Sari la conținut

Maya 0761953855


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila

Contactat domnița in cauză , precizat că face servicii normale (ON , NP ) , tarif de 150 fin cu 250 ora....cerut locația să-mi pot face prezenta la ușa dumneaei(locație pe Cornișa Bistriței, la blocurile turn)

Din "fericire" precum suntem obișnuiți deja , pozele nu au nici o treabă cu dumneaei....este o miniona , blonda într-adevăr, cu puțină cărniță pe ea , sânii mărișori dar cam lăsați (presupun că și datorită vârstei de 36 de ani declarați de ea)

De cum am intrat  m-a poftit direct in camera acțiunii , dar am cerut-o la o mică sueta și țigară....nu a comentat , e destul de vorbăreață și dezinvoltă.....cred că dacă ar fi , ți-ar povesti o zi întreagă toate pățaniile ei.....

Trecem după aceea în camera de acțiune, unde începe cu ON , mai mult laba și puțin de supt capul ... nici bine  nu s-a trezit juniorul și ia pus căciula, la m-ai supt puțin și gata "hai ridicate și treci tu deasupra , după aceea mai schimbam poziții" nota 5

NP , după cum spuneam trec eu deasupra, apoi schimbăm in doggy și fiind scârbit de serviciile oferite mă chinui sa finalizez și să plec mai repede nota 6( de apreciat că nu folosește lubrifiant , și la atâția ani de meserie , e oarecum strâmtă)

Per ansamblu, daca nu ai ce f--e în Bacău , merge o descărcare la ea

De recomandat/revizitat , nici nu intra in discuție....trecem la incercat alta duduie 🤣🤣🤣

Spor să avem în tot și toate și în arta sexului frumos 

  • Like 4

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Bacau
  • Disponibila
  • Oras:Bacau
  • Disponibila

Fac ceea ce vocile din lenjeria mea imi spun sa fac 🤪🤪🤪

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...