Sari la conținut

Reincercam


Postări Recomandate

Vizitator ramzen
Reputație: 0

Atentie : Zise recenzorul PULII, da-ti-i o scobitoare sa si-o bage in kur si apoi in gura, mi-l si imaginez cum scrie pe forum cu scobitoarea din kur scoate in coltull gurii, GURU e putin zis.Labar Obosit e potrivit, e mai mult ca perfect pt RECENZORUL asta ...băşit.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
10 hours ago, ramzen said:

Atentie : Zise recenzorul PULII, da-ti-i o scobitoare sa si-o bage in kur si apoi in gura, mi-l si imaginez cum scrie pe forum cu scobitoarea din kur scoate in coltull gurii, GURU e putin zis.Labar Obosit e potrivit, e mai mult ca perfect pt RECENZORUL asta ...băşit.

Uauuu. Ai reusit o postare de 3 (trei) randuri. Cu cei mai utilizati termeni la cina familiei (afara de nunti/botezuri) .

Oricum, mi-am propus sa tolerez 3  prostalai (cei mai) . Mai am un loc liber pe lista , daca mai stii vreun prieten de nivelul tau.( un loc e rezervat de  Minusdan1984 🤣 ).

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
15 hours ago, ramzen said:

Atentie : Zise recenzorul PULII, da-ti-i o scobitoare sa si-o bage in kur si apoi in gura, mi-l si imaginez cum scrie pe forum cu scobitoarea din kur scoate in coltull gurii, GURU e putin zis.Labar Obosit e potrivit, e mai mult ca perfect pt RECENZORUL asta ...băşit.

Cred ca ai baut vreo 3 shakeuri de canepa sa iti iasa cele 3 randuri de proza.

Si nu stiu de ce ti-ai luat numele asta de maistru budist ram-zen. Cand stie toata lumea ca tata si fratii mai mari te alintau:  'ten-dinti.  

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator ramzen
Reputație: 0

Cred c-ai uitat sa-ti scoti skobitoarea din kur, de scrii 2 postari, ajungi albastru lejer, cu comentarii ieftine de băşit.

Cred ca te tolereaza altii care intra si citesc cacaturile tale de băşit, p-asta n-o stiai, dar ti-o dau eu, pe tava iti dau si la muie daca vrei ca esti prea increzut, suferi cand scrii, n-are treaba pisicuts cu tine, ca esti un prostalau de user.

In fine, ti-am scris prea mult, sugi pula .. :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...