Sari la conținut

Maya 0745462409


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Având chef de ceva nou am zis sa încerc și la domnisoara din anunț  am stabilit cu e o întâlnire locația este  în brazda  prețuri m ia zis 150 cu 300 oral neprotejat ,am ajuns la ea m a primit cu zâmbetul pe buze e comunicativa ai  e vorbi cu ea nu e grăbită după am trecut la acțiune, a început cu un oral neprotejat cu încercări de deep după am trecut la 69 iar la final am finalizat în prezervativ eu voi mai trecr pe la ea 

Ca note :

oral 9

Normal 8 fâțe se implica da contre 

Locație 10 

gfe 10 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • cleopatra01 a schimbat titlul în Maya 0745462409

Am vizitat-o saptamana trecuta, este slim, scunda (~1.50) destul de draguta si vorbareata, noua in domeniu, dar fata de alte fete noi se implica bine, a inceput sarutari pe corp si a coborat la soldat pe care l-a luat ON, am incercat si un 69 priveliste frumoasa. La normal a stat deasupra, doar atat am vrut, se misca foarte bine si este stramta, pare ca ii place cu mici gemete. Dupa ce am terminat am mai vorbit putin este o fata placuta o aditie buna orasului. Nu am simtit mirosuri suspecte, de revenit.

Corp 10

Oral 8.5

Normal 10 (are niste sfarcuri foarte tari, merita supte)

GFE 10

Igiena 10

Locatie 9 (este intr-un g, apartamentul curat, grija la lift mai bine iei scarile decat sa ramai blocat, mi-a spus ca ea ramasese blocata cu cateva zile in urma) Patul scartaie cam tare... 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...