Sari la conținut

Bruneta reala Diham 0759751870


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Bruneta reala Diham 0759751870

Bunaa😊
Eu sunt Emma 29ani 😘

Serviciile mele sunt de sex oral(neprotejat daca igiena corespunde😉)
Sex normal 🫶doar protejat‼️
Diferite fantezii discutabile,diferite pozitii🤪
Sarutari corporale 👅

Finalizarea 150
Ora 300

Zona diham 
Bul chisinau 

Zi frumoasa 🥰
Cu alegeri corecte🙃🫶

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

Am fost si eu la tipa asta...dar sincer....cred ca sunt 2 tipe diferite cu acelasi numar de telefon. 

Tipa la care am fost eu avea peste 35 de ani...mi se parea foarte matura. Arata foarte naspa la corp dar la servicii statea foarte bine. 

Link spre comentariu

Salutare confrati futaci. Am fost și eu la Ema ieri și va pot spune ca nu regret deloc. Confirm serviciile declarate de ea și pozele din anunț (deși nu sunt cele mai relevatoare, la fata locului iti dai seama ca este ea și nu ai surprize, decât placute).

Note:

Locatie - 8: în zona Diham, cu locuri de parcare la liber, un apartament decent, curat și cu tot ce ai nevoie. Nu e lux, dar nu mergi pentru condiții de 7 stele.

Fata - 8: Miniona, draguta, cu ceva forme numai bune sa ridice moralul. Per total o fata după care ai întoarce privirea pe strada și ti-ai face ceva fantezii cu ea. Foarte comunicativa și jucausa.

ON - 9: te întreabă cum vrei (slow sau hard), se mulează după indicații (care oricum nu prea trebuie sa le dai ca face exact cum trebuie), o ia pe toată din când în cand, duce și ritmuri mai rapide. Se uita și în ochii tai și se bate cu pula pe limba și pe sâni. 

NP - 8: implicata, geme și se uda natural, da contre, te trage în ea și nu comentează nici la poziții și nici la turații. Pare ca ii place (sau cel puțin cu mine i-a placut). Am încercat diferite poziții și a făcut fata cu brio. Se joaca și cu pasarica în timp ce dai în ea, lăsând o imagine ce doar te poate excita. Singurul minus este ca tine mana pe prezervativ pentru ca are o frica sa nu iasă și uneori poate fi deranjant, dar nu cât sa strice momentul (bonus, se joaca la biluțe, deci e un fel de trade-off) - pentru unii poate fi deranjant, pentru mine nu neapărat.

 

Legat de fantezii și acțiune, las sa fie secretul nostru, dar pot spune ca am plecat spre ea cu inima îndoită pentru ca nu știam dacă o sa fie bine și am plecat de acolo mai satisfăcut decât sperasem.

Halat: 300 + ceva pentru fantezii ( aici poate varia în funcție de ce propuneți )

Te pup Ema, arabul tău 😀 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
4 hours ago, biggyd95 said:

Salutare confrati futaci. Am fost și eu la Ema ieri și va pot spune ca nu regret deloc. Confirm serviciile declarate de ea și pozele din anunț (deși nu sunt cele mai relevatoare, la fata locului iti dai seama ca este ea și nu ai surprize, decât placute).

Note:

Locatie - 8: în zona Diham, cu locuri de parcare la liber, un apartament decent, curat și cu tot ce ai nevoie. Nu e lux, dar nu mergi pentru condiții de 7 stele.

Fata - 8: Miniona, draguta, cu ceva forme numai bune sa ridice moralul. Per total o fata după care ai întoarce privirea pe strada și ti-ai face ceva fantezii cu ea. Foarte comunicativa și jucausa.

ON - 9: te întreabă cum vrei (slow sau hard), se mulează după indicații (care oricum nu prea trebuie sa le dai ca face exact cum trebuie), o ia pe toată din când în cand, duce și ritmuri mai rapide. Se uita și în ochii tai și se bate cu pula pe limba și pe sâni. 

NP - 8: implicata, geme și se uda natural, da contre, te trage în ea și nu comentează nici la poziții și nici la turații. Pare ca ii place (sau cel puțin cu mine i-a placut). Am încercat diferite poziții și a făcut fata cu brio. Se joaca și cu pasarica în timp ce dai în ea, lăsând o imagine ce doar te poate excita. Singurul minus este ca tine mana pe prezervativ pentru ca are o frica sa nu iasă și uneori poate fi deranjant, dar nu cât sa strice momentul (bonus, se joaca la biluțe, deci e un fel de trade-off) - pentru unii poate fi deranjant, pentru mine nu neapărat.

 

Legat de fantezii și acțiune, las sa fie secretul nostru, dar pot spune ca am plecat spre ea cu inima îndoită pentru ca nu știam dacă o sa fie bine și am plecat de acolo mai satisfăcut decât sperasem.

Halat: 300 + ceva pentru fantezii ( aici poate varia în funcție de ce propuneți )

Te pup Ema, arabul tău 😀 

Ce review-uri faci pentru prima postare...mai mai.... La ce bine scrii....intr-un an-doi minim admin ajungi pe forum.

Eu sincer n-as lua in seama comentariul asta ca-mi miroase a peste :)

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
10 hours ago, biggyd95 said:

Salutare confrati futaci. Am fost și eu la Ema ieri și va pot spune ca nu regret deloc. Confirm serviciile declarate de ea și pozele din anunț (deși nu sunt cele mai relevatoare, la fata locului iti dai seama ca este ea și nu ai surprize, decât placute).

Note:

Locatie - 8: în zona Diham, cu locuri de parcare la liber, un apartament decent, curat și cu tot ce ai nevoie. Nu e lux, dar nu mergi pentru condiții de 7 stele.

Fata - 8: Miniona, draguta, cu ceva forme numai bune sa ridice moralul. Per total o fata după care ai întoarce privirea pe strada și ti-ai face ceva fantezii cu ea. Foarte comunicativa și jucausa.

ON - 9: te întreabă cum vrei (slow sau hard), se mulează după indicații (care oricum nu prea trebuie sa le dai ca face exact cum trebuie), o ia pe toată din când în cand, duce și ritmuri mai rapide. Se uita și în ochii tai și se bate cu pula pe limba și pe sâni. 

NP - 8: implicata, geme și se uda natural, da contre, te trage în ea și nu comentează nici la poziții și nici la turații. Pare ca ii place (sau cel puțin cu mine i-a placut). Am încercat diferite poziții și a făcut fata cu brio. Se joaca și cu pasarica în timp ce dai în ea, lăsând o imagine ce doar te poate excita. Singurul minus este ca tine mana pe prezervativ pentru ca are o frica sa nu iasă și uneori poate fi deranjant, dar nu cât sa strice momentul (bonus, se joaca la biluțe, deci e un fel de trade-off) - pentru unii poate fi deranjant, pentru mine nu neapărat.

 

Legat de fantezii și acțiune, las sa fie secretul nostru, dar pot spune ca am plecat spre ea cu inima îndoită pentru ca nu știam dacă o sa fie bine și am plecat de acolo mai satisfăcut decât sperasem.

Halat: 300 + ceva pentru fantezii ( aici poate varia în funcție de ce propuneți )

Te pup Ema, arabul tău 😀 

semnatura completa:

Arabul tau ❤️ Mucho Love si forta in mandibula si vagin. Arabul tau ciorex care te da si la produs si iti baga  banii la pacanele, si in cazane de masini si mananca mici sau meniuri de la mc. si merge la sala si are barba si burta. Mucho Love si forta in mandibula si vagin.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu

  • Oras:here,there,everywhere
  • Oras:here,there,everywhere

Cred că e vorba de gagica de pe aleea Diham.

Sunt două surori,cred,că prea seamănă între ele,le-am bifat pe amândouă.

La început,am fost la aia mai "bătrână",49 de ani(anul trecut).Nu făcea cim la prima întâlnire,la a doua da,face oral foarte bun,cu de toate.Acu' s-a mutat pe program de noapte și nu mai ajung la ea.

Asta mai tinerică,persoana in cauza,nu e la fel ,la servicii.La ultima vizită,anul trecut,am luat doar o fin,ia cam 6 la op(zice că face on dar îți pune căciula),la normal pune degetele (destul de enervant,deși am mărime medie).

As mai incerca o vizită,sa vad daca s-a mai schimbat ceva,dar,per ansamblu, găsești mai bine.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...