. Nu știam de această apariție.... Pe la sfârșit de săptămână, dacă mai e valabil, o să vă spun câte ceva. 

Ma gândeam să merg pe la baba din 9  mai, care e acum pe la Plopeni, să fac un filmuleț cu ea. 

Dar am găsit o veche, cunoștință, care, a fost vreo 3zile pe la voi. 

Cu sinceritate !!!!! 

Un număr al babei din 9 mai?:))) Cum as putea da de ea?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 35 minute, Gentlemen1 a spus:

Un număr al babei din 9 mai?:))) Cum as putea da de ea?

E la Plopeni, nu are locație, merge și în mașină sau ceva pensiune în zonă. 

Cât bănuți, la mica înțelegere... Mie mi-a cerut 100 +un pachet de țigări pentru o oră. 

Nr. 0727666309.

Cu sinceritate!!!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, rebreanu111 a spus:

E la Plopeni, nu are locație, merge și în mașină sau ceva pensiune în zonă. 

Cât bănuți, la mica înțelegere... Mie mi-a cerut 100 +un pachet de țigări pentru o oră. 

Nr. 0727666309.

Cu sinceritate!!!! 

E ceva de ea? Intreb doar prin prisma sumei care e destul de mica. Cu stima!

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 5 ore, rebreanu111 a spus:

E la Plopeni, nu are locație, merge și în mașină sau ceva pensiune în zonă. 

Cât bănuți, la mica înțelegere... Mie mi-a cerut 100 +un pachet de țigări pentru o oră. 

Nr. 0727666309.

Cu sinceritate!!!! 

Mulțumesc,colegu!👍

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Cum nu eram în tema am zis și eu sa vad ce și cum..nu sa fac dar de fun măcar.

La 18.03.2023 la 10:39, Alexxx2706 a spus:

Da, acum ceva timp.. din cate stiu nu are locație, o face doar in mașina sau deplasări acasă/hotel.. ca servici destul de bune, oral cu multă saliva si deep si toate, la normal face si nep, tipa e in jur de 18, 19 ani după spusele ei, in ciuda vârstei, nu are niciun peste deci clar nu va gândiți la asta, dar na cum toate costa in ziua de azi… face si ea un ban cinstit 🤫, la fata e mult mai drăguța ca in poze, puștoaica gen de liceu.. sâni sunt mișto si destul de fermi, fund tare.. merita încercat vedeți si voi acum . Salutare 

De ținut minte ești ușor de impresionat.. 

Are lejer peste 20 are un corp zici ca este popica.. burta și cur para naspa 

La 18.03.2023 la 10:55, passatb6xxx a spus:

Deci sa înțeleg că pozele sunt reale. Ne poți ada detalii și despre tarife ? Mulțumim de informații!

Or fi reale.. dar de cand avea 19 ani 🤣🤣

La 18.03.2023 la 11:15, dozadeamor a spus:

Ce omite alexx sa spuna, e cam plinuta, are burtica. Mie mi au placut doar chipul si sanii.

Felicitări.. asa este. Dacă stau sa ma gândesc nici chipul nu e mare scula..dar trea ca merga 

Eram într-o seara pe la Carrefour și am sunat-o era pe acolo..cu mașina ei..mam dus sa o vad am stat puțin de vb cu ea..am văzut-o mia înșirat servicii și preturi de la 200 de lei pana la 1000..mam scuzat frumos am suit pe bicicleta și dus am fost

  • Like 4
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

O grasa infecta și plina de negi.

Am vorbit eu cu ea ne am întâlnit la nord în parcare. Am mers la viva la sud. Sa dezbrăcat când am văzut-o dezbrăcată ,clar nu este ea în poze este mult mai grasa ,sanii mari și lăsați, la fata mult mai urata ca în poze,curul lăsat.  Voiam chestii de sclav fără sex a cerut 500 plus camera 100 , 600 mulți bani. Dar zic hai sa încerc.

După ce a făcut dus miroasea a transpirație pe lângă ea. Când sa pus pe spate sa o ling plina de negi în zona și venea un miros de stricat. Am spus ca nu pot face nimic cu ea sa îmi dea banii înapoi ca plec. Bineînțeles că nu mia dat și a sunat pe cineva ca are un client care vrea sa ii ia banii,normal ca eu sunt fricos am plecat imediat am renunțat la bani la tot. Când am plecat am văzut chiloții ei lângă pat erau negrii în zona intima acolo cu galben asa. O jegoasa și o bolnava nici măcar eu care nu sunt pretențios nu am putut face nimic. Sfatul meu evitați cât puteți javra asta ordinara ,jegoasa ,bolnava și în cârdășie cu peștii. Nu credeți spuneți sa va dea confirmare video sa vedeți diferență între poze și realitate.  Asemenea fete dar greșit spus fete ,este o țepari de cea mai joasa speță în viata mea de sclav nu am văzut ceva mai jalnic ca ea.

  • Haha 1
  • Trist 3
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
1 oră în urmă, Sl4miss a spus:

O grasa infecta și plina de negi.

Am vorbit eu cu ea ne am întâlnit la nord în parcare. Am mers la viva la sud. Sa dezbrăcat când am văzut-o dezbrăcată ,clar nu este ea în poze este mult mai grasa ,sanii mari și lăsați, la fata mult mai urata ca în poze,curul lăsat.  Voiam chestii de sclav fără sex a cerut 500 plus camera 100 , 600 mulți bani. Dar zic hai sa încerc.

După ce a făcut dus miroasea a transpirație pe lângă ea. Când sa pus pe spate sa o ling plina de negi în zona și venea un miros de stricat. Am spus ca nu pot face nimic cu ea sa îmi dea banii înapoi ca plec. Bineînțeles că nu mia dat și a sunat pe cineva ca are un client care vrea sa ii ia banii,normal ca eu sunt fricos am plecat imediat am renunțat la bani la tot. Când am plecat am văzut chiloții ei lângă pat erau negrii în zona intima acolo cu galben asa. O jegoasa și o bolnava nici măcar eu care nu sunt pretențios nu am putut face nimic. Sfatul meu evitați cât puteți javra asta ordinara ,jegoasa ,bolnava și în cârdășie cu peștii. Nu credeți spuneți sa va dea confirmare video sa vedeți diferență între poze și realitate.  Asemenea fete dar greșit spus fete ,este o țepari de cea mai joasa speță în viata mea de sclav nu am văzut ceva mai jalnic ca ea.

E regretabil ce ai pățit,dar chiar nu ti-ai pus și tu niște semne de întrebare pe drum măcar,nici un miros suspect ceva?!?,ai văzut doar că nu se aseamănă nici pe departe cu pozele!!! De banii aia te duceai de câteva ori la o fete serioase și curate.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Am venit separat, jegoasa a venit cu masina ei. Era îmbrăcată bine. Când sa dezbrăcat sa văzut cât este de grasa. A promis ca face multe chestii la banii aia,ca nu o sa regret și ma dus de nas. 

Pot dovedi tot ce am zis,pot spune ce masina are culoare tot. Cum arata. Dacă nu credeți sunați video. Sau puneți sa va dea poza cu pizda plina de negi. Nu mint cu absolut nimic. Tot ce am spus se poate proba f simplu.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Acum am făcut cont,sa scriu și eu pățania mea cu femeia asta.  Nu știam de forum pana ieri.

Este departe din ce se vede în pozele de pe publi. Și la fata pare diferita ori baga filtre ceva ori machiaj nu am idee dar nu prea seamănă.  La corp într-adevăr mult mai mare ca în poze. Sâni mari lăsați, fundul are o forma ciudata.  

Întâlnirea a avut loc în parcare la Carrefour. Unde mia propus sa facem în masina la ea. Servicii anal oral normal la 500 de lei se poate neprotejat oricare din ele. Cu specificația ulterioara în camera a spus ,nu de prima oara ca la anal nu pot decât sa o bag puțin. Ca dacă știam înainte nu o luam. Acțiunea la pensiunea Viva de lângă gara de sud. Am ajuns amandoi cu mașinile separat. Am făcut igienizare fiecare pe rand. 

Înțelegerea a fost anal neprotejat cu finalizare anala și puțin oral înainte. La oral nu e mare lucru o suge asa și asa. Precizez ca da are negi în zona intima ,de aceea am și renunțat la sexul anal neprotejat și mam dus sa iau prezervativ din mașină deoarece ea nu avea. La anal jale ma lasă doar sa ii ating gaura puțin și se trăgea. Am renunțat imediat. Am trecut la normal unde sa pus pe spate și nu a participat deloc stătea sa dau ca într-o vaca după 2 minute de sex am finalizat când am scos din ea pula a ieșit cu ceva gălbui și cu miros de sa împuțit camera. Am atins cu mana prezervativul sa îl scot, mia rămas mirosul pe mana abia am reușit sa îl scot după câteva spălări. Precizez ca are și dinții cam stricați nu am stat sa analizez prea bine dar sigur are ceva probleme. Astăzi am fost sa îmi fac analizele pentru BTS. Revin în câteva zile cu un răspuns.

Regret întâlnirea, nu faceți ca mine sa gândiți cu pula.  Sănătatea este mai presus de orice.

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Da,uite de dinți am uitat,dar nu ma interesat,deoarece eu nu voiam oral ca sunt limbist. Are dinții gri asa ciobiti . Cereți poza pe whatsap înainte. Sa vedeți specimen. Bine eu recunosc ca am fost prost. Dar nu mam atins de ea. Ce ușurare.  Sper sa fii bine sa nu fi luat ceva de la jegoasa asta penala și țepara. 

  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
Acum 35 minute, doru.and a spus:

Acum am făcut cont,sa scriu și eu pățania mea cu femeia asta.  Nu știam de forum pana ieri.

Este departe din ce se vede în pozele de pe publi. Și la fata pare diferita ori baga filtre ceva ori machiaj nu am idee dar nu prea seamănă.  La corp într-adevăr mult mai mare ca în poze. Sâni mari lăsați, fundul are o forma ciudata.  

Întâlnirea a avut loc în parcare la Carrefour. Unde mia propus sa facem în masina la ea. Servicii anal oral normal la 500 de lei se poate neprotejat oricare din ele. Cu specificația ulterioara în camera a spus ,nu de prima oara ca la anal nu pot decât sa o bag puțin. Ca dacă știam înainte nu o luam. Acțiunea la pensiunea Viva de lângă gara de sud. Am ajuns amandoi cu mașinile separat. Am făcut igienizare fiecare pe rand. 

Înțelegerea a fost anal neprotejat cu finalizare anala și puțin oral înainte. La oral nu e mare lucru o suge asa și asa. Precizez ca da are negi în zona intima ,de aceea am și renunțat la sexul anal neprotejat și mam dus sa iau prezervativ din mașină deoarece ea nu avea. La anal jale ma lasă doar sa ii ating gaura puțin și se trăgea. Am renunțat imediat. Am trecut la normal unde sa pus pe spate și nu a participat deloc stătea sa dau ca într-o vaca după 2 minute de sex am finalizat când am scos din ea pula a ieșit cu ceva gălbui și cu miros de sa împuțit camera. Am atins cu mana prezervativul sa îl scot, mia rămas mirosul pe mana abia am reușit sa îl scot după câteva spălări. Precizez ca are și dinții cam stricați nu am stat sa analizez prea bine dar sigur are ceva probleme. Astăzi am fost sa îmi fac analizele pentru BTS. Revin în câteva zile cu un răspuns.

Regret întâlnirea, nu faceți ca mine sa gândiți cu pula.  Sănătatea este mai presus de orice.

 

Ba mai da-te dracu nu stiai de forum pana ieri si ai aflat azi =)) =))

  • Haha 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...