Sari la conținut

Masaj erotic Yrena Anery


Postări Recomandate

Vineri am fost eu la ea,scriu acum pentru ca am timp.Fata este ce trebuie,nu exagerez e fotomodel.Are cred 1.73 m 52..55 kg și nu are mai mult de 25 ani.Frumoasa,ochi albastrii,par lung negru,cu silicoane care îi stau bine.Apartament 2c mamaia nord,etaj 6.imediat după întrarea Summerland,blocul este la soseaua principalele,pe dreapta,intrarea prin spatele blocului.Va indica ea adresa sa ajungeți la usa.Este singura în locație și are o atitudine foarte placuta,este pro client.Am comunicat cu ea pe wattsapp usor,am stabilit întâlnirea după ora 16,ca să ies de la servici.Locația am gasit_o repede.Fata m-a astepta la usa pe tocuri și foarte amiabila.Pozele sunt ale ei,dar în realitate este mult mai drsguta.Am schimbat citrva vorbe,am băut un cola.Cind am ieșit din dus era  pregătită de masaj.Toata acțiunea se petrece pe masa de masaj,se pricepe a făcut cursuri.La un moment dat si_a dat jos sutienul și am văzut 2 tite frumoase.Te unge cu ulei și te masează plăcut.Daca stabilești de la început ca vrei finalizare,se pricepe bine sa ai parte și de acele momente placute.Nu a făcut cu mine sex sau sex oral.Nu știu,poate cu altcineva face.Am sa revin ca este ceea ce trebuie.

Am plătit 400 lei pentru o ora de masaj cu finalizare.Merita toți banitii.E ok Irina

  • Like 2
  • Mersi 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...