Sari la conținut

0724937138 Domana ofer Masaj


Postări Recomandate

  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
Acum 18 ore, futadores 91 a spus:

Pai, povestește:)))

A fost Jose..si nu a reusit sa bage coceanu in cotoarba.....  cu ea..nu e vb de bani ..Jose are mereu cateva mii la el.. 

  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Trebuie incercat, din nou și din nou 😅😅❤️ poate e chestia de gusturi, se fut unele și din atracție, repet, am prins doua fețe care una m a invitat seara la o șampanie și răsfăț fara bani, și cealaltă chiar se uda natural, și era în lumea ei, și m ai am una de pe aici,dar e cam urâțică, care chiar îi place cum o fut se citește clar, pe fata ei că nu e vrăjeală, deci da, contează mult prezenta ta, nu doar cat ești de generos 😆😆😘

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
1 oră în urmă, futadores 91 a spus:

Trebuie incercat, din nou și din nou 😅😅❤️ poate e chestia de gusturi, se fut unele și din atracție, repet, am prins doua fețe care una m a invitat seara la o șampanie și răsfăț fara bani, și cealaltă chiar se uda natural, și era în lumea ei, și m ai am una de pe aici,dar e cam urâțică, care chiar îi place cum o fut se citește clar, pe fata ei că nu e vrăjeală, deci da, contează mult prezenta ta, nu doar cat ești de generos 😆😆😘

Dă și tu mai multe detalii despre ele. 😆😅

Link spre comentariu

2 din ele au fugit,una in afara , asta daca a scăpat de droguri, una s a retras din activitate, și m ai e Monica,cam urâțică, dar care daca ești băiat fin cu ea , te fute de te rupe , se uda natural, se vede ca ii place....nu cred că sunt eu caz unic...posibil sa meargă chimia și cu alte persoane....in rest numai știu, în ultima vreme am stat cam retras, că mă bate femeia :)))))

 

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 2 ore, futadores 91 a spus:

2 din ele au fugit,una in afara , asta daca a scăpat de droguri, una s a retras din activitate, și m ai e Monica,cam urâțică, dar care daca ești băiat fin cu ea , te fute de te rupe , se uda natural, se vede ca ii place....nu cred că sunt eu caz unic...posibil sa meargă chimia și cu alte persoane....in rest numai știu, în ultima vreme am stat cam retras, că mă bate femeia :)))))

 

Te referi la Monica cea care are anunț pe publi24 și zice că are 38 de ani?!? Daca e vorba de alta lasă și tu un număr de telefon dacă ai,îmi plac astea care se fut mai sălbatic. 😅😅😅

Link spre comentariu
La 11.04.2023 la 17:43, Discretul84 a spus:

Te referi la Monica cea care are anunț pe publi24 și zice că are 38 de ani?!? Daca e vorba de alta lasă și tu un număr de telefon dacă ai,îmi plac astea care se fut mai sălbatic. 😅😅😅

Da ,la ea, e okk că prestație, super mișto chiar dar e prea urâțică, iar la 150 ,nu merita ,maxim 80-100 de lei, arata groaznic... sincer

Link spre comentariu

Am " vizionat-o " și eu, cândva. Așa e, nu trebuie să depășești 110 Kg, nu ține masa de masaj. La mine a rezistat, doar 80 Kg! Și da, nu face decât masaj de relaxare, un masaj decent, zic eu. Cum fiecare părere e subiectivă, mergând și pe principiul " nu poți să te c... în gustul omului ", parerea mea subiectivă spune că ar mai fi de vizitat, mai ales că în domeniul acesta, masaj de relaxare, nu prea ai de unde alege. Un minus, ca să nu laud toată marfa ca precupețul din piață, ar putea fi prețul. Dar și prețul e discutabil, depinde ce vrei, iar dacă în aceea persoană vezi că îl are pe " vino-ncoace ", pur și simplu te hipnotizează, cum fac țigăncile prin parcuri, atunci vei scoate bani și dacă doar te gâdilă! În BDSM se cheamă dominare financiară. Aveți grijă unde vă investiți banii și s-auzim numai de bine! Și nu uitați: multe vă vor promite Raiul, dar " Heaven's a lie "! 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...