Sari la conținut

Lory 0799557031-New


Vizitator Curajosul

Postări Recomandate

Vizitator Curajosul
Reputație: 0

La o prima cautare am găsit urmatoarele : fata de loc din capitală sector 2 Teiul Doamnei ,unii zic ca e puțin gipsy🤐.Sa nu ma acuze fata de rea credință o sa postez ce am gasit despre Loey care activează si prin Bacău se pare

Am fost eu la ea. Locatia undeva prin Teiul Doamnei, sector 2.

 

Pozele o cam avantajeaza.

 

10 - Locatia. Locuiesc in zona. In interior parea curat. Baia nu stiu, am venit dusat/epilat de acasa.

 

6 - Ea. Draguta la fata. Undeva la 1.5 si sub 50 de kg. Sani maricei, semi-lasati. Niste fund, fara forma. Epilata, nu mirosea a nimic. Accent romales.

 

5 - Atitudine. Abia dai de ea, ia programari la nimereala, comunicat la telefon 150/300 cu oral ne in functie de igiena, fara alte extra. Ajungi la ea si incepe "Nu vrei sa stam o ora, hai sa stam o ora" sau "nu mai dai si tu 100 ca e chiria scumpa aici si-ti fac oral fara prez". 

 

2 - Oral. Protejat, mai mult laba si bagata in gura la misto. Un pic asa cat pentru sculare.

 

4 - Futai. Luata la 3 pozitii. Nu rezista la marimi mai mari si la turatii ridicate. M-a intrebat de vreo 2 ori daca mai am. I-am dat tare pe final, indemnat si de Salam care se auzea pe fundal, de la tv-ul din spatele meu. 

 

Supraevaluata si pusa pe japca. O data mi-a fost de ajuns.

https://nimfomane.com/forum/topic/211310-lory-telefon-0799557031/

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...